Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ Universe na cały okres powinien kosztować max 79 zł.

 

ciekawe co oni zrobia z dotychczasowymi ofertami, tymi z kanalami w prezencie.

Silver to przeciez universe bez smieci vod, ale tez bez opcji platinum, jesli go zostawia za 79 zl to kto go bedzie kupowal jesli bedzie universe z opcja platinum za powiedzmy 89 zl?

to wszystko sie kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Universe na cały okres powinien kosztować max 79 zł.

 

ciekawe co oni zrobia z dotychczasowymi ofertami, tymi z kanalami w prezencie.

Silver to przeciez universe bez smieci vod, ale tez bez opcji platinum, jesli go zostawia za 79 zl to kto go bedzie kupowal jesli bedzie universe z opcja platinum za powiedzmy 89 zl?

to wszystko sie kupy nie trzyma.

 

Wtedy wywalą Silver i Gold Canal+. Proste.

dadza Start+, comfort+, Universe+, Canal+ Comfort, Canal+ Universe, Canal+ Platinum(z tymi głupimi śmieciami), All i wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili już pakiet CANAL+ Comfort

Powinni zrobić jeszcze Canal+ Universe, bo wielu programów nie ma Comfort.

 

Cena dla nowych CANAL+ Comfort będzie 79 zł, dla migrujących pewnie z 69 zł.

 

Jak by zrobili Canal+ Universe dla nowych cena powinna być 89 zł, dla migrujących 79 zł.

No i takim zestawem juz bym byl zainteresowany

CANAL+ Comfort max 69

Canal+ Universe max 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była by wtedy elastyczność. Wywaliliby Silver i Gold. W ich miejsce wstawili by Canal+ Comfort i Canal+ Universe bez śmieci VOD. Zostawili by Platinum Canal z tymi śmieciami i wszyscy byliby zadowoleni.

 

Przy migracji oczywiście cena 54 za Canal+ Comfort, 79 za Canal+ Universe, no i 99 zł za Canal+ Platinum ze wszytkimi śmieciami VOD, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili już pakiet CANAL+ Comfort

Powinni zrobić jeszcze Canal+ Universe, bo wielu programów nie ma Comfort.

 

Cena dla nowych CANAL+ Comfort będzie 79 zł, dla migrujących pewnie z 69 zł.

 

Jak by zrobili Canal+ Universe dla nowych cena powinna być 89 zł, dla migrujących 79 zł.

To chyba prima aprillis. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobią Canal+ Universe to będzie bardzo dobrze i wtedy mowa o elastyczności.

 

Powiem więcej, usuneli by Silver i Gold i w ich miejsca włożyli by właśnie Canal+ Comfort i Canal+ Universe i wszystko byłoby wspaniale. Po co rozłączać opcję Canal+? To największy bezsens.

 

Kablówki Canal+ mają do 50 zł max, a my? Platforma matka swoje Canal+ ceni za 70 zł? A dla kablówek taniej? To parodia, by matka tak się drożyła na swojej platformie.

 

Zmiany idą ku lepszemu i oby było tak własnie, by dodali jeszcze Canal+ Universe bez śmiecia VOD, net+ itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Again34, dokładnie. Jak dla mnie rozdzielenie paczki Canal+ to jeden z największych błędów w tej fuzji.

 

Co do Canal+ Comfort to jak dołączą do niej Eurosport 2 i wszystkie kanały tematyczne Cyfry+, nsport i MGM HD a cena dla migrujących to będzie około 59-69 zł to jestem skłonny migrować.

 

Oprócz paczki Canal+ Comfort pojawił się także pakiet Start+. Cena pewnie około 19 zł, ale chyba bez możliwości dołączenia paczki Canal+. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc moim zdaniem Canal+ silver i Canal+ Gold znikną. W miejsce będą Canal+ Comfot i Canal+ Universe w takich samych cenach i przy Universe dodają net VOD i Seriale+.

Ale to dla nowych. Dla migrujących powinno być taniej i Canal+ Universe za 79 zł max bez tego śmiecia VOD, itd.

 

Canal+ Platinum zostanie z tym śmieciem, które ma i wszystko by grało.

 

PS. Tacy mądrzy? To czemu nie rozdzielili Canal+ w kablówkach? Baa sprzedają tam w całości i taniej niż na saltelicie. A kablówki to nie matka. Matka do nc+ więc dla matki sprzedają za 70 zł a dla kablówek dla obego po 40?? To kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kablówki to nie matka. Matka do nc+ więc dla matki sprzedają za 70 zł a dla kablówek dla obego po 40?? To kompromitacja.

 

problem nie jest w cenie, bo te 70 to cena regularna, wiec mogliby zrobic promocje cenowa na te opcje, problem w tym ze do nizszych pakietow dotychczas nie mozna bylo calej tej opcji dolaczyc.

teraz jak do comfortu (39 zl) dolacza platinum i dadza to za 79 zl to wyjdzie, ze opcja wszystkich c+ bedzie kosztowac 40 pln.

mysle jednak, ze to sie nie obejdzie bez zmiany zawartosci podstawowych pakietow, bo co dadza w start?

 

 

jak ktos juz slusznie zauwazyl, czy w jakims miejscu regulaminu czy w innym dokumencie jest wyraznie okreslone jakie kanaly wchodza w dany pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko zapominamy o jednym...oni musza miec zysk z klienta na poziomie pewnei 15-20% minimalnie, czyli sredni rachunek klientow ma wynosic 80-90 zl a nei jak teraz 70. gdyby zrobili takie pakiety to 3/4 abonentow by je wzielo i gdzie w tym momencie ten zysk? z czysto fiannsowego punktu widzenia tego nie zrobia odrazu, moze beda proponowac cos takiego dnia 30 kiwetnia dla osob ktore zlozyly wypowiedzenie

zysk by był bo zatrzymali by tych co maja a pozyskali i nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład: jutro będa miał Universe + Canal+ wszystkie za 79 zł, a jeleń od razu zadzwonił i dał się złapać na 119 zł za to co będzie jturo za 79 zł :lol2: :lol2:

Jelenie mają 10 dni .

 

NC+ nie wiem dlaczego traktuje migrację jako aneks do pierwotnej umowy. Nici z 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałapali napalonych ludzi, bulili 119 zł, minimalnie podobno dostali 99 zł, teraz zaś dadza wszystkie Canal+ i Universe za 79 zł i wtedy Ci napaleni ludzie będą żałować i wylewać swoje żale na forum.

A każdy mówił, poczekajcie Panowie, gdzie Wam się pali? No to niech mają :)

 

Ja jestem szcześliwy, że nie migrowałem. Zapowiadają sie obniżki, normalne pakiety w końcu a po za tym miesiąc Canal+ za friko i kanały Planete, Ale kino także.

 

Nie wiem po co ludzie na szybko migrowali? Dawali Wam jakieś bonusy? czy co? Wycieczki Wam dawali za migrację? Tak to jest jak ktoś się napala :):lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład: jutro będa miał Universe + Canal+ wszystkie za 79 zł, a jeleń od razu zadzwonił i dał się złapać na 119 zł za to co będzie jturo za 79 zł :lol2: :lol2:

Jelenie mają 10 dni .

 

NC+ nie wiem dlaczego traktuje migrację jako aneks do pierwotnej umowy. Nici z 10 dni.

Dlatego że włączyli ci paczkę od razu po migracji a nie po 10 dniach a tylko wtedy możesz odstąpić od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że włączyli ci paczkę od razu po migracji a nie po 10 dniach a tylko wtedy możesz odstąpić od umowy.

 

Na szczęście mnie nic nie włączyli, nie jestem dojną krową, wysłałam wypowiedzenie. ;) Płacę za to co chcę mieć a nie za to co mi się narzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...