Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Święta są i po raz pierwszy w Polsce nie było promocji świątecznych platform sat. Polsat rozumiem, bo i tak są tani i nie mają co obniżać.

Ale nc+? Bez żadnego szumu, bez promocji? I ceny takie wysokie? Czy to się zmieni? Bo jak teraz nie zmniejszyli to czy zmniejszą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wy się śmiejecie, a tu naprawdę nie ma z czego się śmiać.

 

Migrować do nc+ źle, nie migrować jeszcze gorzej.

 

Można co prawda skorzystać z przaśnej propozycji CP, ale tam MR jest w takiej koszmarnej formie, że już sam nie wiem co o tym myśleć.

 

Ogólnie kompletna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Te reklamy to nie takie znowu zło niech ebdzie ich kilka a nie jak na tvn 20 minut w piatki i bedzie ok nie narzekajmy na wszystko

I co płacić będziesz za reklamy?

Film przerywany reklamami na kanałach premium za 70 zeta tez zaakceptujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

clf, możesz się już przestać bać, bo mamy to jak w banku.

 

Zresztą nie tylko ITI Neovision hołduje niemieckim telewizyjnym standardom, bo przecież i publiczna, podpisała umowę z ZDF o wzajemnej współpracy, więc szykuje się niezłe bagienko.

 

Zamiast szukać w tej dziedzinie współpracy na wschodzie, który jest nam bliższy mentalnie i wcale nie zapóźniony, to szukamy sobie wzorców, które są nam tak obce, jak nie przymierzając z innej planety.

 

O tempora, o mores !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na canal+ reklamy pomiędzy programami/filmami/sportem są od dawna. ale nigdy nie przerywaja filmu- a program jest tak skonstruowany , że początek obojetnie jakiej audycji zaczyna się o godzinie ustalonej w programie. nie piszcie propagandy o przerywaniu filmow reklamami- bo tak nie ma. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie, a tu naprawdę nie ma z czego się śmiać.

 

Migrować do nc+ źle, nie migrować jeszcze gorzej.

 

Można co prawda skorzystać z przaśnej propozycji CP, ale tam MR jest w takiej koszmarnej formie, że już sam nie wiem co o tym myśleć.

 

Ogólnie kompletna porażka.

nie migrowac do nc zle a migrowac bardzo zle taka niestety prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ zablokowało dostęp do tworzenia nowych kont czy resetu hasła na ich forum. Jednocześnie powoli zaczynają się tam "pojawiać" zwolennicy nc+, że wcale nie tak drogo, ze CP dużo gorszy, że nc+ nie taka zła itp podobne bzdury.

NC+ musiała wydać sporo pieniędzy na cichy marketing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolisz. Można zresztą Twoje "rewelacje"łatwo zweryfikować - wysstarczy spojrzeć jaki staż na forum ma user.Tutaj na forum czy tam, proste jak budowa gwoździa. My jednak kochamy teorie spiskowe, jeszcze chwila , a ktoś o imperialistycznej stonce napisze. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolisz. Można zresztą Twoje "rewelacje"łatwo zweryfikować - wysstarczy spojrzeć jaki staż na forum ma user.Tutaj na forum czy tam, proste jak budowa gwoździa. My jednak kochamy teorie spiskowe, jeszcze chwila , a ktoś o imperialistycznej stonce napisze. :lol2:

 

To spróbuj rejestracji na forum nc+. Mam tam konto, próbowałem resetu hasła, próbowałem założyć nowe konto dwukrotnie - bez rezultatu. I nie tylko ja mam ten problem - inni też już pisali o tym tu i na forum anty NC+. A "stworzenie" usera z dużym starzem to wielki problem dla admina, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ zablokowało dostęp do tworzenia nowych kont czy resetu hasła na ich forum. Jednocześnie powoli zaczynają się tam "pojawiać" zwolennicy nc+, że wcale nie tak drogo, ze CP dużo gorszy, że nc+ nie taka zła itp podobne bzdury.

NC+ musiała wydać sporo pieniędzy na cichy marketing...

To dziwne, bo mi nie płacą nic, a myślę podobnie.

 

 

Chcemy julka zwolnić z nc+ to piszmy meile w dużej ilości do centrali biwendi w Paryżu wtedy Uda nam sie platformę zmienić tak zeby była ona dla nas a nie my dla niej

Czasami mam wrażenie, że tu same dzieci piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...