Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odejdą ludzie, którzy płacili 50-70 zł, a tacy napaleńcy jak hanys, jelenie będa dopłacac do interesu :)

I takim sposobem taki hanys nie dośc, że teraz dopłaca bo wziął jakiś tam pakiet, to za rok może się okazac, że dużo ludzi odeszło i tacy napaleńcy jak Ty będa mieć przymusową podwyżkę(by zrekompensowac straty platformy), bo na pewno jak wzięli pakiet taki wielki to dopłaca i 10 zł więcej i nigdzie nie odejdą :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy:) za analizę tylko niech kolega powie skąd oni wezmą 2,5 miliona tych co dołożą do masowo odchodzący ( w/g prasy rynek pay TV jest już 99 % nasycony) a odchodzący podpiszą okresowe kontrakty z innym dostawcą !!!! więc pytam skąd u ciebie 2,5 miliona ( statystyka jest nieubłagana 4 dni 15 tys abo 666 dni 2,5 miliona - uproszczenie ) a prezesi muszą z czegoś żyć i mieć kasę na te rewelacyjne prawa do transmisji !!!!! Więc takie komentarze już mnie drażnią !!! (stać mnie na ofertę nc+ ale jej nie wezmę w tej cenie bo dostane status głupka który się daję doić zamiast obiecanego prestiżu hahaha. Żyłem do tej pory bez canal przeżyje następne 15 miesięcy w CP a później zobaczę (jak nc+ przeżyje z tą oferta ten okres) mam kasę wiec ja decyduje:)

 

Nie jest tak rózowo jak ci się wydaje. Nawet jeśli odejdzie 20% czyli 500tyś klientów, (a wątpię zęby tyle odeszło, bezwładność klientów jest duża - lenistwo, przyzwyczajenia, snobizm + automatyczna migracja zrobią swoje) to straty z tego tytułu pokryje wyższy abonament abonament pozostałych + mniejsze koszty obsługi + mniejsze koszty za kanały bo płaca od klienta. A może nawet zyskają na tym.

I może od początku taki był ich zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejdą ludzie, którzy płacili 50-70 zł, a tacy napaleńcy jak hanys, jelenie będa dopłacac do interesu :)

I takim sposobem taki hanys nie dośc, że teraz dopłaca bo wziął jakiś tam pakiet, to za rok może się okazac, że dużo ludzi odeszło i tacy napaleńcy jak Ty będa mieć przymusową podwyżkę(by zrekompensowac straty platformy), bo na pewno jak wzięli pakiet taki wielki to dopłaca i 10 zł więcej i nigdzie nie odejdą :lol2::lol2::lol2:

Nie tylko tacy !!! ja płaciłem w n-ce 129 PLN i też chyba odejdę (waham się chociaż na dzień dzisiejszy przeważa już :> powiedzenie nc+ bay bay za 15 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nc+ nie jest platformą dla plebsu i zamierza łatwą ręką oddać owy plebs do konkurencyjnej platformy, to ja się zastanawiam, kto będzie finansował tą platformę?

Czy takich ludzi jak hanys, którzy chcą wydawać ponad 100zł miesięcznie na telewizję, jest naprawdę tak wielu? Nie sądzę.

Wiem, że to jeszcze nic nie znaczy, ale wśród moich znajomych (średnia ok. 25 lat) wątpię czy znajdzie się ktoś, kto na to pójdzie. Zwłaszcza, że to ludzie, którzy z Cyfrą+ są głównie dla piłki nożnej, więc zjazd do niższego pakietu w ogóle nie wchodzi w rachubę. Są to ludzie, którzy nigdy nie wykupywali też wysokich pakietów i najczęściej płacili 60-70zł mając wszystko to, co potrzebują.

 

Zawsze jest jakaś możliwość, że tacy ludzie jak ja i moi znajomi stanowią mniejszość i nc+ może nimi śmiało pogardzić. Ale czy naprawdę w to wierzycie? Zaryzykuję stwierdzenie (nie poparte żadnymi badaniami, ale zdrowym rozsądkiem), że najszerszą grupę abonentów stanowili dotychczas Ci którzy płacili 60-80zł. Jest wśród nich pokaźna grupa fanów piłki nożnej i nie uwierzę w to, że nc+ odda ich lekką ręką.

 

Fakt, że Cyfrowy Polsat jest słabą konkurencją jeżeli chodzi o ofertę sportową, ale nie szkodzi. Mimo, że jestem maniakiem piłki nożnej, to sobie poradzę ;) Poza tym idzie wiosna, przerwa od TV wszystkim zrobi dobrze, naprawdę ;)

 

@hanys - bardzo się cieszę Twoim szczęściem, że podpisałeś nową umowę z nc+. Mimo to proszę, byś nie siał tutaj propagandy, jakobyśmy my "plebs" byli nic nie warci a nc+ ma gdzieś nas i nasze abonamenty. Według Twojej definicji z aktualnej puli 2,5 mln abonentów tego plebsu będzie więcej niż połowa.

hanysa nie licz on pewnie ejst z gieksy lub z gornika wiec całe zcie w cieniu i z kompleksami))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i jeszcze coś. Te 15 tysięcy osób którzy podpisali umowy do tej pory to większośc umowy pracownicze, czyli 3 razy tansze od oferowanych nam.

A reszta to jelenie, którzy dali sie przejść.

Przypominam jest 1200 APS podobno. Więc w APS pracują średnio 2 osoby. Wychodzi 1400 osób na pewno podpisało z nimu umowy, bo to pracownik APS i na pewno ma taniej.

Są jeszcze ludzie z redakcji sportowych Canal+ i nSport, eskeprci, cały budynek wraz ze sprzątaczką z ITI i oddzielny z Canal+ cyfeowy i to kolejne umowy pracownicze, nawet dla sprzataczki All Inclusive za 49 zł np.

 

A tacy lejenie dopłacają do interesu i będa dopłacac. I do nc+ przeszli ludzi którzy mieli 2 platformy N i C+.

 

A reszta nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanysa nie licz on pewnie ejst z gieksy lub z gornika wiec całe zcie w cieniu i z kompleksami))))))))

 

Fajny zjazd od tematu... A Ty moze zdejmiesz swoje niebieskie okulary z oczu i zaczniesz trzezwo patrzec na swiat? Czy moze jestes z drugiej strony Brynicy? Absolutnie nie dotyczy do oferty nc+.

 

@Hanys chce tyle placic niech placi. Wrzuccie sobie na luz. Wiadomo, ze 90%osob nie stac na takie podwyzki i nc+ sie przeliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanysa nie licz on pewnie ejst z gieksy lub z gornika wiec całe zcie w cieniu i z kompleksami))))))))

 

Fajny zjazd od tematu... A Ty moze zdejmiesz swoje niebieskie okulary z oczu i zaczniesz trzezwo patrzec na swiat? Czy moze jestes z drugiej strony Brynicy? Absolutnie nie dotyczy do oferty nc+.

 

@Hanys chce tyle placic niech placi. Wrzuccie sobie na luz. Wiadomo, ze 90%osob nie stac na takie podwyzki i nc+ sie przeliczy.

uderz w stól a nozyce sie odezwa PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy:) za analizę tylko niech kolega powie skąd oni wezmą 2,5 miliona tych co dołożą do masowo odchodzący ( w/g prasy rynek pay TV jest już 99 % nasycony) a odchodzący podpiszą okresowe kontrakty z innym dostawcą !!!! więc pytam skąd u ciebie 2,5 miliona ( statystyka jest nieubłagana 4 dni 15 tys abo 666 dni 2,5 miliona - uproszczenie ) a prezesi muszą z czegoś żyć i mieć kasę na te rewelacyjne prawa do transmisji !!!!! Więc takie komentarze już mnie drażnią !!! (stać mnie na ofertę nc+ ale jej nie wezmę w tej cenie bo dostane status głupka który się daję doić zamiast obiecanego prestiżu hahaha. Żyłem do tej pory bez canal przeżyje następne 15 miesięcy w CP a później zobaczę (jak nc+ przeżyje z tą oferta ten okres) mam kasę wiec ja decyduje:)

 

Nie jest tak rózowo jak ci się wydaje. Nawet jeśli odejdzie 20% czyli 500tyś klientów, (a wątpię zęby tyle odeszło, bezwładność klientów jest duża - lenistwo, przyzwyczajenia, snobizm + automatyczna migracja zrobią swoje) to straty z tego tytułu pokryje wyższy abonament abonament pozostałych + mniejsze koszty obsługi + mniejsze koszty za kanały bo płaca od klienta. A może nawet zyskają na tym.

I może od początku taki był ich zamiar.

Ja jestem leniwy jak [beep]a a już dawno wysłałem wypowiedzenie! gotowy byłem nawet płaci 199 PLN ale negatywny odbiór nc+ a do tego traktowanie mnie jak idiotę przez zarząd nc+ kruczki prawne, kanały niegwarantowane, powodują moje zbliżenie z CP a za 15 miesięcy zobaczę ! Pamiętać należy ze ludzie mający pieniądze umieją bardzo dokładnie liczyć zyski i straty! i raczej na kruczki prawne nabiorą się ci z uboższymi pakietami przez brak czasu, agresywny marketing lub przymusową migracje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hanysa nie licz on pewnie ejst z gieksy lub z gornika wiec całe zcie w cieniu i z kompleksami))))))))

 

Leże :jupi:

 

A wracając do tematu pamięta ktoś pakiet start za 19zł a minimi, planete, domo itp. ?? Teraz za te kanały + nsport, AXN, MGM chcą 59zł

 

Chyba ktoś źle wstał buenos dias con dios

 

Ja czekam mi dali ofertę 169zł za ALL+ ja powiedziałem mogę dać max. 159zł jak nie to rozwiązanie umowy i sobie wezmę Polsat z HBO i będę miał spokój a polską ligę i tak chcą zrobić osobne kanał na to.... Ekstraklasa TV więc poczekam będzie też w Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Mońka mówiła, że: Nie będzie przymusowej migracji - wszystko umowy będą mogły dokończyć swój żywot. Żadne kanały nie znikają, jak nie? Universal, Travel Chanel, Wojna i Pokój, etc etc.

 

Łżą jak psy normalnie, a kanały niegwarantowane? Ok, podpisuje umowę na 18 miesięcy za grubą kasę no i w 5 miesiącu umowy znikają mi te kanały i co wtedy zrobię? ani nie zerwę umowy, ani nic, tylko będę płacił nadal gruby hajs za nic kompletnie!!! Za ścieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym się z wszystkim na forum przywitać, bo jestem tutaj pierwszy raz, przyznam, że przykro mi, że powodem mojej obecności tutaj jest chora sytuacja z nc+

 

Mam pakiet Canal+ Optimum HD, w tym całą paczkę Canal+, multiroom, do tego dostałem na pół roku HBO za darmo. Umowa podpisana na początku stycznia 2013 r., ważna do lipca 2014 r., płacę za to 77 zł. ( Promocja - 18msc taniej )

 

Mam kilka pytań, na które ani na infolinii ( jak się już po 30 minutach dodzwoniłem ), ani w APS nie są w stanie odpowiedzieć.

 

Po pierwsze - czy dla abonentów C+, migracja jest obowiązkowa?!

 

Wiem jedno niemalże (!!) na pewno - obecną paczkę Canal+ 5.04 br. zmienią mi na nową paczkę 6 sztuk Canal+. Informację tą podała mi Pani na infolinii oraz Pan w APS - oboje z całkowitą pewnością.

 

Teraz tak - jeżeli będzie taka sytuacja - mi to pasuję i chce wypełnić swoją umowę do połowy przyszłego roku. Wystarczają mi te programy które mam i wszystkie nowe Canal+ w cenie 77 zł jaką mam.

 

Pytanie tylko czy zmuszą mnie do migracji czy nie, czy nowe Canal+ będę miał uruchomione na stałe czy nie ?

 

Na infolinii uzyskałem takie informacje: na 100 % od 5.04 będę miał dostęp do wszystkich 6 nowych C+, bo przecież mam w umowie zapisany dostęp do całej paczki C+ a to jest zamiana - stare na nowe, więc dostęp będę mieć. Natomiast czy migracja jest obowiązkowa, Pani ostatecznie konkretnie nie odpowiedziała, kręciła jak nie wiem, stwierdziła, że NIE MA DLA MNIE ZADNEJ PROPOZYCJI, że ktoś się skontaktuje - na razie cisza.

 

W APS, od naprawdę w porządku Pana z którym podpisywałem umowę, dowiedziałem się jedno - [beep], [beep] i jeszcze raz [beep]. To co wyprawia się na szkoleniach, to podobno szopka a sprzedawc C+ czy n są bardziej zaznajomieni z ofertą i całym zamieszaniem niż trenerzy na szkoleniach, śmiech podobno na sali i tyle. Co do konkretnych informacji, to potwierdził, że abonenci C+ mający całą paczkę Canal+ 5.04 będą mieli zamianę - stare na nowe. Nie umiał natomiast również konkretnie odpowiedzieć na pytanie czy migracja będzie obowiązkowa - stwierdził, że jego zdaniem i takie też krążą plotki - ostatecznie nie będzie obowiązkowa i jak ktoś będzie chciał to wypełni umowę, chyba że by mu coś usunęli to może rezygnować.

 

Co do propozycji, to sprawdził i miał dla mnie Platinum za 119 zł z MR już. Śmiech na sali. Za to co mam + [beep] nSport ( Pan w APS twierdzi, że nSport będzie teraz stacją pokroju Orange Sport, wszystko ma się skupiać na paczce C+, a w zamian za to pierwszy miejsca na liście programowej mają TVNy ) mam płacić 44 zł więcej i jeszcze odbiorą mi HBO które mam do lipca za darmo! CHORE CHORE CHORE.

 

Stąd moje pytania do forumowiczów, może ktoś z Was jest bardziej zorientowany lub wręcz pewny :

 

1. Czy 5.04 jako abonent opisanego wyżej pakietu Optimum HD, na obu moich kartach Multiroom zostaną zmienione kanały C+, C+Sport, C+Film, C+Gol, C+Weekend na C+, C+Sport, C+Film, C+Film2, C+Family, C+Family2 ???

 

2. Czy migracja jest suma sumarum obowiązkowa czy nie ? Podpisałem umowę w styczniu tego roku, mam ją do 07.2014 i jeśli zamienią mi wyżej opisaną paczkę C+ - nie chce NIC zmieniać i chce pozostać przy tym co jest za 77 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad:1

Tak, ale wydaje mi się, że zmuszą cię do migracji od maja 2013

Ad:2

 

Wg http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=932

Pkt. 2

2. Czy mogę do końca obowiązywania aktualnej umowy zostać przy starym pakiecie?

Nie, w zależności od posiadanej oferty, klienci otrzymają od nas indywidualne propozycje najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

 

wynika, że TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to niby da ?? Każdy może sprzedawać coś w cenie jakiej chce. To tak jakby się zmówić i jechać po Porche żeby sprzedawali swoje samochody w cenie malucha. BO CHCĘ ! eh...

Nie do końca. NC+ dąży do monopolu w zakresie canal+. Już robi jakąś pakietyzację dla kablówek by tylko ich horrendalne ceny były niższe niż ceny oferowane przez kablówki. Co za tym idzie - ludzie, którym zależy na canal + muszą płacić kosmiczne opłaty, bo inne telewizje mają albo wyższe ceny (i to znacznie wyższe niż poprzednio), albo będą wyłączać canal + bo warunki są złe.

 

Jak wspomniałem wcześniej - to jest sprawa dla UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zestawienie rzeczywistej ilości kanałów zrobione przez dziabolka na na forum nc+:

 

"Ja postanowiłem się trochę przygotować do negocjacji i policzyłem ile na prawdę jest kanałów w pakietach, konsultanci jak wiadomo nawijają bzdury prosto ze skryptu rozmowy

 

COMFORT+, którzy czekomo ma 70 kanałów po odjęciu dubli SD tych samych kanałów które są w HD oraz kanałów obcojęzycznych (w stylu France24) ma tych kanałów już tylko 56 z czego 25 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

COMFORT+ to tylko 31 KANAŁÓW!

 

UNIVERSE+, którzy ma 108 kanałów po odjęciu jak wyżej, ma tych kanałów tylko 93 z czego 38 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

UNIVERSE+ to tylko 55 KANAŁÓW!

 

Lecimy dalej,

C+ SILVER to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+

C+ GOLD to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+Family i 2 Pseudo Premium Canal+Film

 

wiadomo wszystko co najlepsze z filmu, a przede wszystkim sportu będzie na Canal+ i Canal+Sport czyli w C+ PLATINIUM.

 

W tej chwili mam Wszystkie Pakiety w N + 7 kanałów premium (4xnPremium i 3x HBO) za 69zł, jedyne na co moge przystać to C+ PLATINIUM za tą samą cenę, czyli 69zł.

Nic więcej nie jest to warte, mam jeszcze na siebie dwie umowy w Cyfrze, więc jak nie przystaną na moje warunki to wypowiadam wszystkie 3.

 

Kopiujcie i korzystajcie z tych wyliczeń w rozmowach z PartyLinie, niech wiedzą że nie tylko oni mogą grać liczbami kanałów jak im się podoba! "

 

No i tu się zgadzam w 100% ! Od początku moje zdanie jest takie, że obecne C+Optimum HD nie wiele różni się od Platyny ( no z wyjątkiem VOD i kilku kanałów, które dochodzą z N ) C+Platinum powinien własnie być w przedziale cenowym 70-75zł a nie horendalnej ceny 119zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie kapuję ?? Ja chcę Porche ale do 12 tysięcy jedynie a oni jako jedyni sprzedają je po milionie ??? To też sprawa do odpowiednich służb ??

 

Ale jesli jezdzisz mercem e klasy w lisingu i po roku merc łaczy sie z vw i z tej okazji do e klasy masz doplacac 20procent wiecej co miesiac a jak nie to idz do skody to tez bys sie wkurzyl nie? I ja sie temu nie dziwie. Bo co to za promo? Ludzie maja o 30 proc wiecej placic dostajac mniej, to i sie zbuntowali. Czy z efektem? Czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej bo każdy liczy kanały od sztuki! A policzcie inaczej czyli co tam będzie! Dla mnie liczy się jakość może jestem inny. Wolę lepszy film i sport niż dużo staroci. Dla mnie też max jest płacić 100 zł za tv. Mam platynę za 99 oi tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej bo każdy liczy kanały od sztuki! A policzcie inaczej czyli co tam będzie! Dla mnie liczy się jakość może jestem inny. Wolę lepszy film i sport niż dużo staroci. Dla mnie też max jest płacić 100 zł za tv. Mam platynę za 99 oi tyle.

 

 

Czym Ty się tak podniecasz , podpisałeś to oglądaj TV i nie komentuj co robią inni i jakie mają zdanie. Skoro nie potrafisz walczyć o swoje tylko łykasz każdy PR Twoja sprawa inni mają prawo aby na to się nie zgadzać i to ich sprawa. Skończ z tą swoja propagandą w każdym wątku bo już nudny jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...