Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MTV, MTV Rocks, MTV Live HD, Viva, VH1, Eska TV, Polo TV, Eska TV, 4fun TV, TV Disco - ja naliczyłem juz 10 kanałów muzycznych! Sporo jest też FTA, więc nie bardzo wiem czego jeszcze oczekiwałaś??? A sama platforma nie jest francuska, co najwyżej ma takie pochodzenie - działa na terenie naszego kraju i raczej ten region jest priorytetem a nie trzy czy cztery kanały France. Co do reszty... może nie upadku ale powiedzmy nieporozumienia (podobno będą zmiany cenowe).

 

Polo ,Eska ,4fun,TV Disco są chyba niekodowane ,więc jaki jest sens płacić abonament żeby odbierać programy FTA :?:

Czego oczekiwałam ,kanałów muzycznych z wyższej półki - NRJ 12 Hits ,M6 Hits ,Tele Melody ,dlaczego operator może je oferować na rynku europejskim a na polskim nie? , na MTV jest wszystko tylko nie muzyka,zresztą te kanały z muzyką mają niewiele wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez liczylem na kanaly muzyczne, typu paczka NRJ ... no nic, widac, ze zarzadzajacy uwazaja, ze Polakow zadowalaja PoloTV i TVDisco, w sumie dlaczego sie dziwic? Z osob w moim otoczeniu kazdy slucha disco-polo, oprocz mnie rzecz jasna, wiec mamy tutaj przedstawione na co naprawde jest zapotrzebowanie :D Aktualnie kanaly muzyczne oferowane u operatorow to i tak kanaly FTA albo dostepne w DVB-T - nabijaja tylko nieswiadomych ludzi w butelke, ktorzy nie wiedza, ze placa za cos, co moga miec za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/101494-Mecze-Ekstraklasy-w-nSport-zamiast-Canalplus.-Problem-dla-abonentow-Cyfryplus-i-kablowek.html

 

Czyżby zarząd nc+ znalazł sposób aby "przekonać" abonentów cyfry+ do migracji? A przynajmniej kibiców ekstraklasy, którzy nie mają na tę chwilę dostępu do nsport...

 

No i szczęśliwie jakiś czas temu wywalczyłem nSPORT HD i MGM HD na 6 miesięcy :D A pisali niektórzy że nie warto się prosić o to... Także mnie mogą cmoknąć póki co i sobie puszczać nawet wszystkie mecze na nSPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może nie związane z tematem , ale może ktoś mi pomoże.

 

Mianowicie wchodzę na stronę cyfraplus.pl i wyskakuje mi tam reklama "zapoznaj się z bogactwem świata nc+ "

Wiem może ktoś jak tą reklamę wyłączyć ??

Bo ja na razie nie znalazłem sposobu a chciałbym mimo wszystko nie skorzystać z tego bogactwa, tylko z korzystać normalnie ze strony cyfry +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, jeszcze lepsze wieści...

Gość na form nc+ pisze, że wykupił All inclusive i okazuje się teraz, że jeśli chce oglądać DaVinci to musi dopłacić 5 zł... I tak samo jest chyba z 2 kanałami dla dorosłych.

Czyli 199zł to jeszcze za mało żeby dostać wszystko.

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63828&page=108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer, znaczy co? Oferują multiroom, dekodery z PVR i dają twina? :D
W c+ dawali twina i nie sadze aby w nc+ bylo inaczej zreszta multiroom to opcja dodatkowa a nie standardowa wiec chyba uznali ze nie maja obowiazku oferowac takich konwerterow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy UOKiK będzie się tylko przyglądał i nic nie zrobi?

 

Jak UOKiK widział by przesłanki do działania, to miało by to swoje odbicie w postaępowaniu dot. fuzjii C+ i N. Skoro wydana została zgoda i to w dodatku bezwarunkowa to raczej nie ma co liczyć na jakiekolwiek działanie urzędu. To prywatny podmiot i przyjmą założenie nie podoba ci się oferta skorzystaj z konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja tez o tym all inclusive pisalem do konsultanta z nc+ ze nie mam wszystkiego z netvod+ to w odpowiedzi dostalem ze sa dwa rodzaje all inclusive+. smiech na sali

o w [beep] a ja chciałem brać AI :evil: a tu takie kwiatki super super nc+ chyba naprawdę przejdę do CP a zaoszczędzone 1000PLN przeznaczę na erotyki :oops: w realu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co będzie po 5 kwietnia dla aktualnych abonentów C+ gdy znikną kanały gol i weekend ?

zastąpią je kanały family 1/2 i film 2 ?

czy dostaną wielkie G. póki nie zmigrują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione na fb nc+

 

J-B http://forum.ncplus.pl/forum/showthread ... 8&page=132

Cytat:

Dzisiaj odwiedziłem APS Cyfrowego Polsatu a tam przyklejona kartka informacyjna. Szanowni klienci. Jeżeli jesteście klientami konkurencyjnej platformy cyfrowej której nowa oferta Was rozczarowała, mamy dla Państwa atrakcyjną ofertę abonamentowa przygotowaną specjalnie dla Was.

 

Oferta wygląda tak FULL PAKIET ZA 79,90ZŁ, DEKODER SAGEMCOM ESI88 Z DYSKIEM 320 GB, MULTIROOM GRATIS.

 

no to się zaczyna robić zabawnie:)))))

__________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione na fb nc+

 

J-B http://forum.ncplus.pl/forum/showthread ... 8&page=132

Cytat:

Dzisiaj odwiedziłem APS Cyfrowego Polsatu a tam przyklejona kartka informacyjna. Szanowni klienci. Jeżeli jesteście klientami konkurencyjnej platformy cyfrowej której nowa oferta Was rozczarowała, mamy dla Państwa atrakcyjną ofertę abonamentowa przygotowaną specjalnie dla Was.

 

Oferta wygląda tak FULL PAKIET ZA 79,90ZŁ, DEKODER SAGEMCOM ESI88 Z DYSKIEM 320 GB, MULTIROOM GRATIS.

 

no to się zaczyna robić zabawnie:)))))

__________________

 

Fajnie tylko Polsat to dla mnie DNO i guzik mają. Nigdy w życiu bym do nich nie przeszedł, już wolę bulić kasę i mieć wszystkie ważniejsze ligi, dobre filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione na fb nc+

 

J-B http://forum.ncplus.pl/forum/showthread ... 8&page=132

Cytat:

Dzisiaj odwiedziłem APS Cyfrowego Polsatu a tam przyklejona kartka informacyjna. Szanowni klienci. Jeżeli jesteście klientami konkurencyjnej platformy cyfrowej której nowa oferta Was rozczarowała, mamy dla Państwa atrakcyjną ofertę abonamentowa przygotowaną specjalnie dla Was.

 

Oferta wygląda tak FULL PAKIET ZA 79,90ZŁ, DEKODER SAGEMCOM ESI88 Z DYSKIEM 320 GB, MULTIROOM GRATIS.

 

no to się zaczyna robić zabawnie:)))))

__________________

Przynajmniej rozsądna cena do oferty a nie to co w nc+ za nic trzeba płacić 99 zł pomijając ofertę premium, która bez porównania jest lepsza w nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...