Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakie 100%!!!!!!!!!!!!

ludzie co mieli canal+ w pakiecie na Cyfrze doatad placili po ok 80 zl..kolega ma za 85...

ja dostalem za 109...

gdzie te 100%??

ludzie, piszcie glupoty ale z sensem..

matematyki sie nie oszuka

 

Nie pisz bzdur. Całą paczkę Canal+ można było mieć już za 40-50zł w ramach C+Start lub C+Kompakt.

 

Odnosząc się jeszcze do cytowanych słów p. Tellenbacha:

-abonentów, którzy mieli zarówno C+ jak i n było ok. 100tys. tak więc tylko ta grupa może na tym zyskać. Pozostali, zwłaszcza z tańszymi pakietami, na fuzji stracą - a jest ich ok. 2,4mln. Jedynie osoby z wysokimi pakietami nie odczują tej podwyżki tak dotkliwie.

- to, że dochodzą wytwórnie z "n" nie uzasadnia podwyżki. Cyfra sama je straciła (jak i ligę włoską) na własne życzenie a abonamentu z tego powodu nie obniżyła. Skoro teraz te prawa wracają to nie powinna też podnosić abonamentu, a przynajmniej nie o tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś nc+ uajwniła cennik dotyczący opcji dodatkowych premium, które można dokupić sobie do pakietów podstawowych Comfort i Universe:

 

Canal+ Silver - 40 zł

Canal+ Gold - 55 zł

Canal+ Platinium - 70 zł

 

Jak w tym kontekście wygląda wzrost cen pakietów pomiędzy Cyfrą+ a nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 100%!!!!!!!!!!!!

ludzie co mieli canal+ w pakiecie na Cyfrze doatad placili po ok 80 zl..kolega ma za 85...

ja dostalem za 109...

gdzie te 100%??

ludzie, piszcie glupoty ale z sensem..

matematyki sie nie oszuka

 

Płacę za kompat + canal + i multiroom 63 zł. Teraz mam płacić 119 plus 20 zł multiroom plus pewnie jakaś kasa za dekodery więc ile więcej Ci wychodzi? Głupoty to Ty piszesz i to wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś nc+ uajwniła cennik dotyczący pakietów premium, które można dokupić sobie do pakietów Comfort i Universe:

 

Canal+ Silver - 40 zł

Canal+ Gold - 55 zł

Canal+ Platinium - 70 zł

 

Jak w tym kontekście wygląda wzrost cen pakietów pomiędzy Cyfrą+ a nc+?

 

CZYTAJCIE REGULAMINY. W regulaminie comfort+ i universal+ jest wyraźnie napisane, że klienci nie mogą aktywować tych pakietów... A te cenniki są na ncplus.pl od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 100%!!!!!!!!!!!!

ludzie co mieli canal+ w pakiecie na Cyfrze doatad placili po ok 80 zl..kolega ma za 85...

ja dostalem za 109...

gdzie te 100%??

ludzie, piszcie glupoty ale z sensem..

matematyki sie nie oszuka

sorry niektórzy placa 65zl z hbo filmbox i cinemax i dwa dekodery niezależne. wiec tu nie ma podwyżki.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś nc+ uajwniła cennik dotyczący pakietów premium, które można dokupić sobie do pakietów Comfort i Universe:

 

Canal+ Silver - 40 zł

Canal+ Gold - 55 zł

Canal+ Platinium - 70 zł

 

Jak w tym kontekście wygląda wzrost cen pakietów pomiędzy Cyfrą+ a nc+?

Chyba ktoś upadł na głowę. Rozumiem, że takich cen trzeba też się spodziewać w kablówkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 100%!!!!!!!!!!!!

ludzie co mieli canal+ w pakiecie na Cyfrze doatad placili po ok 80 zl..kolega ma za 85...

ja dostalem za 109...

gdzie te 100%??

ludzie, piszcie glupoty ale z sensem..

matematyki sie nie oszuka

 

Sam piszesz głupoty i naucz się pisać, nie moja wina że nie umiałeś wynegocjować dobrej umowy, chyba wiem lepiej od ciebie ile ja płace nie?

jak mniemam pracownik nc+, nie siej zamętu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś nc+ uajwniła cennik dotyczący pakietów premium, które można dokupić sobie do pakietów Comfort i Universe:

 

Canal+ Silver - 40 zł

Canal+ Gold - 55 zł

Canal+ Platinium - 70 zł

 

Jak w tym kontekście wygląda wzrost cen pakietów pomiędzy Cyfrą+ a nc+?

 

CZYTAJCIE REGULAMINY. W regulaminie comfort+ i universal+ jest wyraźnie napisane, że klienci nie mogą aktywować tych pakietów... A te cenniki są na ncplus.pl od wczoraj.

 

To dla kogo wobec tego jest opcja Canal+ Silver???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział II. Postanowienia Szczegółowe

1. Abonent korzystający z Pakietu Comfort+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ SILVER świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ SILVER chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

2. Abonent korzystający z Pakietu Comfort+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ GOLD świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ GOLD chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

3. Abonent korzystający z Pakietu Comfort+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

4. Abonent korzystający z Pakietu Comfort+ nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum świadczonej na warunkach

określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum chyba, że Warunki Promocji stanowią inaczej.

 

Rozdział II. Postanowienia Szczegółowe

1. Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ SILVER świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ SILVER chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

2. Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ GOLD świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ GOLD chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

3. Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

4. Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum świadczonej na warunkach

określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum chyba, że Warunki Promocji stanowią inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że takich cen trzeba też się spodziewać w kablówkach?

 

INEA;

 

"od 5.04 nowi abonenci będą mogli zamawiać paczkę C+ w 3 pakietach: srebrnym, złotym i platynowym

Standardowo ceny pakietów wyniosą odpowiednio: 49 zł, 59 zł, 69 zł (w przyszłym tygodniu mają być podane ceny w promocjach, odpowiednio niższe o ile? zobaczymy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( zmigrowałem 22 marca)a dzisiaj wyrwałem do platyny jeszcze HBO za 0 zł ale oznajmiłem im że odstępuje od umowy bo zona chce HBO a w platynie nie ma , zaproponowali mi HBO za 19 zł , nie zgodziłem sie i dalej gniotłem żeby nie wysyłali kurierem bo rezygnuję - mam prawo , gość zawiesił połączenie , poczekałem z minutkę jak sie odezwał to zapytał się czy w cyfrze miałem HBO , potwierdziłem a on dodał mi HBO na cały okres umowy za 0zł

mam też History za 1.99 zł

za to co w opisie płacę 130.99 zł teraz jest już super :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 100%!!!!!!!!!!!!

ludzie co mieli canal+ w pakiecie na Cyfrze doatad placili po ok 80 zl..kolega ma za 85...

ja dostalem za 109...

gdzie te 100%??

ludzie, piszcie glupoty ale z sensem..

matematyki sie nie oszuka

Kol. hanys. Ja teraz płacę 65 zł za C+ Optimum z opcją HD Optimum Promo gratis. Aktualna propozycja to: pierwsza - 109 za C+Platinum (68% podwyżki), druga - 99 zł (52,31% podwyżki). Faktycznie nie 100%. Teraz mam multiroom za darmo, jednego Pace za darmo drugiego za 10,00. Przy migracji proponuja multiroom za 10,00 tunery po 20,00. Przy drugiej propozycji zeszli z jednym tunerem do 10,00. Rezsumując w najlepszym przypadku zamiast dotychczasowego abonamentu 75,00 miałbym płacić 139,00 ( 85,33% podwyżki) Fakt wyszło na Twoje 100% nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie właściwie na stronie nc+ jest podana zawartość każdego z tych pakietów canal+?

Jest tylko cena w dokumentach do pobrania.

 

Teraz widzę zresztą że w każdej opcji dodatkowej jest tylko cena, nie dostaje się nic o zawartościach na papierze.

Jedyne co gwarantuję to to że musisz płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...