Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za nPremium paczka C+ na krótki okres (mówicie miesiąc) a później ciach i miną 14 dniowy okres wypowiedzenia a ty zaakceptowałeś jej bark podjarany promocyjnym włączeniem kanałów c+ i nie pisząc wypowiedzenia - tak mi to wygląda dla nas n-kowiczów (to tylko moja teoria aby nie była prawdziwa!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś żarty? Żabojady dają się dymać ITI jak tylko można.. Nie dość, że teraz przechodząc do nc+ z Cyfry dostane SAME CANAL+, a enkowicze dostają I CANAL+ I nPREMIUM to w dodatku gdy zostane na dotychczasowej umowie z CYFRĄ – jak powiedział mi konsultant – po wyłączeniu C+ Weekend, Gol i 3D nie dostane żadnych innych kanałów.. THIS IS NC+..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś żarty? Żabojady dają się dymać ITI jak tylko można.. Nie dość, że teraz przechodząc do nc+ z Cyfry dostane SAME CANAL+, a enkowicze dostają I CANAL+ I nPREMIUM to w dodatku gdy zostane na dotychczasowej umowie z CYFRĄ – jak powiedział mi konsultant – po wyłączeniu C+ Weekend, Gol i 3D nie dostane żadnych innych kanałów.. THIS IS NC+..

n-kowicz dostanie tylko za jakie pieniądze albo nie wiadomo na jak długo (aby mina okres bez-kosztowego wypowiedzenia umowy) za nPremium :read: ale nas chcą dymać yoyo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem cały proces łączenia się platform i na początku byłem dość entuzjastycznie nastawiony do powstanie nc+. Przyznaję teraz, że jestem zawiedziony, a ceny i pakietyzacja dla polskiego konsumenta to porażka. Trzeba przyzna, że nc+ koncertowo s[beep]ył wielką szansę na zostanie lidem (ale takim liderem dla użytkowników, a nie liderem tylko w mniemaniu prezesów).

Do rzeczy jednak, wydaje mi się, że oferta nowej platformy opiera się o infrastrukturę n. Zauważmy że podmiotem obsługującym jest ITI. Także kanały które uzupełniły ofertę pochodzą albo od Canal+ Cyfrowy (z którymi raczej nie trudno było podpisać umowę), albo były to kanały, które były w n a nie było w C+. Z kolei kanały, które były w C+, a nie było w n wyleciały (dawne kanały Zone, Trace) Oczywiście wyjątkami są tu Sportklub i Universale, ale zauważmy, że one z oferty n także wyleciały, czyli prawdopodobnie kończyła się umowa. Bo w Cyfrze nie ma żadnej informacji o jej wycofaniu więc pewnie będą dostępnie do wygaśnięcia ostaniach umów z C+.

 

Czy redakcja Satkuriera mogla by się pokusić o wystosowania prośby o oficjalne stanowisko w sprawie wycofania kanałów z nc+, a także o to czy kanały w ofercie Cyfry pozostaną do końca umów. Można by także spytać o kanały niegwarantowane umową, czym to jest spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...

Czy redakcja Satkuriera mogla by się pokusić o wystosowania prośby o oficjalne stanowisko w sprawie wycofania kanałów z nc+, a także o to czy kanały w ofercie Cyfry pozostaną do końca umów. Można by także spytać o kanały niegwarantowane umową, czym to jest spowodowane.

Mam wrażenie, że to niewiele da, ale już składanie skarg do rzecznika konsumentów, może w tej sprawie przynieść wymierne korzyści.

 

Podpada to też pod kompetencje UOKiK, bo dotyczy olbrzymiej grupy klientów.

 

ps.

To wygląda tak, jakby ktoś kupował nowy samochód, a sprzedawca zaznaczałby w umowie, że nie gwarantuje działania ważnych dla bezpieczeństwa układów.

PARANOJA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim z daniem ta oferta jest głównie dla ludzi którzy mieli razem n i C+ i osobno n i C+ z pakietami full 100+...

Nie wyobrażam sobie że abonent C+ który płacił ok. 60 zł za pakiet Kompakt lub optimum z paczką C+ przejdzie teraz do nc+ i będzie płacił dwa razy więcej żeby mieć znów swoją paczkę, wyjątkiem są osoby które chcą sobie zwiększyć ofertę programową ale takich pewnie jest nie wiele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)nadawca ma prawo wycofywac programy i wam przysluguje prawo do wypowiedzenia umowy.

i tyle w tym temacie.

nie podoba sie-bay.

2)nikt nie gwarantowal zawartosci programowej paczki canal+.

gdy nadawca robi zmiany w ofercie oferowanych kanalow tez przysluguje wam prawo do wypowiedzenia.

i taką mozliwosc tez otrzymacie.

nie podoba sie-bay.

 

widze ze wiekszosc krzykaczy chcialby by dostac cala paczke canal+ za friko.

jesli daja teraz pakiet zamiast za 119 za 80 zl to mysle ze cena jest adekwatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze te śmieci dla osób którym zleży głównie na sporcie, C+ Vod, nc+ go, seriale+ i jakieś TVP prapremiery za to wszystko trzeba opłacać... + jeszcze kanały filmowe których nie było w pakiecie kompakt a nie są mi potrzebne a trzeb też za nie płacić żeby mieć C+ sport, De*ile układali tą ofertę, oby się przejechali z tą ofertą to może pójdą po rozum do głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)nadawca ma prawo wycofywac programy i wam przysluguje prawo do wypowiedzenia umowy.

i tyle w tym temacie.

nie podoba sie-bay.

2)nikt nie gwarantowal zawartosci programowej paczki canal+.

gdy nadawca robi zmiany w ofercie oferowanych kanalow tez przysluguje wam prawo do wypowiedzenia.

i taką mozliwosc tez otrzymacie.

nie podoba sie-bay.

 

widze ze wiekszosc krzykaczy chcialby by dostac cala paczke canal+ za friko.

jesli daja teraz pakiet zamiast za 119 za 80 zl to mysle ze cena jest adekwatna

widać od razu ze przeniosles się do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)nadawca ma prawo wycofywac programy i wam przysluguje prawo do wypowiedzenia umowy.

i tyle w tym temacie.

nie podoba sie-bay.

2)nikt nie gwarantowal zawartosci programowej paczki canal+.

gdy nadawca robi zmiany w ofercie oferowanych kanalow tez przysluguje wam prawo do wypowiedzenia.

i taką mozliwosc tez otrzymacie.

nie podoba sie-bay.

 

widze ze wiekszosc krzykaczy chcialby by dostac cala paczke canal+ za friko.

jesli daja teraz pakiet zamiast za 119 za 80 zl to mysle ze cena jest adekwatna

 

Też mi się wydaje, że tak może być. Może nie będzie tak z Canal+ ale z pozostałymi kanałami mogą tak zrobić. Będą stopniowo uszczuplać ofertę Cyfry a Ty możesz zaakceptować zmiany albo jechać na tym co zostanie, albo wysłać wypowiedzenie i przejść do NC+ lub ewentualnie się pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wiekszosc krzykaczy chcialby by dostac cala paczke canal+ za friko.

jesli daja teraz pakiet zamiast za 119 za 80 zl to mysle ze cena jest adekwatna

 

Jakie 80 zł konsultanci dają 20 zł rabatu a i tak trzeba trafić...

za 80 zł brał bym w ciemno, przed startem liczyłem się z podwyżką 20-30 a tu 100%

W c+ dużo osób miało właśnie takie abonamenty i dlatego wiele osób jest zbulwersowanych...

 

Mi i tak teraz lotto, ja w styczniu przedłużyłem na 18 miesięcy, jak będą chcieli żebym przedłużył ofertę to muszą dać normalną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy tę wyczekiwaną fuzję.

 

Szczerze mówiąc, myślałem że skoro ta fuzja tyle trwa to pewnie "sprowadzają" na rynek polski jakieś fajne nowe kanały, którymi zaatakują konkurencję itd. Ale byłem głupi :lol2:

 

Oferta nie dość, że uboższa to jeszcze niemal 2x droższa! Horror. Już nie mówiąc o pełnej paczce CANAL+ za 70 zł...

 

To była moja pierwsza wypowiedź na temat nc+ i ostatnia, bo naprawdę szkoda słów na to wszystko. A miało być tak pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś uzasadni podwyżkę abonamentu o 100% to podpiszę z nimi nawet teraz.

Tellenbach już ro zrobił w "Rzepie" parę miesiecy temu :lol:

 

- Załóżmy, że klient Cyfry+ płaci dziś Cyfrze+ 60 zł miesięcznie za dostęp do transmisji z meczów Premier League, ich pakiety filmowe i autorskie kanały. W tym samym czasie ma "n", czyli Champions League, Ligę Europejską, filmy z wytwórni 20th Century Fox. Naprawdę Pani uważa, że sprzedamy mu te obie rzeczy za to samo 60 zł? - mówi wywiadzie dla RzeczpospolitejMarkus Tellenbach, szef TVN. - No więc odpowiadam, że nie, bo ponosimy koszty nadawania tych wszystkich kanałów. W takich rozliczeniach płacimy np. 20th Century Fox od każdego jednego klienta. (...) Podobnie nie można mieć Champions League i Premier League za cenę jednej z tych lig, bo my nie płacimy ceny za jedną z tych lig, ale za obie (...) Nasza fuzja nie będzie więc oznaczała tylko wyższych kosztów, wzrośnie też nasz średni przychód z jednego abonenta - dodaje szef TVN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś uzasadni podwyżkę abonamentu o 100% to podpiszę z nimi nawet teraz.

Ale niech mi ktoś to uzasadni i mnie przekona.

 

Dostaniesz Ligę Mistrzów na dwa miesiące a potem sobie odpoczniesz ponad trzy miesiące i to właśnie "kosztuje dodatkowe 60 zł" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy po prostu "pomyleni" prezes mowi ze nie rozumiemy ich oferty ze zrozumiemy ja z czasem, ja mysle ze ceny sa dobre ale jeszcze nie doszly prawdziwe hity i zmiany, dojdzie masa programow kilka SKY itd. nam zafunduja i dlatego taka cena! he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...