Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pintole co wy z tym sportem ile mozna na to lukac lepiej se pobiegac dla "sportu" w kolo domu, filmiki rozrywka i troszke meczyka ale zeby tak non stop na kopaczy lukac :jupi:

 

Mam tylko nadzieję że ci fani sportu którzy już zmigrowali do nc+ zdają sobie sprawę że między innymi Eurosport HD i Eurosport HD 2(Bundesliga) są kanałami niegwarantowanymi i migrując zgodziliście się na to że gdyby za tydzień lub miesiąc kanały zostały usunięte nie możecie bezkarnie rozwiązać umowy.

Kanałów w sumie tego typu jest bodaj 17.

 

Jak to ? Nie rozumiem nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pintole co wy z tym sportem ile mozna na to lukac lepiej se pobiegac dla "sportu" w kolo domu, filmiki rozrywka i troszke meczyka ale zeby tak non stop na kopaczy lukac :jupi:

Na tym polega ta choroba a teraz ten problem:) Gdyby nie to, świat były prostszy i piękniejszy:)

To wszyszczy chorujący na ta chorobe jaki dzisiaj wynik wieczorem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem abonertem Cyfry+ od 10 lat -ostatnia umowe podpisalem kilka miesiecy temu i w rozmowie konsultant zapewnial ze jest to cena ostateczna i nie podlega podwyzką- nei wiecie czy bede mogl pozostac do konca umowy przy obecnej ofercie czy w kwietniu przyjdzie juz rachunek na 119 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pintole co wy z tym sportem ile mozna na to lukac lepiej se pobiegac dla "sportu" w kolo domu, filmiki rozrywka i troszke meczyka ale zeby tak non stop na kopaczy lukac :jupi:

Na tym polega ta choroba a teraz ten problem:) Gdyby nie to, świat były prostszy i piękniejszy:)

To wszyszczy chorujący na ta chorobe jaki dzisiaj wynik wieczorem :jupi:

 

Proosze nie mów mi o piłce kopanej w wydaniu naszego kraju :D Nie zabijaj mnie śmiecheem por vavor. :brawo::brawo::)

Wszystkim chodzi o ligi zagraniczne (no niewielu, ale jednak o naszą rodzimą ekstraklase), zwłaszcza o hiszpańską, angielską i Champions League ♥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego, ja czasem też lubię popatrzeć na Naszą ligę , nie nastawiam się nie wiadomo na co. Oczywiście Angielska i Hiszpańska, te ligi oglądam najczęściej oraz mecze Borussii Dortmund . Żeby nie było, że post nie dotyczy tematu :P to żebym chciał te ligi oglądać, to C+Platinum muszę wziąć. Ciekawe co zaproponują jak do mnie zadzwonią.

A dziś stawiam 3-1 dla Nas :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego, ja czasem też lubię popatrzeć na Naszą ligę , nie nastawiam się nie wiadomo na co. Oczywiście Angielska i Hiszpańska, te ligi oglądam najczęściej oraz mecze Borussii Dortmund . Żeby nie było, że post nie dotyczy tematu :P to żebym chciał te ligi oglądać, to C+Platinum muszę wziąć. Ciekawe co zaproponują jak do mnie zadzwonią.

A dziś stawiam 3-1 dla Nas :jupi:

 

2:1 dla Polski. A jak to sie ma z tymi kanałami? Które kanały poza Eurosportem mogą wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nasi Abonenci są dla nas najważniejsi, dlatego dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Przyjdźcie do najbliższego punktu sprzedaży, zadzwońcie do Call Center lub zostawcie swoje namiary na stronie nc+, a skontaktujemy się z Wami. Pomimo zatrudnienia dodatkowych konsultantów, zainteresowanie ofertą nc+ przerosło nasze oczekiwanie, w związku z czym prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Nasi konsultanci pomogą Wam wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do Waszych potrzeb"

 

dzwonil ktos do nich i sie dogadal jakos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...