Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ale liczę że będę mógł wziąć średni pakiet podstawowy z pełną paczką sportową za sensowne pieniądze. Paczka filmowa C+ mnie nie interesuje.

Mam nadzieję że nie sprawdzą się przypuszczenia że paczka sportowa tylko w najwyższym pakiecie, bo nie będę miał żadnego pola manewru.

 

Wszystkie C+ , HBO... coś podobnego do Superpremium HD z cyfry za 100 zł -- biorę bez zastanowienia ! Ze sporu w sumie też tylko żużel oglądałbym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky miał sporo promocji. Ciągle zarzucają mnie listami z ofertami odkąd wziąłem neta z Virginu 120MB/s. Chcą żebym przeszedł z netem do nich; pytają się czy mam tv bo nie mogą mnie znaleźć w żadnej brytyjskiej bazie abonenckiej ;)

Na ogół ich rozłączam, a listy i tak ciągle przychodzą.

 

Ja prawdę mówiąc trzymam Cyfrę by nie zatracić kontaktu z językiem. Angielskim operuję przez minimum 10h dziennie, miło wrócić do domu i posłuchać polskiego.

A oglądam głównie... sport. Bo jak są dobre filmy to idę do kina, dlatego oferta filmowa mnie nie interesuje, bo zanim coś puszczą dobrego to i tak już zdążę obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ste100 ale nic nie zastąpi jednak angielskiego SKY:) 12 kanalow filmowych tematycznych. Ale za równowartość 335zl miesięcznie. Trochę drogo. Ale cały serwis, nagrywanie, funkcje online, jest tego warte.

Napisz ile jednostek płatniczych to kosztuje u nich.

U nas najdroższe pakiety były po 149 jednostek, a w uk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach umieścił coś takiego :

 

Oto ceny pakietów nc+

Paczka kanałów canal + ulegnie zmianom zgodnie z tym co bedzie dostepne na nowj platformie:P

Pakiet Silwer 49zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd

Pakiet Gold 59 zł cena cenikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,

Pakiet Platinium 69zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,Canal + , Canal + Sport ,

Canal + HD, Canal + Sport HD

nowe pakiety znajdą sie na cenniku od 1 kwietnia

 

Przy takim cenniku mają mnie jako abonenta w pakiecie Platinium.

 

 

i mnie :brawo:

 

mnie też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze oferują pełny pakiet Sky za ok. 50f miesięcznie; czyli jakieś 250zł, ale oferta i sprzęt... cóż, ciężko mi porównywać, bo nie miałem styczności z tymi nowymi ADB, ale sprzęt u kumpla co widziałem była mega, a jakość HD... NIEPORÓWNYWALNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100funtów = tak jakby 100 zł, przeliczając :)))

 

100 funtów to zazwyczaj 500 złotych, :)

 

@ste100 jakość HD jest porostu Zaje...........

Czy możliwe jest aby ktos dla nas porównał bitrate kanału sky premiere do kanału canal plus lub premium HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 100funtów = tak jakby 100 zł, przeliczając :)))

Bo bo tak powinno być. Nie ma co przeliczyć zagranicznych cen. Zarabiamy podobnie tylko w rożnych walutach, a u nas jest wszystko wielokrotnie droższe

 

2 osoby, jedna w uk zarabia 1000(£), druga w pl 1000 (zł)

w uk za duży pakiet trzeba zapłacić w uk 70 jednostek, w pl 160. Gdzie jest taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesują tylko ,,podstawowe" kanały, bez żadnych c+, HBO itd. W tej chwili w nce płacę za wszystkie pakiety 48zl. Jeśli cena nie przekroczy 60zl, to zostaje. Do CP nie pójdę. Pozostaje DVB-T plus FTA z satelity i internet. Narazie jeszcze przez pół roku mam umowę i się będę bacznie przyglądał. Coś czuję, że jutro podadzą podstawowe info, a ceny i sprzedaż za kilka dni lub po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą sugestię, żeby ten wątek przetrzymać jeszcze jeden dzień i zamknąć dopiero 22 marca.

 

Jutrzejszy dzień to "wisieńka na torcie" po miesiącach oczekiwań. Mimo kiepskiej pory konferencji (ludzie są wtedy w pracy), na forum pojawią się setki osób, które "na gorąco" będą chciały skomentować oficjalny start nowej platformy. Będą narzekania i przechwałki, kto na który pakiet się zdecyduje i kto odejdzie do Cyfrowego Polsatu. Ponadto będzie to czas podsumowań i refleksji dotyczących tego, co działo się w tym wątku - zaczynając od rozliczania "wszystkowiedzących czarusiów", a kończąc na nabraniu dystansu do życia i samych siebie. Pewnie wiele osób złapie się na tym, że z "dużej chmury mały deszcz" i po co było się tak podniecać ;) Na pewno nie będzie to merytoryczna dyskusja.

Myślę, że lepiej oszczędzić ten wątek (przedłużyć jego żywot do 22 marca) niż go zamknąć i żeby cała "zupa" jaką jest ten wątek rozlała się ze zdwojoną siłą po całym forum.

22 marca większość ludzi już ochłonie i wróci normalność.

 

Myślę, że jutrzejszy dzień spokojnie można określić mianem "wydarzenia roku" na rynku telewizji satelitarnej, dlatego warto rozważyć przedłużenie "wigilii" jak jeden z moderatorów nazwał dzisiejszy dzień ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektywnie ? Ojoj.

Za 100f to ja sporo rzeczy mogę kupić kolego, a co w Polsce kupisz za 100 zł ? Jedne zakupy ?...

Nie ojojuj, tylko zrozum. W Polsce ceny większości produktów/usług mamy jak najbardziej europejskie, a zarobki są wielokrotnie niższe niż na zachodzie. Chyba źle mnie zrozumiałeś. Tyle offtopa. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I więcej się już dziś nie dowiemy.

Oczywiście są tu na forum osoby, które może nie wiedzą wszystkiego, ale wiedzą znacznie więcej niż my - ale mamy czasy jakie mamy - gdyby puścili parę to pewnie za 2 dni żegnaliby się z pracą.

 

Więc po prostu idźmy spać. A jutro będziemy wiedzieć już wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach umieścił coś takiego :

 

Oto ceny pakietów nc+

Paczka kanałów canal + ulegnie zmianom zgodnie z tym co bedzie dostepne na nowj platformie:P

Pakiet Silwer 49zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd

Pakiet Gold 59 zł cena cenikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,

Pakiet Platinium 69zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,Canal + , Canal + Sport ,

Canal + HD, Canal + Sport HD

nowe pakiety znajdą sie na cenniku od 1 kwietnia

 

 

tylko cos w tym ostatnim platinium mi nie pasuje, w kazdym pakiecie sa kanaly zarowno sd jak i hd, a wlasnie w platinum brakuje canal+, jest podany tylko wersja hd

to sciema mi pachnie,

a pozatym to gdyby to byla prawda to mnie maja w takiej cenie w goldzie+ no moze te wszystkie pakiety powinny byc o 10zeta tansze to wtedy naprawde dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I więcej się już dziś nie dowiemy.

Oczywiście są tu na forum osoby, które może nie wiedzą wszystkiego, ale wiedzą znacznie więcej niż my - ale mamy czasy jakie mamy - gdyby puścili parę to pewnie za 2 dni żegnaliby się z pracą.

 

Więc po prostu idźmy spać. A jutro będziemy wiedzieć już wszystko.

 

Dokładnie tak jak kolega napisał :-) wiedzą duzo wiecej niż My ale jak juz czekaliśmy tyle czasu to pare godzin warto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...