Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cyfra.tv

Dostanę ten mediaBOX+ do pakietu za 39 zł wiesz może czy nie?

Ludzie, jesteście upośledzeni czy co? Ile razy trzeba powtórzyć byście zrozumieli, ze nie znamy oferty i do jakich pakietów jakie dekodery będą oferowane. Czy w ogóle będzie taki podział, czy będzie można dowolnie sprzęt dobierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam nad czym ta cała dyskusja, rozumiem wchodzi do polski sky ale w tym przypadku to tylko fuzja, reklamują nowe technologie a nic nowego co dotychczas było w n/c+ nie będzie, najbardziej jest śmieszne że nawet żaden nowy kanał nie wejdzie do tej nc+ który by się nie znajdował w n/c+ dodatkowo są jakieś pogłoski że kilka może wylecieć jak dla mnie to nic ciekawego.... i jeszcze podwyżka cen, ja dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pilot który już dawali do n-ki promocyjnie... ja taki miałem już wcześniej. Uniwersalny do tv (możliwość wyłącznie włączania i wyłączania tv, głośność i klawisz AV, poza tym wszystko to samo co w dotychczasowym pilocie nki.), kto przedłużał ofertę nki przed bożym narodzeniem, dostawał taki uniwersalny pilocik gratis... osobiście wolę obecny pilot n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...