Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jeszcze Foxa.

Z tego, co pamiętam, to Fox ma kodowanie CYFRY+ już od bardzo daaawna. W dodatku nadawany jest z tp. CYFRY+. Nigdy jednak nie wszedł do CYFRY+... :?:roll:

 

SD tak ale HD juz nie. Teraz bez kodowania C+ zostaly tylko kanaly ktore sa w n, ale pobierane z tp CP. Wiec wiadomo ze tam na Seca bedziemy jeszcze troche czekac, bo technicy zebatego maja zawsze duzo czasu i nigdy im sie z niczym nie spieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdybym wykupił dodatkowo paczkę CANAL+ to właśnie dla filmu, a nie dla sportu, bo ten ostatni mnie nie interesuje. A że ostatnio CANAL+ skupia się właśnie głównie na sporcie (chociaż to trochę za mocno powiedziane, bo to praktycznie tylko piłka nożna) to paczkę CANAL+ sobie daruję. I to zarówno teraz w obecnej jeszcze CYFRZE+, jak i ewentualnie już w nowej nc+... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bez kodowania C+ zostaly tylko kanaly ktore sa w n, ale pobierane z tp CP. Wiec wiadomo ze tam na Seca bedziemy jeszcze troche czekac, bo technicy zebatego maja zawsze duzo czasu i nigdy im sie z niczym nie spieszy

 

Jesteś w błędzie. Zgodnie z tym co na tą chwile wiadomo to:

 

Poniższe kanały nie posiadają kodowań obu platform (jak widzisz są tu też kanały nadawane z tp. Cyfry+):

Polsat HD

CNN

TCM

Sundance HD

FOX HD

Fox Life HD (ma kodowania obu platform jednakże, nie wiadomo czy będzie w ofercie ze względu na brak pewności dla FOX HD)

CBS Action

CBS Drama

CBS Reality

Polsat Sport News

History

History HD

Travel Channel

BBC Lifestyle

Cartoon Network

BBC CBeebies

Trace Urban

Mezzo

France 0

France 2 HD

France 3

France 4

France 5

AB Moteurs

Chasse & Peche

XXL

KBS World HD

 

Kanały z których rezygnuje n i podobno opuszczą ofertę Cyfry+:

Universal Channel

Scifi Channel

13th Steet

Sport klub

Fight klub

ESPN Classic

ESPN America

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjmuri na liście kanały są zsumowane z obu platform - nie stosowałem rozróżnienia, który był tylko w n, a który tylko w c+ - to chyba logiczne, że nie ma sensu już tego rozróżniać.

cidik - racja napisałeś o kanałach, które były w n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdybym wykupił dodatkowo paczkę CANAL+ to właśnie dla filmu, a nie dla sportu, bo ten ostatni mnie nie interesuje. A że ostatnio CANAL+ skupia się właśnie głównie na sporcie (chociaż to trochę za mocno powiedziane, bo to praktycznie tylko piłka nożna) to paczkę CANAL+ sobie daruję. I to zarówno teraz w obecnej jeszcze CYFRZE+, jak i ewentualnie już w nowej nc+... :roll:

 

 

Jestem dokładnie tego samego zdania. Jak nie dadzą samego filmu do wykupienia to niech spadają. Nie będę sponsorował wielbicieli jakichś kopaczy balona latających po zielonym płacąc za coś czego nie lubię, nie oglądam i wręcz nie cierpię. Dlatego od czasów analogowego C+ nie mam Canal+ ani cyfry. Bardzo chciałbym mieć C+ film lecz trudno, mam swoje zasady.

 

Do nc+

 

Dajcie C+ film choćby symbolicznie taniej od sportu- choćby o dychę, to wtedy wezmę.Wziąłbym nawet gdyby był ten pakiet tańszy o piątkę. DLA ZASADY. A jak nie to się walcie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy migracji zostajesz ze swoim sprzętem.

 

to widze sa juz roznice. Ty piszesz ze zostaje sie z wlasnym sprzetem, a inni ze mozna isc oddac stary z C+ i wziasc ADB

Wiesz co znaczy można?

Między trzeba a można jest różnica.

 

Nie wziąsc, tylko wziąć. Może na chwilę odpuść sobie nc+ i zajmij się słownikiem.

 

--------------------------------

 

Dodano kodowanie. Start już niedługo. Ile to zostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opłacają Canal+ dla sportu. Pamiętacie jak kiedyś wprowadzili do sprzedaży same Canal+ sportowe, bez filmu? Bardzo szybko to wycofali i wrócili do sprzedaży pełnej paczki kanałów. Wniosek jeden- tylko pojedyńcze jednostki wykupywały film.

 

a moze wniosek byl taki ze pojedyncze jednostki wykupowaly sport.

po tym co Napisales to nie wynika jednoznacznie, a wrecz przeciwnie Twojej tezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...