Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostajesz z tym co masz do końca umowy. A jak chcesz to migrujesz do NC+

W przypadku abonentów posiadających paczkę Canal+, brzmiało to nieco inaczej: automatyczna migracja do zbliżonego pakietu w nc+ (o której dana osoba dowiaduje się korespondencyjnie), a później abonent ma określoną ilość czasu na zdecydowanie się:

a) brak działania - przejście do nc+,

B) wypowiedzenie - rozwiązanie umowy,

 

Wszystko w tym temacie od sprawdzonych źródeł. Zresztą ogólnie jest tu tragedia - co chwilę w kółko trzeba maglować to samo. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam takie pytanie ze chyba nikt nie bedzie umial powiedziec co w moim przypadku moga mi zaproponowac.

jeszcze w tym miesiacu mam oplate promocyjna za swoj pakiet w kwocie 83,40zl a od kwietnia juz za canal+optimum hd bez rabatu -53,50zl, czyli z nowa kwota za 136,90zl.

jakie oni razwiazanie przygotuja w moim przypadku dla mnie??? to chyba ciezki orzech do zgryzienia.

ps. dalej pozostaje rabat na hbo hd -7,10zl i hd optimum promo -8,00zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródłem jest Hugo. W przeciwieństwie do kilkudniowych kont piszących [beep]oły, posty kilku użytkowników w miarę się pokrywają (poza rozbieżnościami w nazewnictwie paczki Canal+ - wystarczy poszukać) Dobrowolność migracji właśnie na tym (moim zdaniem) polega, że dany abonent będzie miał wybór - przechodzi do nc+ albo następuje rozstanie :)

 

Co do szkoleń i konferencji, to te same szkolenia nie mówiły o końcu splitterów i multiroomie wzorem z N, a teraz dodają Secę 0100 do kanałów z N? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam takie pytanie ze chyba nikt nie bedzie umial powiedziec co w moim przypadku moga mi zaproponowac.

jeszcze w tym miesiacu mam oplate promocyjna za swoj pakiet w kwocie 83,40zl a od kwietnia juz za canal+optimum hd bez rabatu -53,50zl, czyli z nowa kwota za 136,90zl.

jakie oni razwiazanie przygotuja w moim przypadku dla mnie??? to chyba ciezki orzech do zgryzienia.

ps. dalej pozostaje rabat na hbo hd -7,10zl i hd optimum promo -8,00zl

 

Ja na twoim miejscu dobrowolnie przeszedł do nc+ na podobny pakiet ze stałą ceną która pewnie bedzie nizsza niz twoje opłaty od kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar, no to niestety się mylisz, a Hugo nie jest "sprawdzonym źródłem" :) nikt nie mówił z ludzi którzy byli na szkoleniu o końcu spliterów - przeciwnie. Sam pisałem tutaj że osoby które mają w tej chwili cyfre będą mogły zostać z aktualną kartą i sprzętem :)

Wracając do tematu - nikt nie będzie przymuszał do migracji. Będzie ona CAŁKOWICIE dobrowolna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku abonentów posiadających paczkę Canal+, brzmiało to nieco inaczej: automatyczna migracja do zbliżonego pakietu w nc+ (o której dana osoba dowiaduje się korespondencyjnie), a później abonent ma określoną ilość czasu na zdecydowanie się:

a) brak działania - przejście do nc+,

B) wypowiedzenie - rozwiązanie umowy,

 

Wszystko w tym temacie od sprawdzonych źródeł. Zresztą ogólnie jest tu tragedia - co chwilę w kółko trzeba maglować to samo. :x

Po raz kolejny zapytam, może sprawdzone źródło odpowie. :) Czy ludzie którzy w wątku C+ cieszą się z dopiero co zawartych umów na C+ Optimum HD za 65 zl, zostaną w najbliższym tygodniu zmuszeni do migracji? Teraz mają wszystkie Canal Plusy ze sportem. Z tego co piszą sprawdzone źródła :) w nc+ sport będzie tylko w najwyższych pakietach. Czyli po tygodniu od podpisania umowy zostaną postawieni przed wyborem albo rezygnują albo biorą najwyższy pakiet. Czy tak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shakmakrs1, a po co mają wysyłać listy? W jakim celu?

 

@Be89, jak to "albo rezygnują albo biorą najwyższy pakiet"?:) czemu mieliby rezygnować? Podpisali umowę i albo zostają na tym co mają, albo przechodzą do nc+ na warunkach jakie będą po 21 marca :) Proste?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a jezeli nie bede zainteresowany? bo podejrzewam ze bardzo duzo ludzi nie ma bladego pojecia ze powstaje nc+ z nowymi ofertami, duzo takich abo jest, to tylko fotumowicze sa najbardziej zainteresowani a gdzie cala reszta co ma c+ i jest zadowolona z tego co ma i nie ma zadnej wiedzy na temat nowego tworu nc+, przez ta ich tajemniczosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duda007 i Be89 nie będę się z Wami kłócił i jak niewiele osób w tym wątku przyznam - nie wiem. Posłużyłem się wypowiedziami innej osoby - czy jest wiarygodna okaże się 21 marca, mi wydaje się, że jest :wink: o mnie się nie martwcie, bo tego nie przeżywam jak większość w tym wątku. Jeśli nc+ w wariancie tym co mam teraz w C+ (C+ Optimum + Multiroom) będzie kosztowało za dużo, a pozostanie przy C+ będzie się wiązało z utratą jakichś Canali albo wydarzeń (np. przeniesienie do niedostępnych dla mnie kanałów) to po prostu pożegnamy się (dokładnie sprawdzałem i mam furtkę z końcem Zone Romantica, a ten wbrew programom TV na 99,5% kończy nadawanie), bo mam przygotowane wyjście awaryjne :) piłeczka leży po stronie nc+, spodziewam się jej 21 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shakmakrs1, zdziwiłbyś się ile ludzi po tym, jak zaczęła się emisja reklamy w tv przychodzi do mnie i pyta czy są już nowe promocje :) Jak nie będziesz zainteresowany to dociągniesz sobie do końca swojej umowy, a później nie będzie wyjścia - albo nc+ albo rezygnujesz :)

 

@Grabar, wierz w co chcesz :) To już tylko niecałe 4 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...