Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przestańcie siać panikę!!

wielu abonentów jest z cyfrą tylko dla sportu- ja również.

 

nie można poczekać tych paru dni i się okaże za ile i w jakim pakiecie będzie sport ? po co zaśmiecać wątek...

będzie drogo ?

to CP, albo kablówka i do widzenia.

jak szukają łochów to znajdą ale beze mnie.

są jeszcze streamy, które nierzadko puszczają w HD. nic na siłę, za sam sport nie będę płacił ponad stówę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeśli nie interesuje kogoś sport to CP ma wiele tańszą ofertę niż C+ ?

a wątpię by nagle w NC+ była wielka oferta za podobne pieniądze.

ale chciałbym się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle. Nic na sile. Jesli oferta bedzie zbyt droga w czerwcu bedzie koniec mojej przygody z C+. 100-130zl moge zaplacic. Jednak nie podpalam sie strasznie. Mam CP zawsze do postawowych kanalow bedzie dostep na tv - wszystko inne mozna obejrzec w... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybacz. Umknęło mi to "nie". Niemniej nie wierzę, że ceny podstawowych pakietów bedą jakoś niesamowicie droższe niż te z CP. A oferty programowej nie chce mi się porównywać. Ja należę do tych, którzy maja Cyfrę ze względu na sport. A teraz jak dojdzie LM i LE z N to już w ogóle będzie perfekcyjna platforma tv dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dla mnie również...

ale nie za wszelką cenę.

dla każdego to jest oczywiste że powinien być jakiś podstawowy pakiet + dodatkowe kanały, czy paczki np. sportowe czy filmowe- by każdy mógł sobie złożyć taki pakiet jaki mu potrzebny.

a życie zapewne pokaże że żeby oglądać pełen sport musisz mieć jeszcze 'To i TAMTO'.

na pewno nie będę płacił nie wiadomo jakiej kasy by oglądać sport i np. mieć jakiś mega wysoki pakiet, bo po prostu NIE oglądam filmów w TV ani tym bardziej żadnej 'rozrywki' ;]

od tego jest komp i kino.

szukam tylko dobrego sportu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Najlepiej jakby były pakiety tematyczne do wyboru, tak jak kiedyś chyba w N było. Bo po co mi bajki, kanały muzyczne czy lifestyle. Sport, popularno-naukowe mi wystarczą. Ale tak nie będzie, bo to pewnie nieopłacalne. Lepiej te najlepsze kanały wrzucić do najwyższej paczki i oferować ludziom pełno śmieci, których i tak nie bedą oglądać. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, uważam się za maniaka sportowego i z Cyfrą jestem tylko z tego powodu. Z żadnego innego. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byloby, gdyby można było wziąć jakiś pakiet za 9.99 (generalnie to co można odbierać na dvb-t) PLUS 30 złotych za wszystkie transmisje sportowe. Liga angielska, hiszpańska, Liga Mistrzów, jakaś NBA itd. 40 złotych i mialbym z czapy. To by mi w zupełności wystarczyło, a do drugiego pokoju wziąłbym sobie Polsat, jakiś pakiet Familijny Max HD za 59.99. I jestem szczęśliwy. Podejrzewam, że Cyfra sobie z tego zdaje absolutnie sprawę i żeby upchnąć drożej to, co Polsat daje taniej nie zrobi takiej oferty o ktorej pisałem na początku, więc żebym został z nimi muszą mi zaproponować pełen sport plus resztę kanałów (generalnie to co jest teraz w C+ Optimum HD) za jakieś 90 złotych, z multiroomem równą stówkę. Mam dom, ale przecież sporo ludzi mieszka w blokach, mają kablówki i Polsat Sport, Eurosport, jakieś tam kanaly filmowe i pewnie byliby mocno zainteresowani tą ofertą za 40zł z C+, ale pewnie tego nie będzie i będą musileli płacić DWA RAZY za te same programy. NC+ trzyma w szachu JEDYNIE SPORTOWCÓW, ale jeśli przesadzą z ceną ludzie zaczną roszukać alternatywnych rozwiązań typu Al Jazeera Sport, ewentualnie jakieś transmisje na Sopcaście lub streamy. No bo tak, jeśli SAM pakiet sportowy miałby mnie wynieść dodatkowe 100 zł (sporo rzeczy z oferty NC+ będę miał w głębokim poważaniu) to ja to serdecznie odpuszczam. 25 złotych tygodniowo, a ligę polską (która jest dla mnie również ważna, proszę się nie śmiać) mam w DVB-T bo kupiłem sobie jakiś tunerek w Biedronce za 99 złotych, w tym rok Polsatu Sport, Sport Extra, Kino Polska i coś tam jeszcze gratis, później 10 złotych miesięcznie. Więc jeśli NC+ przesadzi z ceną, ludzie mogą zacząć liczyć i naprawdę przenosić się gdzie indziej. Sportowcy mają największy problem i rozterki, bo ci co maja to gdzieś, albo już są w Polsacie, albo tam będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podział na gatunki okazał się prawdziwy, to ciekaw jestem, jak rozwiązaliby pakiety C+ w kablówkach. Bo nie wierzę, że użytkownik np. UPC mógłby oddzielnie kupić Family i Sport, a posiadacz "matczynej" platformy miałby sztywno przypisane zestawy kanałów C+ do danych pakietów. Przy całościowym pakiecie 6 kanałów C+, nikt z kablówki nie będzie płacił dwa razy więcej niż obecnie (w tej chwili ceny canal+ wahają się od 30-45 zł w zależności od sieci). Poza tym to też byłoby nie fair wobec użytkowników nc+ - ci z kablówki mieliby możliwość wykupić full pakiet C+, a oni nie?

Ja zastanawiam się nad satką, bo kablówka z C+ wyniosłaby mnie ~140 zł, a Optimum 93 zł (obie wersje z multiroomem). Gdybym miał zapłacić takie kwoty, jak tu padają, to wolałbym skorzystać z kabla i nie przejmować się pogodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszej sytuacji są fani piłki noznej, w cyfrowym polsacie jest tylko liga holenderska, rosyjska i troche polskiej. ewentualnie portugalska i niemiecka w pakiecie sportowym. Nie ma alternatywy. Pewnie będzie trzeba płacic około 100 zł za piłke w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma alternatywy.
Oczywiście, że jest = Al Jazeera Sport. Może nie jest lepsza, ale na pewno jest to jakaś konkurencja, bo można tam obejrzeć m.in. La Ligę, Serie A, Ligue 1, wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej za jakieś ~50 zł miesięcznie (10 kanałów SD i 2 HD, nie kupować na DMTrade!). To nie jest żadna reklama, tylko nie ma co powielać stereotypu, że alternatywy nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz był CAŁY sport za nawet 50zł (kompakt Canal+) więc jeśli teraz cały sport będzie w granicach 80-90 lub wzwyż to sporo osób się zastanowi.

ja mam do końca kwietnia umowę, wypowiedzenie zarejestrowane i NIKT nie zadzwonił ani razu.

więc jak będzie sport za stówę to mówię papa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że bez polskiego komentarza

I co z tego? Komentarz to sprawa drugorzędna, inaczej większość zadowoliłyby transmisje w radiu. Poza tym w większości transmisji jest wysokiej klasy (z ITV, Sky) komentarz angielski. No chyba, że ktoś angielskiego nie zna, to przepraszam :) Dla mnie jak najbardziej kwalifikuje się nie jako coś lepszego, ale jako alternatywa. Dużo tańsza alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że nC+ zakupiła pełny pakiet z wszystkimi meczami ligi angielskiej na najbliższe trzy sezony (w przeciwieństwie do obecnego stanu, gdzie pokazują 4 mecze na kolejkę). Nie wierzę, by dostęp do tych wszystkich spotkań był dostępny z poziomu dowolnego pakietu. Zapewne na kanałach sportowych nadal pokazywać będą 3-4 mecze angielskiej, ale za resztę dodatkowo trzeba będzie sobie sporo dopłacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany sto razy - to że mają prawa do wszystkich spotkań nie znaczy, że będą wszystkie pokazywać. Tym bardziej że umówmy się, poziom spotkań czołowych klubów nie jest taki jak tych z dołu tabeli. Zresztą sam C+ informował, że oznacza to tyle, że mają prawa do pokazywania skrótów wszystkich meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że nC+ zakupiła pełny pakiet z wszystkimi meczami ligi angielskiej na najbliższe trzy sezony (w przeciwieństwie do obecnego stanu, gdzie pokazują 4 mecze na kolejkę). Nie wierzę, by dostęp do tych wszystkich spotkań był dostępny z poziomu dowolnego pakietu. Zapewne na kanałach sportowych nadal pokazywać będą 3-4 mecze angielskiej, ale za resztę dodatkowo trzeba będzie sobie sporo dopłacić ;)

nc+ nie kupiła pełnego pakietu do ligi angielskiej tylko canal+ i z tego powodu podwyżka może być dopiero latem ale tylko samego canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pokażą wiele meczów więcej bo GODZINY rozgrywania meczów w Anglii się nie zmieniają...

więc oczywiste że nie będą nagle pokazywać 3 meczów o 16 w sobotę ;]

tak jak jest do tej pory starczy i tego się będą trzymać- w zależności od atrakcyjności w danej kolejce jest od 3 do 5/6 meczów w kolejce pokazywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podział na gatunki okazał się prawdziwy, to ciekaw jestem, jak rozwiązaliby pakiety C+ w kablówkach. Bo nie wierzę, że użytkownik np. UPC mógłby oddzielnie kupić Family i Sport, a posiadacz "matczynej" platformy miałby sztywno przypisane zestawy kanałów C+ do danych pakietów.

 

W kablówkach zapewne zostawią "pakiet w całości", bo w kablówkach Canal+ jest opcją dodatkową (i tak pozostanie), a Canal+ nie może sobie pozwolić na opływ abonentów z kablówek, bo dużo kasy stamtąd idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...