Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@kaspian0007 jako pracownik APS mógłbyś nie lać tyle wody bo de facto nic nie wiemy o ofercie a takim opowiadaniem że coś wiesz ale nie powiesz to tylko sobie opinie psujesz :?

 

Na pytanie co do ofert mamy tylko informację, że nowe kanały i cała nowa oferta startuje rano 21 marca a zaproszenia na konferencję mamy na godz. 14.00 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W ofercie bedą: 5800SX, 5720SX, 5800S, 2849ST

 

cyfra - bo zrozumiałem że widziałeś już nowe tunery dla nowych klientów - czy widziałeś jakie tunery były dla multiroom - jest to dla mnie istotne, bo nie wiem czy brać na starą umowę do n-ki te które były dla standard multiroom (brrr), czy lepiej poczekać na nową ofertę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum można niesamowicie poprawić własną samoocenę poprzez świadomość, że tyle no-life'ów na tym świecie, którzy nie mają nic innego do roboty jak rozmowa o telewizji... Czy to wszystko naprawdę takie ważne? Jaki kolor ma logo na dekoderze, z przodu czy z tyłu? Ktoś tu był ogromnie przejęty i nie wyobrażał sobie oglądania meczów na C+Family... Nawet jakby był napis C+Fallus to co to za różnica? Napinanie się i nerwy, czy są ulotki czy nie, a żeby zadawać pytania np. o ceny i ogólnie o umowy przed startem platformy to już naprawdę trzeba być [beep]em. Użytkownicy typu cyfra.tv gdyby coś wiedzieli i mogli powiedzieć, to pewnie podzieliliby się z Wami swoimi informacjami, bo z jakiejś przyczyny na tym forum są. 90% z Was mam wrażenie masturbuje się przed dekoderem z pilotem w drugiej ręce. Wpadam tu co kilka dni, ponieważ jestem fanem piłki nożnej i interesuje mnie sprawa Ligi Mistrzów i sprawdzam czy jakiś "sprawdzony" użytkownik forum wie coś, co jeszcze oficjalnie nie jest ogłoszone. Sorry za off-topic, ale naprawdę żal d*pę ściska jak widzi się zachowanie większości piszących posty w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...