Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kaspian, ale ty [beep]oły opowiadasz

w życiu nie widziałeś dekodera ADB skoro tak mówisz

 

Barti, jak nie masz tych kanałów to nie będziesz miał

ale możesz wejść setup, ustawienia, antena i po prostu jeszcze raz skonfigurować połączenie z satelitą - po wykonaniu tej czynności pobierze się nowa lista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy dalej słuchacie tego mitomana i jeszcze go nakręcacie, bo zadajecie pytania

jak jest taki mądry to niech wrzuci zdjęcie dekodera nc+ od ADB, nie wrzuci bo tych dekoderów nigdy nie widział

 

kaspina - odrzucenie aktualizacji listy w ADB?

żarty sobie robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy dalej słuchacie tego mitomana i jeszcze go nakręcacie, bo zadajecie pytania

jak jest taki mądry to niech wrzuci zdjęcie dekodera nc+ od ADB, nie wrzuci bo tych dekoderów nigdy nie widział

 

kaspina - odrzucenie aktualizacji listy w ADB?

żarty sobie robisz

albo ulotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta pakietowa rusza już 21marca i tyle wiecie i tyle mogę powiedzieć. Aktywacji jako takie dla 1 dekodera ma niebyć.Przynajmniej na chwilę obecną niema nic w systemie. Nowi klienci dostaną wybór czy adb czy philips.Tu nic się nie zmienia.( ale naciski i tak są ku adb)Oplat za dzierżawę ma nie być przynajmniej w podstawowych dekdoerach.A to co wiem to naprawdę niedługo każdy sie przekona czy mówiłem prawdę.Dobranoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta pakietowa rusza już 21marca i tyle wiecie i tyle mogę powiedzieć. Aktywacji jako takie dla 1 dekodera ma niebyć.Przynajmniej na chwilę obecną niema nic w systemie. Nowi klienci dostaną wybór czy adb czy philips.Tu nic się nie zmienia.( ale naciski i tak są ku adb)Oplat za dzierżawę ma nie być przynajmniej w podstawowych dekdoerach.A to co wiem to naprawdę niedługo każdy sie przekona czy mówiłem prawdę.Dobranoc...

 

Buahaha. W CGA moduł ofert wyłączony, a kody do NASa będą wysyłane ok 19.03. Można powiedzieć, że systemu nie ma, a nie że w systemie czegoś nie ma. Lejwodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa jeszcze jedno co do zdjęć były na forum więc nie mam zamiaru wrzucać czegoś co już było podawane!!Lukx wszystkie oferty są w trakcie wprowadzania do systemów.Wszystko będziesz wiedział najwcześniej 20stego przed północa.może ktoś zaloguje sie do systemu i przeklei.Chyba że strona NC+ wcześniej ubiegnie..Pindol system sprzedaży już jest i apsy mają dostęp...Z czegoś musieli nas szkolić//Inna kwestia że w chwiunii obecnej pustki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mają dostęp do starych systemów gdzie nic nie ma związanego z nowymi ofertami :mrgreen: Wszelkie opowieści pracowników że wiedzą jaka ma być aktywacja czy ile będzie kosztowała dzierżawa tylko nie mogą powiedzieć to bujda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam... czepiasz się :D Przecież już kiedyś leżały u niego ulotki tylko z zakazem rozpakowywania :mrgreen: Wszyscy w APS dokładnie tyle samo wiemy, zupełnie NIC :mrgreen:

@cyfra.tv

Wiesz jak wygląda pilot do nowego ADB? Z jakim dyskami będą ADB i logo na dekoderze i pilocie jest kolorowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa jeszcze jedno co do zdjęć były na forum więc nie mam zamiaru wrzucać czegoś co już było podawane!!Lukx wszystkie oferty są w trakcie wprowadzania do systemów.Wszystko będziesz wiedział najwcześniej 20stego przed północa.może ktoś zaloguje sie do systemu i przeklei.Chyba że strona NC+ wcześniej ubiegnie..Pindol system sprzedaży już jest i apsy mają dostęp...Z czegoś musieli nas szkolić//Inna kwestia że w chwiunii obecnej pustki...

 

APSy dostępu nie mają mój drogi, szkolenia były z systemu, ale nie jest on dostępny. Przestań bredzić. Zaraz pielęgniarz da Ci codzienną porcję medykamentów i możesz iść spać.

 

Oj tam... czepiasz się :D Przecież już kiedyś leżały u niego ulotki tylko z zakazem rozpakowywania :mrgreen: Wszyscy w APS dokładnie tyle samo wiemy, zupełnie NIC :mrgreen:

 

Podejrzewam, że on już sprzedaje ofertę nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...