Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Ruszamy w czwartek z nową ofertą :-)

 

A to oznacza, że właśnie 21 marca rusza nowa platforma nc+ i nowa oferta. Nie widzę sensu robić konferencję 21 marca, gdyby nowa oferta miała ruszyć dopiero 5 kwietnia. Konkurencja nie śpi. Oczywiście pozostaje pytanie czy 21 marca pojawią się "nowe" kanały Canal+. Ale to już inna partia kaloszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Noo jestem też bardzo ciekawy czy rzeczywiście nc+ kładzie nacisk na kanały wysokiej rozdzielczości w swojej ofercie, że niby chcą być pod tym względem 3-cią siłą w Europie ... Np. SKY UK ma ich ok. 70 kanałów HD, SKY ITALIA ok. 60 kanałów HD, SKY DEUTSCHLAND 47 kanałów HD, CANAL SAT FRANCE 47 kanałów HD, CANAL DIGITAL 40 kanałów HD ... Czyli nc+ musiało by celować w jakieś przynajmniej 50 kanałów w HD ... Zobaczymy w rzeczywistości czy do tego celu będą dążyć ... Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Noo jestem też bardzo ciekawy czy rzeczywiście nc+ kładzie nacisk na kanały wysokiej rozdzielczości w swojej ofercie, że niby chcą być pod tym względem 3-cią siłą w Europie ... Np. SKY UK ma ich ok. 70 kanałów HD, SKY ITALIA ok. 60 kanałów HD, SKY DEUTSCHLAND 47 kanałów HD, CANAL SAT FRANCE 47 kanałów HD, CANAL DIGITAL 40 kanałów HD ... Czyli nc+ musiało by celować w jakieś przynajmniej 50 kanałów w HD ... Zobaczymy w rzeczywistości czy do tego celu będą dążyć ... Hmm

 

ja bym nawet był za tym, żeby było tylko 40 kanałów HD, ale naprawdę bardzo dobrej jakości, każdy z tych 40 kanałów HD powinien mieć ponad kilkanaście bitrate i wtedy było super, bo to co oferują w tej chwili niektóre niby HD kanały to po prostu kpina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... O tak w Polsce dane wypływają szybko ... U mnie ojcu, który od 2 lat nie żyje Bank Agricole w lutym br. przysłał zaproszenie do oferty kredytowej, gdzie nigdy z tym bankiem nie miał nic do czynienia ... Nawet nie potrafili sprawdzić czy człowiek żyje, byle na siłę aby zdobyć klienta ... I tak jest ze wszystkim ... Jeżeli będą chcieli to i tak każdego adres zdobędą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

z innej beczki:

pytali sie tu uzytkownicy jak bedzie z zuzlem, ja 2 lub 3 dni temu widzialem reklame na canal+ sport wlasnie dot. zuzla i tam padla data ale nie jestem pewny konkretnie po ulamek sekundy widzialem konca tej reklamy, bylo w nich cos z takich dat 22 albo 23 marca tylko w canal+ sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... O tak w Polsce dane wypływają szybko ... U mnie ojcu, który od 2 lat nie żyje Bank Agricole w lutym br. przysłał zaproszenie do oferty kredytowej, gdzie nigdy z tym bankiem nie miał nic do czynienia ... Nawet nie potrafili sprawdzić czy człowiek żyje, byle na siłę aby zdobyć klienta ... I tak jest ze wszystkim ... Jeżeli będą chcieli to i tak każdego adres zdobędą ...

 

Spokojnie, być może z tym bankiem nie ale z innym podmiotem współpracującym z bankiem miał i zakceptował możliwość przekazywania danych. W takim przypadku oferta idzie automatycznie nikt nie sprawdza zanim wyjdzie list, mail czy ktoś żyje nie wiem jak to sobie wyobrażasz.

 

Rodzina o tym informuje podmioty z pewnością tak zrobiłes i spokój nie ma co siać paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma takiego podmiotu jak nc+, to jest tylko wspólna marka C+ Cyfrowy SA i ITI Neovision, każdy dostaje list/zmianę regulaminu od firmy która go obsługuje :D

 

Doszły juz do kogos listy od nc+ ktore podobno mialy byc wysylane?

A na jakiej podstawie nc+ miało wysyłać listy skoro oni nie mają abonentów?skąd adresy? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...