Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panowie prawda jest taka mamy 15 marca czyli 6 dni do startu,przeczytajcie wasze umowy pisze tam dokładnie akceptacja każdej zmiany trwa 14 dni. Czyli nic nie wiemy nie znamy oferty programowej i cenowej z czym i po co oni mają ruszać,chyba że chcą oddać nas do rozwijającej się konkurencyjnej platformy POLSATU zębaty już zaciera ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/od-kwietnia-platforma-n-wylaczy-7-kanalow-nadawcy-zaskoczeni wygląda na to że oni sami nie znają jeszcze ostatecznej oferty programowej

 

To teraz przynajmniej my mamy jasność. W NC+ jest po prostu kompletny bałagan, dezinformacja i zapewne nic jeszcze nie jest ustalone i przesądzone...

 

 

Gadasz głupoty - nie wiedza - zarabiają dziesiatyki tysięcy złotych i nie wiedzą, jak data juz ustalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdą jest, że trzymają to wszystko w takiej ogromnej tajemnicy, jakby co najmniej w chwili startu nc+ rozpoczęła się jakaś rewolucja w telewizji...coś na miarę pierwszego kanału w Polsce nadającego w HD 1080p, albo rewolucyjnego dostępu na żywo do wszystkich kanałów premium Canal+ w PC Windows, Androidzie, Windows Phone itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kończy umowa z cyfra 31 maja. pakieft optimum +C +HD.. płace 89 złotych mam lige polska i angielską jestem w stanie dać za to w NC nie więcej jak 100 złotych.. W przeciwnym razie witaj Słoneczko.. za 100 złotych ful pakiet w słoneczku..

Interesuje mnie jeszcze jedno czy te tunery dedykowane do nC+ będą mieć takie kuriozum jak tunery nki..?? W tunerach nki by aktywować uruchomić radia satelitarne trzeba było dekoder podhaczyć do Internetu.. Na PACE 500 czegoś takiego nie ma.. na szczęście ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak za robienie platformy zabierają się fachowcy z n :) Ciekawe czy 21 marca też będą zapowiadać zabijanie i przejmowanie? :lol2:

Dzięki tym fachowcom wiesz co to jest telewizja hd ,dekoder z nagrywarką i inne technologiczne nowinki.Gdyby nie N to dalej byśmy tkwili w technologii z przed 10ciu lat.Więc przynajmniej nie pisz bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tunerach nki by aktywować uruchomić radia satelitarne trzeba było dekoder podhaczyć do Internetu.. Na PACE 500 czegoś takiego nie ma.. na szczęście ..

Tak na marginesie, to radia, ale internetowe. W C+ nie było takiej opcji i można było słuchać radia nadawanego przez satelitę, a w dekoderze enki były radia internetowe tak więc chcąc nie chcąc należało podłączyć dekoder do internetu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re audib6

Z tymi radiami internetowymi obecnie na Pace 500 jest deczko inaczej jest serwis internetowy tam są radia internetowe.. Ale nawiasem mówiąc serwis Internetowy w cyfrze to totalne nieporozumienie. Dzisiaj same nowe odbiorniki telewizyjne oferują o wiele bogatszy serwis internetowy niż tunery cyfry ..

. Mam nadzieję że na tunerach nc + zostanie serwis Internetowy całkowicie zmieniony . Jeżeli miałby przypominać ten z PACE 500 to lepiej by go nie było wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gadasz głupoty - nie wiedza - zarabiają dziesiatyki tysięcy złotych i nie wiedzą, jak data juz ustalona.

 

A ty ich księgowym jesteś, że wiesz dokładnie ile zarabiają? Ja swoją wypowiedź oparłem na faktach (podawanie i usuwanie komunikatu, brak informacji dla nadawców) ty swoją na czym?

I co z tego, że data ustalona? Mało to poślizgów już było? 21 marca maja być szczegóły (pewnie i tak nie wszystkie), ale faktyczny start dopiero w kwietniu, oczywiście jak się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gadasz głupoty - nie wiedza - zarabiają dziesiatyki tysięcy złotych i nie wiedzą, jak data juz ustalona.

 

A ty ich księgowym jesteś, że wiesz dokładnie ile zarabiają? Ja swoją wypowiedź oparłem na faktach (podawanie i usuwanie komunikatu, brak informacji dla nadawców) ty swoją na czym?

I co z tego, że data ustalona? Mało to poślizgów już było? 21 marca maja być szczegóły (pewnie i tak nie wszystkie), ale faktyczny start dopiero w kwietniu, oczywiście jak się uda...

 

 

Przestać człowieku rozsiewac plotki - dlaczego wszystkich swoją miarą oznaczasz. Ty pewnie byś przełozył date - ale oni są profesjonalistami nie takimi jak ty. :lol2:

 

 

dostal ktos juz list od cyfry+ odnosnie platformy nc+ ???

Jeszcze nie dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle 270 stron , domysłów, przypuszczeń LUDZIE WALNIJCIE się W DEKIEL bo macie najwyraźniej jakiś problem ze sobą !!!!

Weźcie się do roboty a nie jak dzieci w przedszkolu będziecie może analizować czy oferta będzie 5 złoty droższa czy tańsza . :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie tego zrozumieć że przed 21 marca nie dostaniecie żadnych listów w których będzie jakakolwiek istotna informacja o nc+

Dokładnie. Te listy to zwykła plotka w którą sporo osób uwierzyło.

 

Jak to pisała osoba które te listy wysyła. Bez przesady. Po co miał kłamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle 270 stron , domysłów, przypuszczeń LUDZIE WALNIJCIE się W DEKIEL bo macie najwyraźniej jakiś problem ze sobą !!!!

Weźcie się do roboty a nie jak dzieci w przedszkolu będziecie może analizować czy oferta będzie 5 złoty droższa czy tańsza . :lol2::lol2::lol2:

 

dla Ciebie 5 zł to nic ale są tutaj tacy że dla nich 5 zł to też pieniądz....a już 5 x 5 zł to 25 zł a 25 zł x 18 miesięcy to....450 zł i to juz spora kaska, więc sie nie irytuj że ludzie się obawiają wzrostu cen w nc+:)

nie pamiętam gdzie ale czytałem że najwięcej abo we wszystkich 3 platformach płaci od 30 do 50 zł miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja też dzisiaj otrzymałem rachunek z N-ki za miesiąc marzec i jest dokładny komunikat, że ITI od 01 kwietnia br. zaprzestaje udostępnianie kanałów : Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal, Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia TV oraz od 05 kwietnia br. 4 kanały nPremium HD w zamian za 6 nowych kanałów premium itd. A także, że w przypadku nie zaakceptowania wymienionych zmian przysługuje prawo do rozwiązania umowy zgodnie z regulaminem ...

 

Najgorsze jest to, że co niektórzy właściciele czy dyrektorzy "znikających" stacji są zaskoczeni, że ich kanał znika z N-ki ... Także widać jaki panuje niezły bałagan, że np. ks. Sowa (Religia TV), dowiaduje się z mediów, że mu zabierają swój jedyny kanał ... hehe

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/od ... zaskoczeni

 

Widać od razu, że NC+ chce aby N-ka i Cyfra+ bardzo szybko zniknęły z rynku, a oni chcą jak najszybciej zostać wiodącą platformą w Polsce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...