Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może wie jaki jest soft w nowych dekoderach? Jak to będzie z pilotem bo te od n miały tam taki niebieskie przycisk n. Będzie w związku z tym inny pilot o innym wyglądzie czy ten sam a jak ten sam to jaki przycisk się znajdzie tam zamiast niebieskiego n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się martwię o Orange! Na blogu Jabczyńskiego cisza, a kodowania dla Viaccess jak nie było tak nie ma i nie zapowiada się aby dodali, chyba że w dniu statru dadzą wszystko. Nie mam pojęcia, ale Orange na pewno nie zostanie bez TV. Drugi raz swojej platformy na pewno nie stworzą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmowy z konsultantem najciekawiej wyszedł fragment "nSport i MGM na pół roku a potem bez możliwości przedłużenia" i do tego "pakiet Prestige bez zmiany zawartości kanałowej". Oznacza to nie mniej, ni więcej ale dokładnie to co było już mówione: marchewka w postaci tych kanałów a potem kijek - brak możliwości przedłużenia. Cel jest prosty: "zachęcić" abonentów do migracji do NiC+. Jesli masz Cyfrę + to po przedłużeniu umowy teraz zostaniesz z tym co masz a pełna oferta nowego tworu dopiero jak podpiszesz z nim umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El Prezesso: Ale nie wybór za tydzień: nc+ albo wysiadka! Najwyżej skończy się na tym, że abonenci C+, którzy nie przejdą od razu do nc+ będą mieć te kanały, które mieli do tej pory, tylko kanały w pakiecie Canal+ zostaną podmienione. Nie będzie więc raczej możliwości zerwania obecnej umowy i przejścia do CP lub kablówki. Z tego by chyba wynikało, że z obecnej oferty Cyfry+ nie zniknie paczka Universal, religia.tv i reszta ale nie będzie ich na nowej platformie. Jednakże z n-ki te kanały jednak znikają, więc zobaczymy jak faktycznie będzie w C+.

 

Co do pakietu Canal+ to widzę to tak:

 

Canal+ -> Canal+ Film 1

Canal+ Film -> Canal+ Film 2

Canal+ Sport -> Canal+ Sport 1

Canal+ Gol -> Canal+ Sport 2

Canal+ Weekend -> Canal+ Family 1

Canal+ 3D -> Canal+ Family 2

 

Z tego też widać, ze w ofercie szału nie będzie: na dwóch kanałach filmowych premium będzie to, co do tej pory było na dwóch kanałach w Cyfrze+ i czterech nPremium w n-ce. Sport będzie zasadniczo leciał tak, jak do tej pory, na dwóch kanałach sportowych premium plus to, co się nie zmieści i drugorzędne treści na nSport. Z dwóch "okien transmisyjnych" zrobi się zaś drugorzędne kanały powtórkowe i voila! Na rewolucję nie ma więc co liczyć...najwyżej powtórkowe kanały Family w pakiecie Canal+ pozwolą zrezygnować z Cinemaxów, jeśli ktoś je teraz posiada wraz z pakietem Canal+ i wyjdzie mu wtedy 10-15 zł taniej. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe z n do 31 marca i z cyfrą do 31 sierpnia. Wolałbym mieć w nc+ dekoder ADB z n. Fajnie by było gdyby była możliwość przejścia z 2 umów na jedną w nc+ i dekoder do wyboru z której platformy. Dzwonił do mnie konsultant z n w celu przedłużenia umowy, ale nic nie wiedział w tej kwestii. Zadzwoni po 21 marca. Jak nie będzie takiej możliwości to umowa w n się 31 marca skończy a ja z cyfry przejde do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyHunter, ty rozumujesz logicznie tylko w drugą stronę.:lol2: Z wyssanej z palca informacji że nie będzie można zrezygnować, wyciągasz wniosek że nie ubędzie kanałów. Rozumuj w drugą stronę - kanałów ubędzie, będzie też częściowo musowa migracja, więc umowy będzie można rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że to co zostało napisane przez satkurier, iż będzie możliwość wypowiedzenia umowy w n-ce w ciągu 14 dni, z powodu wycofania kanałów jest raczej pewne? Chciałbym się upewnić bo chcę zmienić na inną platformę- interesuje mnie pakiet o jak najniższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...