Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych informacjach, ktore sie pojawiaja mozna chyba wywnioskowac, ze beda chcieli jak najszybciej jedna oferte programowa zrobic, jesli nie do 2-3 miesiecy. Czyli albo zgadzasz sie na aneks albo dziekujemy.

 

Jestem ciekaw, czy oferta dla migrujących będzie się różniła czymś od tej dla nowych. Mam nadzieję, że skuszą nas niższymi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a mi przed chwilą esa przysłali

"Liga Mistrzow w CYFRZE+ juz teraz! Skorzystaj z oferty specjalnej. Przedluz umowe i ogladaj znakomity sport na kanale nSport! Zadzwon: 222200191."

i dalej chcą przedłużać na starych warunkach więc coś koledzy nie teges mają fantazje :D

 

jak zadzwonisz dzis, to bedziesz ogladal mecz juz od dzis, a nie od kwietnia. To tez sposob dla tych co i tak chca zostac a lubia LM i LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tylko tyle ze Hugo mowi prawde chodz nie wiem po co bo powoduje to tylko wiekszy balagan . Niedowiarki przekonaja sie juz za gora 4-6 dni kiedy dotrze korespondencja. Mozecie spokojnie przedluzac umowy najlepiej na pakiet z c+ i n sport i tak migracja bedzie konieczna lub rezygnacja w trybie regulaminowym poniewaz odchodzi kilka kanalow i pojawi sie jeszcze kilka zmian. Wielu informacji nie mozna zdradzac poniewaz powoduja one wlasnie takie spekulacje na temat tego kto klamie a kto mowi prawde. Wstrzymajcie sie z tymi klotniami jeszcze kilka dni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosyć: wylatuje między innymi zone romatica...I ludzie listości..Zmiana regulaminu =prawo do wypowiedzenia ale nie koniecznie że obowiązkowo.....Do konca obecnych umów z C+macie to co mieliscie... Poza zmianą że wyleci Zone zmiana pakietowa w c+ zmiany nazwy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, żeby cyfra dała mi tak łatwo zerwać umowę przy okazji fuzji. Przedłużałem w listopadzie i dostałem 6 m-cy gratis. I co, teraz lekką ręką machną na te moje półroczne oglądanie za darmo ? Wypowiem umowę z c+ a następnego dnia pójdę po nową promo do nc+ ?? Za piękne by to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, żeby cyfra dała mi tak łatwo zerwać umowę przy okazji fuzji. Przedłużałem w listopadzie i dostałem 6 m-cy gratis.

 

Oj tam przesadzasz. Ty może zrezygnujesz, a 99,9 proc. z 2,6 mln abonentów nie. Uwierzcie mi. Liczba rezygnacji nie jest większa niż kilkanaście tysięcy. To jest pryszcz, a fala masowych wypowiedzeń to mit. oczywiście w przypadku zmian w kanałach, wypowiedzeń jest nieco więcej, ale nie jest to masówka. Więc spokojnie. Zapoznaj sie z nowa oferta, a później... zdecyduj czy lepiej Ci tu czy tam :D

 

Ale z tego co wiem, raczej mało nie będziecie chętni rezygnować z nc+ na rzecz CP. Cenowo tragedii nie będzie. Rynek w Polsce jest coraz trudniejszy, a nc+ zalezy na tym, by wiele osób kupiło bogatszy Canal+ w obecnej cenie, niż mniej w droższej :D : D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat posiadacze C+ będą mogli zrezygnowac bo gwarantowany kanał Zone Romantica wylatuje...Ale tylko ci co w Aneksach mieli ww kanał gwarantowany...Dlatego te nowe regulaminy dostaniecie dodatkowo bedzie w regulaminie info o pakiecie C+ i zmianach w nim nadchodzących...Kto uzna że chce zrezygnowac to zrezygnuje..(od razu uprzedzam nie każdy zrezygnuje Nowe Umowy zwarte od bodajże połowy Stycznia nie mają gwarantowanego Zone Romantica...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bajki goniący, warunki umów i tak zmieniają się dla wszystkich którzy abonują pakiet canal+ lub nPremium, ponieważ te dwa pakiety przestają istnieć i zmieniają się w jeden nowy pakiet.

 

Co abonentów Cyfra+ interesują nPremium ? Ludzie, co ma piernik do wiatraka. To tak jakby mnie interesowało, że dzieje sie w Cyfrowym Polscacie. Absurd.

I gdzie jest info jak twierdzisz, że pakiet canal+ przestaje istnieć ? A może ostatnio modne przebrandowienie przejdzie, czyli dalej będzie to samo z innym logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca obecnej umowy możesz zostać z C+ tak samo vice versa abonenci N...Te regulaminy nowe dotyczą zmian oferty czyli wy[beep]e kanału zmiany pakietowe w grupie canal+...I jak komus nie spasi ze usunięto Zone to może papa....(ale nie musi...) jak tu ktoś błędnie wprowadził was w temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to się wytłumaczyłeś :). Przyznam, że dość długo z każdą z platform miałem do czynienia i nigdy nie maiłem problemów z żadną. Może jednak nie umiecie rozmawiać z ludźmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...