Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Blue Hustler i Hustler HD są obecne w tym samym pakiecie. Trochę bezsensu, bo wiadomo, że widz wybrałbym Hustler HD, na którym są filmy hard. Po co komu soft, który jest na Tele 5 czy Polsacie Play? Ja tu nie widzę logiki. Poza tym, po co to w ogóle kupować, skoro w Internecie jest wszystko za darmo.

;)

Nie tylko w internecie bo w tv tez mozna ogladac za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue Hustler i Hustler HD są obecne w tym samym pakiecie. Trochę bezsensu, bo wiadomo, że widz wybrałbym Hustler HD, na którym są filmy hard. Po co komu soft, który jest na Tele 5 czy Polsacie Play? Ja tu nie widzę logiki. Poza tym, po co to w ogóle kupować, skoro w Internecie jest wszystko za darmo.

;)

Nie tylko w internecie bo tv tez mozna ogladac za darmo ;)

 

Nie każdemu się chce szukać w necie filmów w jakości HD. Ściąganie, buforowanie etc., brak umiejętności obsługi ( osoby starsze) Tutaj włączasz i oglądasz, więc jest jak najbardziej sens posiadania takiego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zostawilem dane kontaktowe odnosnie nowej oferty w c+ i wlasnie che sie dowiedziec co z tymi 8ma canalami+, niby ze jestem chetny na abon. u nich pod falszywymi danymi zeby nie wiedzieli ze juz mam u nich abo.

sprytnie to sobie wykombinowałeś.. no no :)

Przeciez na siebie mozesz podpisac wiecej niz jedna umowe, wiec to zadne kombinowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak będzie wyglądała oferta nVod, Picture Box, canal+ na życzenie, hbo seriale, nSeriale, nGo , cyfraplusonline w nowej odsłonie nc+??? obecnie brak jakichkolwiek informacji na ten temat, czy nawet spekulacji...

 

ciekawe czy będzie też możliwość zaprogramowania nagrania przez internet w nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - przejrzałem sobie kanały HD jakie dotąd były na wyłączność w n-ce. Są wymienione poniżej z najprawdopodobniejszym scenariuszem ich dalszego losu:

 

Polsat HD - dla dotychczasowych abonentów Cyfry+

TVN24 HD - dla dotychczasowych abonentów Cyfry+

FOX HD - dla nowych abonentów nC+

MGM HD - dla dotychczasowych abonentów Cyfry+

Romance HD - likwidacja?

Sundance HD - likwidacja

BBC Knowledge HD - dla nowych abonentów nC+

History HD - dla nowych abonentów nC+

Discovery HD - dla nowych abonentów nC+

nSport HD - dla dotychczasowych abonentów Cyfry+

nPremium HD - likwidacja

 

Zgadza się to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - przejrzałem sobie kanały HD jakie dotąd były na wyłączność w n-ce. Są wymienione poniżej z najprawdopodobniejszym scenariuszem ich dalszego losu:

 

Polsat HD - dla dotychczasowych abonentów Cyfry+

TVN24 HD - dla dotychczasowych abonentów Cyfry+

FOX HD - dla nowych abonentów nC+

MGM HD - dla dotychczasowych abonentów Cyfry+

Romance HD - likwidacja?

Sundance HD - likwidacja

BBC Knowledge HD - dla nowych abonentów nC+

History HD - dla nowych abonentów nC+

Discovery HD - dla nowych abonentów nC+

nSport HD - dla dotychczasowych abonentów Cyfry+

nPremium HD - likwidacja

 

Zgadza się to?

Twoja opcja dla dotychczasowych abonentów Cyfry plus będzie co najwyżej jako okno otwarte, a potem tylko migracja do nC+. Tak samo w N, tylko okno otwarte. Abonenci N i Cyfry Plus dostaną figę z makiem, tylko migracja, a umowy tak skonstruowane ze nie bedzie w pakiecie kanałów zagrozonych wyginieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy narzeka, że oferta filmowa CANAL+ jest słaba. Przecież jej osłabienie, czyli oddanie praw ITI Neovision było celowym działaniem, żeby później wszystko było w jednym.

Tak, w 2009 roku wiedzieli, że w 2013 zrobią z n fuzję...

N kupiła prawa do wytwórni filmowych w lipcu i sierpniu 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...