Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP <3!

 

A tak poważnie, to skoro nie będzie możliwości wypowiedzenia umowy, bo w zamian dostanę kanały C+ Family, C+ Family 2, Canal+ Film 2, które są w nowej platformie, to tak właściwie będąc cały czas na starej ofercie, będę miał dostęp do nowej oferty premium. Czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

174 stron wątku a ciężko wyciągnąć kompletne informacje.. to w końcu N zostanie ale w okrojonej formie?

Obecnie mam abo N za 59 zł, a jak nie będę chciał migrować to?

A co da migracja?

 

Zostająć w N-ce będziesz miał dalej abo za 59 zł (podobnie jak ja teraz). Nie przypuszczam abyś w nc+ w tej cenie dostał równie dobry pakiet jeśli chodzi o zawartość. Dociągniesz w n-ce do końca umowy a potem będzie dopiero ból głowy, CP, nc+, kablówka czy DVB-T???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego właśnie nie wiem jak rozkminic , sam mam pakiet superpremium hd i w pakiecie mam canalY+ i jak to będzie podmienia mi c+ na " nowe" zanim przejde na oferte nc+

 

 

No właśnie, bo jeśli nie podmienią kanałów C+ na nowe, a znikną mi kanały C+ 3D, Gol, Weekend to będę miał możliwość wypowiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach family będą meczyki i cała ogromna ramówka sportowa się zmieści, a jak nie to się popieści i się zmieści.

Ludzie, warto poczekać do oficjalnych informacji i wtedy zaczniemy migrować, rezygnować, cieszyć się i płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do utworzenia/rebrandingu kanałów, i zobaczę co będę miał w aktualnej ofercie z Cyfrą+. Jeśli nie będę miał full oferty obydwu platform - migruje do nc+ :)

 

rob78on, nie będzie można :)

Nie będziesz miał pakietu 2 platform bez migracij do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie dzieci

Co do dekodera z reklamy - nie przyszło wam do głowy że jest to zwykła wizualizacja na poczet reklamy - wzięto dowolny model ADB w programie komputerowym pousuwano wszelkie ślady szczególne i została łysa skrzynka dopisano logo NC+ i można było kręcić reklamówkę.

Co do HBO - jakiś gość na początku dnia zasugerował ze skoro w zajawce nie latało żadne logo HBO to nie będzie w NC+ HBO i do wieczora urosło to do plotki masakrycznej (swoja drogą ciekawy materiał dla socjologów jak w internecie jedna głupota w ciągu 12h rozrosła się do postaci prawie pewnego newsa). Czy w reklamie widzieliście logo tvp1HD czy Polsat HD??? A na 100% będą to czemu nie poszła plotka ze ich nie będzie? NC+ reklamując się uwypukliła swoje autorskie kanały i głupota by było wrzucanie tam stacji konkurencji.

Ludziki ogarnijcie się trochę bo zaczynacie gonić w piętkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Canal+ Film a Canal+ Family.

Dochodzą wytwórni filmowe, więc 2 programy filmowe to będzie zdecydowanie za mało. Ale sport na Canal+ Family? To nie ma smaku :)

Tam nadają się filmy animowane, dla dzieci, muzyczne, jakieś takie lekkie, stonowane dla całej rodziny i dzieciaków, w tym jakieś bajki typu jak kiedyś Diabelski Młyn. Ale i tak Canal+ Family x2 to za dużo. Sport na tym kanale odpada, nie ma smaku. Jak by zapowiadali? Mecz Real vs Barcelona tylko w Canal+ Family? eeee bez smaku.

 

Canal+ Film x2 to ok, tyle wytwórni więc dochodzi Sony jeszcze i ok.

Canal+ to może być kanał, w którym jest sport, są dokumenty, reportaże i czasami premiera megahitu mocnego.

 

Canal+ Sport tylko jeden jak na tyle dyscyplin?

 

Moim zdaniem Canal+ Family jeden kanał może być, ale nie 2. A po drugie w tym kanale sport będzie bez smaku, bezsensu. Lepiej zrobić C+ Sport 2 zamiast C+ Family 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...