Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy ale dość dobrze zorientowany w sprawie nc+ to że jest drogo i beznadziejnie pisał nie będę bo każdy ogarnięty i kumaty fan sportu to widzi.

Mam n ale w starym domu ogląda ojciec więc wezmę mu pakiet universe albo silver ( ogląda tylko bundesligę i ligę mistrzów oczywiście też będę próbował zbijać cenę)

 

Ja posiadam Cyfrę Plus cały pakiet Canal + Plus dużo innych kanałów płacę 72złote mam pytanko odnośnie oferty platinum za ile wynegocjuje to w tym momencie mniej ważne jak dostanę ofertę 89złotych nawet na 18 miesięcy biorę. Ale się nie śpieszę jest czas.

Proszę o informację czy przy platinum mogę dobrać dekoder BOX + taki biały pod HD nie chcę żadnego innego ani MR ani VOD ani dysku. Mam stary dekoder sagem hd który się zawiesza wolno chodzi i chyba to jego ostatnie dni. Umowa kończy mi się 19 Czerwca.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie co po niektórzy. Każdy krytykuje i każdy jest świetnym marketingowcem. Co drugi post słyszę, że oferta nie jest tyle warta, że to za drogo itp. Przecież nikt was nie trzyma, nc+ i tak zarobi, bo większość do nich i tak przejdzie. Polska to nie jest biedny kraj mimo, że nie którzy myślą inaczej. Jeśli ktoś wcześniej płacił za full pakiet 150zł, to bez problemu zapłaci 180zł, zwłaszcza, że dochodzi LM.

Nie pasuje? Idziesz do konkurencji, tylko ciekaw jestem do kogo? Polsat? Śmiech! Tam nic nie ma. Kablówka? No OK, tylko policz sobie ile Cie to wszystko będzie kosztowało. Już słychać w internecie pogłoski, że cena za 6 kanałów C+ to min 50zł, a nawet gdzieś wyczytałem, że 79-89zł (np. vectra). Dolicz do tego jeszcze full pakiet z nagrywarką i wychodzi prawie 200zł.

nc+ na pozór wcale nie jest taka droga, jedynie do czego można się przyczepić, to do tego, że w Europie mamy tańsze platformy. Tylko zastanówmy się, to pierwsza rzecz w Polsce, która jest droższa niż na zachodzie?

 

Ja płace 150 zł w cyfrze za fulla i pomimo tego że mnie stać by dać im 200 zł to nie znaczy że dam się wydymać. Skoro teraz mam to samo za 150 to niby czemu mam płacić 200? Kolego to że ktoś ma wysoki pakiet to nie znaczy że za to samo zapłaci więcej.

 

A tak wracając do oferty to czy ktoś z was mając C+ PRESTIGE HD, czy jak to tam zwał, dostał już ofertę? Ja podpisałem nową umowę w tym miesiącu z Cyfrą i jak zadzwoniłem to nie mieli nic dla mnie, oferta podobno nie jest przygotowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace 150 zł w cyfrze za fulla i pomimo tego że mnie stać by dać im 200 zł to nie znaczy że dam się wydymać. Skoro teraz mam to samo za 150 to niby czemu mam płacić 200? Kolego to że ktoś ma wysoki pakiet to nie znaczy że za to samo zapłaci więcej.

 

Żołnierzu przecież dochodzi Ci jeszcze pełna LM i Serie A, więc jak za to samo? C+ też będzie miała lepszą ofertę filmową ponieważ dochodzą wytwórnie filmowe.

ehh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace 150 zł w cyfrze za fulla i pomimo tego że mnie stać by dać im 200 zł to nie znaczy że dam się wydymać. Skoro teraz mam to samo za 150 to niby czemu mam płacić 200? Kolego to że ktoś ma wysoki pakiet to nie znaczy że za to samo zapłaci więcej.

 

Żołnierzu przecież dochodzi Ci jeszcze pełna LM i Serie A, więc jak za to samo? C+ też będzie miała lepszą ofertę filmową ponieważ dochodzą wytwórnie filmowe.

ehh :)

A czy ktoś mu obniżył cenę, jak Canal+ tracił prawa do Serie A i wytwórni filmowych? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnierzu przecież dochodzi Ci jeszcze pełna LM i Serie A, więc jak za to samo? C+ też będzie miała lepszą ofertę filmową ponieważ dochodzą wytwórnie filmowe.

ehh :)

Tak, dwukrotnie podwyższona cena, powielone kanały z obu platform, po czym usunięcie kilku... W dodatku niektóre kanały "nie premium" nagle w nowej platformie satły się premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką kwestię skoro nowy podmiot nie odpowiada za zobowiązania prawne n i c+ (interpretacja UOKIK) to dlaczego my posiadacze mamy im zwrócić dekodery po ś.p. n i c+??? przecież to nowy podmiot???? Tak moja mała dygresja w sprawie interpretacji polskiego prawa, korporacja nie odpowiada za nic a my abonenci za wszystko ciekawe po jakich cenach będą nam wystawiać rachunki za ewentualne uszkodzenia???

PS a dzierżawa dekoderów płatna jednorazowo przy rezygnacji z nc+?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace 150 zł w cyfrze za fulla i pomimo tego że mnie stać by dać im 200 zł to nie znaczy że dam się wydymać. Skoro teraz mam to samo za 150 to niby czemu mam płacić 200? Kolego to że ktoś ma wysoki pakiet to nie znaczy że za to samo zapłaci więcej.

 

Żołnierzu przecież dochodzi Ci jeszcze pełna LM i Serie A, więc jak za to samo? C+ też będzie miała lepszą ofertę filmową ponieważ dochodzą wytwórnie filmowe.

ehh :)

A czy ktoś mu obniżył cenę, jak Canal+ tracił prawa do Serie A i wytwórni filmowych? ;)

 

E tam bez przesady :smile: wiadomo że żadny operator by nie zmniejszył abo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dwukrotnie podwyższona cena, powielone kanały z obu platform, po czym usunięcie kilku... W dodatku niektóre kanały "nie premium" nagle w nowej platformie satły się premium.

 

Czemu dwukrotnie? Full pakiet w cyfrze plus kosztował ok. 150zł dzisiaj full pakiet w nc+ kosztuje 199zł, to jest 2x wyższa cena? Ok idę do szkoły bo mam problem z matmą:)

 

hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dwukrotnie? Full pakiet w cyfrze plus kosztował ok. 150zł dzisiaj full pakiet w nc+ kosztuje 199zł, to jest 2x wyższa cena? Ok idę do szkoły bo mam problem z matmą:)

Szkoda że liczysz same cyfry, a nie bierzesz pod uwagę oferty. Dodaj do tego ceny za tuner, bo niektórzy będą płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@florekmaster, to jasne jest, po prostu dowodzi, że uzasadnianie podwyżki nowymi prawami nie jest zbyt trafione ;)

 

Ale LM chyba już jest trafiona, co?

Wielu by dało sobie obciąć rękę by mieć dostęp do wszystkich meczy LM :)

Nie trzeba ucinac reki, wystarczy Al Jazeera Sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być oddzielne pakiety tylko sport i oddzielne pakiety tylko film. Są ludzie, którzy dadzą się za LM pokroić, a są wręcz przeciwnie. Jak widzę na ekranie 22 kopaczy świńskiego pęcherza, natychmiast przełączam na coś innego... Niestety, nie będę raczej miał wyboru i będę musiał zapłacić za to też (czy tu, czy gdzie indziej, gdzie będę chciał mieć pakiet filmowy Canal+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace 150 zł w cyfrze za fulla i pomimo tego że mnie stać by dać im 200 zł to nie znaczy że dam się wydymać. Skoro teraz mam to samo za 150 to niby czemu mam płacić 200? Kolego to że ktoś ma wysoki pakiet to nie znaczy że za to samo zapłaci więcej.

 

Żołnierzu przecież dochodzi Ci jeszcze pełna LM i Serie A, więc jak za to samo? C+ też będzie miała lepszą ofertę filmową ponieważ dochodzą wytwórnie filmowe.

ehh :)

 

To tylko się cieszyć że dochodzi jakaś tam LM AGD RTV i FBI razem z CIA i innymi literkami. Właśnie po to podpisałem umowę, żeby oglądać takie rzeczy, nie zmienia to faktu, że podpisałem umowę na 150 zł a nie na 200. Bogatsza oferta może mnie skłonić do pozostania z nimi dłużej a nie do tego by więcej płacić skoro mam umowę na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie co po niektórzy. Każdy krytykuje i każdy jest świetnym marketingowcem. Co drugi post słyszę, że oferta nie jest tyle warta, że to za drogo itp. Przecież nikt was nie trzyma, nc+ i tak zarobi, bo większość do nich i tak przejdzie. Polska to nie jest biedny kraj mimo, że nie którzy myślą inaczej. Jeśli ktoś wcześniej płacił za full pakiet 150zł, to bez problemu zapłaci 180zł, zwłaszcza, że dochodzi LM.

Nie pasuje? Idziesz do konkurencji, tylko ciekaw jestem do kogo? Polsat? Śmiech! Tam nic nie ma. Kablówka? No OK, tylko policz sobie ile Cie to wszystko będzie kosztowało. Już słychać w internecie pogłoski, że cena za 6 kanałów C+ to min 50zł, a nawet gdzieś wyczytałem, że 79-89zł (np. vectra). Dolicz do tego jeszcze full pakiet z nagrywarką i wychodzi prawie 200zł.

nc+ na pozór wcale nie jest taka droga, jedynie do czego można się przyczepić, to do tego, że w Europie mamy tańsze platformy. Tylko zastanówmy się, to pierwsza rzecz w Polsce, która jest droższa niż na zachodzie?

Współczuję Ci ze nie rozumiesz tego jak postapiła nowa platforma NC+.

Tu nie chodzi o prę złotych, których zreszta nikt nie musi płacić poniewaz może ponegocjować lub zrezygnowac z oferty.

Tutaj chodzi o uczciwe podejście do swoich wieloletnich klientów (abonentów), sposób ich potraktowania. Płacę obecnie z MR ok 150 zł (oferta z TV) i dzięki nc+ będę mógł zejśc z tej kwoty, lub nawet uwolnić się wczesniej o kilka m-cy ze spłaty tego TV, ponieważ oprócz sportu nic więcej nie ogladam.

Jednym słowem więcej obiektywizmu i zrozumienia,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, część meczów jest w TVP. Da się przeżyć bez. Ale to nie uzasadnia podwyżki o 50%

 

No widzisz, mi np jak i dla większości zagorzałych kibiców nie wystarcza 1 mecz w tygodniu z beznadziejnym komentarzem na TVP1. Wolę mieć wybór i sam zdecydować co chcę obejrzeć we wtorek i w środę i za to spokojnie zapłacę te 50zł więcej, bo jak powiedziałem wcześniej czy płacę 150zł czy 200zł to żadna dla mnie różnica. Poza tym jeśli nie chcę bajerów i XXX to biorę platynę za 119zł, może po negocjacjach 99zł i mam również cały sport. Czy to drogo? Wg mnie NIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, część meczów jest w TVP. Da się przeżyć bez. Ale to nie uzasadnia podwyżki o 50%

 

No widzisz, mi np jak i dla większości zagorzałych kibiców nie wystarcza 1 mecz w tygodniu z beznadziejnym komentarzem na TVP1. Wolę mieć wybór i sam zdecydować co chcę obejrzeć we wtorek i w środę i za to spokojnie zapłacę te 50zł więcej, bo jak powiedziałem wcześniej czy płacę 150zł czy 200zł to żadna dla mnie różnica. Poza tym jeśli nie chcę bajerów i XXX to biorę platynę za 119zł, może po negocjacjach 99zł i mam również cały sport. Czy to drogo? Wg mnie NIE :)

 

Czytam ostatnie 10 Twoich postów i pytanie: Pracujesz w NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...