Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

był u mnie kumpel i co ciekawe poprosił mnie żebym mu pokazał czy chodzą mi wszystkie kanały. Od czwartku nie działa mu C+Gol , +WEEKEND, paczka HBO i parę innych kanałów (pisze brak uprawnień do odbioru kanałów czy coś takiego) powiedziałem żeby dzwonił do centrum abonenta i wyjaśnił sprawę...

A TO NAJLEPSZE SIEDZIMY I DZWONI DO MNIE KUMPEL , ABONAMENT PŁACI 79zł A NA TV RACHUNEK WYSKOCZYŁO MU 149zł DO ZAPŁATY CZY TO MOŻLIWE ,ŻE AUTOMATYCZNIE MIGROWALI GO DO NC+???????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O swój portfel to ja jestem spokojny :twisted:

 

Poczekam do rachunku i powiem że suma nie zgadza się z aneksem który potwierdziłem. Rozmowa i tak pewno się skasowała "Sama" :P

 

przy ostatnim moim przedłużeniu umowy z C+ konsultant ustalił ze mną pewną cenę, a potem na rachunku miałem o 10 zł więcej.

Pamiętam dokładnie, że 3krotnie potwierdzałem pytając wprost czy aby na pewno zapłacę tyle ile ustaliłem. Otrzymałem potwierdzenie.

Potem, jak napisałem wyżej, dostałem rachunek o 10 zł większy. Chwyciłem za telefon, konsultant ODSŁUCHAŁ wcześniejszą rozmowę i zmienił mi wysokość rachunku.

Tak więc, jakieś 2 lata temu rozmowy nagrywali i nie sądzę aby teraz walili ściemę że tak nie robią skoro wyraźnie komunikat mówi że są one nagrywane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi bo jestem tu nowy płacę w n abonament 120zł. 99 zł + 20zł multiroom. Powiedzcie mi na jakiej zasadzie będe migrował do nc+? Mogę liczyć na pakiet Platinum plus darmowy multiroom? Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Wysłać wpowiedzenie, spokojnie czekać i śledzić forum.

Moim zdaniem spokojnie będzie to do ugrania, a nawet więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu dostałem list z C+, jako że przedłużałem umowę na początku marca. Dziś miałem telefon z NC+ w odpowiedzi na zgłoszenie na www, dowiedziałem się tylko tyle że dzwonią w sprawie mojej umowy i za chwilę usłyszałem niestety dla pana nie ma jeszcze oferty migracyjnej. Na pytanie czy w związku z tym mam czekać na jakiś list czy umowa zostaje w takiej formie jak jest czyli prestiż, usłyszałem że tak dla pana zostaje bez zmian ale za jakiś czas będzie przygotowana oferta migracji to się skontaktujemy. Daje foto oferty programowej jaką dostałem i jakie kanały w niej są obecne. a nie jest tak przypadkiem że migracji z "musu" będą musieli dokonać tylko ci abo którzy mają na piśmie kanały które wylatują? Ja już się pogubiłem... Co o tym myślicie?

 

list:

http://imgur.com/wpoQKuh

 

wykaz kanałów:

http://imgur.com/iwohWx7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi bo jestem tu nowy płacę w n abonament 120zł. 99 zł + 20zł multiroom. Powiedzcie mi na jakiej zasadzie będe migrował do nc+? Mogę liczyć na pakiet Platinum plus darmowy multiroom? Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Wysłać wpowiedzenie, spokojnie czekać i śledzić forum.

Moim zdaniem spokojnie będzie to do ugrania, a nawet więcej.

 

konsultanci mają duże pole manewru. Mając ful pakiet w N mogą zaoferować nawet najniższy pakiet w NC+.... oczywiście jak nie wyrazisz chęci pozostania w nowej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłacalne byłoby gdyby All kosztował 139-149, nie więcej.

 

Ale z tego co widzę celem jest wyrównanie - więc zdarzają się oferty za 149 (podobno... ciężko mi w to uwierzyć) dla osób płacących teraz 199, albo oferty za 99 dla osób płacących teraz 60. A to jest zła taktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczył bym na 149 za Full, ale jak by tak było biorę od razu, zastanawiam się nad platinium 99 + 30zł HBO + 15 MR. Myślę że więcej nie da się ugrać jak te 20zł.... Ale poczekam jeszcze do 1 kwietnia. Ewentualnie można zrezygnować na jakiś czas z HBO i poczekać na jakąś promocję na pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się postarasz (czyli powiesz, że np. 199 to za dużo) to więcej nie zapłacisz. Nie wiem czy są to dane wiarygodne, ale podobno niektórym proponowano 149 za fulla po migracji z poprzedniego fulla.

 

Ja płacę 81 zł za Optimum HD. Jeżeli zaproponowaliby mi fulla za 149 zł - możliwe, że zdecydowałbym się. Niestety szanse są mizerne, bo jeżeli zaproponują - to zapewne za min. 179.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum NC+ http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=871

 

(Warszawa, Polska, 25 marca 2013): PLATFORMA CYFROWA NC+ POSTANOWIŁA WYJŚĆ NAPRZECIW OCZEKIWANIOM KLIENTÓW I WPROWADZA NOWĄ OFERTĘ MIGRACYJNĄ!

 

Narodziny nc+ to wielkie święto dla wszystkich fanów najlepszych kanałów telewizyjnych. W zaledwie kilka dni od uruchomienia platformy nc+, z opcji migracji skorzystało 15.000 abonentów CYFRY+ i n. To jednak dopiero początek. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci są zainteresowani ofertą na najwyższym poziomie i pragniemy im dodatkowo podziękować za to, że są z nami. Tym samym platform nc+ postanowiła przedstawić znacznie korzystniejszą ofertę migracyjną niż ta, z której do tej pory korzystali abonenci CYFRY+ i n. Co więcej, podjęto decyzję o dalszym obniżeniu cen dla dotychczasowych abonentów obu wyżej wymienionych platform.

 

Nowa oferta dotyczy wszystkich sześciu pakietów i zostaną nią objęci także ci abonenci, którzy podjęli już decyzję o migracji. Niższe ceny będą obowiązywać przez cały okres trwania umowy:

 

- Pakiet COMFORT+ (70 kanałów w tym 17 HD): 19 PLN

- Pakiet UNIVERSE+ (108 kanałów w tym 34 HD): 35 PLN

- Pakiet CANAL+ SILVER (110 kanałów, w tym 36 HD): 49 PLN

- Pakiet CANAL+ GOLD (112 kanałów, w tym 38 HD): 69 PLN

- Pakiet CANAL+ PLATINUM (114 kanałów, w tym 40 HD): 85 PLN

- Pakiet ALL INCLUSIVE (130 kanałów, w tym 50 HD): 129 PLN

 

Pełna lista kanałów dostępnych w poszczególnych pakietach, w tym kanałów Premium, znajduje się w ofercie na stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje.

 

Mamy nadzieję, że korzystniejsza oferta będzie dodatkowym bodźcem aby pozostać z nami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta programowa spełni oczekiwania całej rodziny i zagwarantuje rozrywkę dla dzieci i dorosłych.

 

– Mamy wszystko, co najlepsze: w sporcie od rodzimej Ekstraklasy, przez ligę hiszpańską, angielską, włoską, francuską, aż po Ligę Mistrzów UEFA. Kino alternatywne i produkcje największych wytwórni filmowych. A do tego żużel, NBA, tenis w możliwie najlepszym wydaniu, wszystkie najlepsze kanały tematyczne, w tym siedem produkowanych przez nc+. Wszystko w parze z technologią, która sprawia, że miejsce i czas w którym mamy zobaczyć wszystko co kochamy kompletnie przestają się liczyć.”– powiedział Christian Anting, Członek Zarządu nc+.

 

– Jesteśmy dumni, iż dzięki najlepszej ofercie programowej i technologii nc+ weszła do wąskiego grona najważniejszych europejskich graczy na rynku płatnej telewizji, takich, jak BSkyB w Wielkiej Brytanii czy CANAL+ we Francji – dodał Julien Verley, prezes nc+.

 

Pełna oferta dostępna jest w sprzedaży zarówno dla subskrybentów CYFRY+ i n, jak również dla nowych abonentów, którzy chcą, aby ich rodzina miała dostęp do rozrywki najwyższej klasy. Już dziś abonenci CYFRY+ i n zyskują dostęp do nowych pakietów, zaś nowa rodzina CANAL+ pojawi się 5 kwietnia.

 

ITI Neovision Sp. z o.o., ul. Kłobucka 23, 02-699 Warszawa, NIP: 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000191377, kapitał zakładowy: 88 898 500 zł, w całości wpłacon.

 

CANAL+ Cyfrowy S.A., Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 526-22-46-271, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000427395, kapitał zakładowy: 441 176 000 zł, w całości wpłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...