Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo rzeczy powinni, ale oni dalej żyją w przeświadczeniu, że wszystko jest ok.

 

Btw małe info dot. kablówek - na FB telewizji kablowej z mojego miasta dali info, że pracują nad nową ofertą Canal+. Zgasiłem entuzjazm jednego kolegi, że prawdopodobnie nie ma się z czego cieszyć, bo cena za wszystkie kanały to ok 70 zł (takie info podał Inotel - sieć, która od kwietnia wycofuje się z mojego miasta), na co dostałem odpowiedź, że cena na pewno będzie mniej dotkliwa dla portfela.

Druga ciekawostka - jak rozwiążą sprawę tych, którzy teraz mają podpisane umowy na pakiet Canal+. Odpowiedź Inotela? "Sytuacja nadal się klaruje". Czyli generalnie nikt nic nie wie, kabaret na całego, bo może okazać się, że na kolejnej fakturze zamiasta 35 zł klient znajdzie kwotę dwa razy wyższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89zl za Platinum +HBO jest akceptowalne

 

Nie przesadzaj. Do tej pory można było dostać Superpremium w tej cenie i wszyscy skakali z radości. Za taką buńczuczność w ogóle bym nie dał tobie rabatu.

W tej cenie CP oferuje full ale ten full nie ma kanałów Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89zl za Platinum +HBO jest akceptowalne

Ja to bym chciał płacić za to 19 PLN, ale należy zejść na ziemię. W CP tyle kosztuje full pakiet, a dostajesz dużo mniej.

Ja też uważam że trochę przesadzili z cena za pakiety z Canal+ (Comfort i Universe są ok), ale mimo wszystko trzeba być obiektywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś interesują kanały filmowe to taka oferta za 89 byłaby bardzo dobra. Gorzej w sytuacji gdy kogoś interesuje tylko sport, a szczególnie Ekstraklasa. Ja na Canal+ Premium przełączam tylko w sobotę o 18. O innych kanałach filmowych nie mówiąc. Dla takich ludzi idealnym rozwiązaniem był C+Kompakt. Teraz nie ma takiego pakietu. Za taki zestaw z Multi i Pace PVR płacę 50 złotych i nie widzę sensu dopłacać drugie tyle za coś, czego i tak nawet jeden raz przez całą umowę nie włączę. Chyba, że przez tę nową listę się pomylę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadniem takie powinny byc pakiety i ceny wyjsciowe w nc+

 

pakiet comfort+ 39zl

pakiet universe+ 59zl

pakiet silver+ comfort+ z paczka canal+ 79zl

pakiet gold+ universe+ z paczka canal+ 99zl

pakiet platinum+ pakiet gold z hbo 119zl

pakiet all inclusive+ 159zl

kanaly History HD i Sundance HD dostepne juz od pakietu silver+

I wtedy moga konkurowac z CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś interesują kanały filmowe to taka oferta za 89 byłaby bardzo dobra. Gorzej w sytuacji gdy kogoś interesuje tylko sport, a szczególnie Ekstraklasa. Ja na Canal+ Premium przełączam tylko w sobotę o 18. O innych kanałach filmowych nie mówiąc. Dla takich ludzi idealnym rozwiązaniem był C+Kompakt. Teraz nie ma takiego pakietu. Za taki zestaw z Multi i Pace PVR płacę 50 złotych i nie widzę sensu dopłacać drugie tyle za coś, czego i tak nawet jeden raz przez całą umowę nie włączę. Chyba, że przez tę nową listę się pomylę :D

 

Jestem w podobnej sytuacji. Korzystam z C+Komapct i generalnie oglądam tylko Ekstraklasę i czasem inne hity z obcych lig. A na ten moment przyjdzie mi płacić 2x więcej za to samo. Coś muszą z tym zrobić inaczej wielu ludzi ucieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna jest ta nowa platforma nc+ ,niby francuska a kanałów francuskich nie ma ,nawet paczkę France skasowali .Najlepsze jest hasło "nc+ nowa definicja rozrywki " ,ale rozrywkowe to są chyba tylko ceny.Kanałów muzycznych praktycznie nie ma (nie licząc MTV ale to jest śmiech na sali) ,bardziej by pasowało inne hasło "nc+ nowa definicja upadku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV, MTV Rocks, MTV Live HD, Viva, VH1, Eska TV, Polo TV, Eska TV, 4fun TV, TV Disco - ja naliczyłem juz 10 kanałów muzycznych! Sporo jest też FTA, więc nie bardzo wiem czego jeszcze oczekiwałaś??? A sama platforma nie jest francuska, co najwyżej ma takie pochodzenie - działa na terenie naszego kraju i raczej ten region jest priorytetem a nie trzy czy cztery kanały France. Co do reszty... może nie upadku ale powiedzmy nieporozumienia (podobno będą zmiany cenowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+: Ceny pakietów Canal+ jako opcja dodatkowa

 

Lp.

 

Nazwa pakietu

 

Zawartość

 

Standardowa opłata miesięczna

 

1.Canal+ Silver

 

Canal+ Family, Canal+ Family 2

40 zł

 

2.Canal+ Gold

 

Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2

55 zł

 

3.Canal+ Platinum

 

Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport

70 zł

 

Cennik nc+: Canal+ jako opcja dodatkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...