Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również mam wrażenie, że szkopuł tkwi w kanałach C+ i C+ Family 2, które pewnie nie będą dostępne bez migracji. Albo to tak posza[beep]ą żeby nie było C+ Sportów. Coś mi się to wydaje zbyt piękne żeby osoba mająca umowę na 18 miesięcy (niedawno podpisaną) miała możliwość oglądania tego wszystkiego za 60-70 zł, gdzie znamy ceny nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sajmonella: ja też, jak widzisz mogłem sobie pozwolić na wszystko, a jednak uważam, że nie jest tak źle. Ja i tak nie zostaje z nimi, bo wybrałem opcję z Allahem. Ale patrząc na zsumowane ceny, to nie są złe. Pamiętajmy, że NC+ to nic innego jak: cena eNki + cena C+ = suma+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, oferta CP jest ciekawa ale nie dla kogoś kto ma telewizje przede wszystkim dla sportu, coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem karty al-jazeera, wszystkie mecze jakie można sobie wyobrazić, za trochę ponad 400zł na rok (8 kanałów) lub za trochę ponad 700zł (8 kanałów+2hd) łatwo obliczyć że jest to oferta zdecydowanie lepsza od nc+ (jeżeli ktoś ogląda tylko sport). Do tego najtańszy pakiet CP, dla pozostałych członków rodziny żeby dało rade obejrzeć też czasem coś innego i proszę, idealna oferta dla kogoś kto ma telewizje tylko dla sportu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego najtańszy pakiet CP, dla pozostałych członków rodziny żeby dało rade obejrzeć też czasem coś innego i proszę, idealna oferta dla kogoś kto ma telewizje tylko dla sportu :)

Niestety nie - sport to nie tylko piłka nożna. Jakby tak się dało, to zdecydowanie bym tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmonella: ja też, jak widzisz mogłem sobie pozwolić na wszystko, a jednak uważam, że nie jest tak źle. Ja i tak nie zostaje z nimi, bo wybrałem opcję z Allahem. Ale patrząc na zsumowane ceny, to nie są złe. Pamiętajmy, że NC+ to nic innego jak: cena eNki + cena C+ = suma+

 

Mylisz sie jest o 97 taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90: w Twoim przypadku bo jak sam wyjaśniłeś posiadałeś C+ i N osobno - na pewno któraś z umów musiala Ci się kończyć teraz w marcu/kwietniu bo nie czytałem o przypadku, aby jeden abo z 2 platformami przeszedl do nc+. Którąś z nich zmigrowałeś a inna Ci się po prostu zakończy śmiercią naturalną (koniec umowy) lub wypowiedzeniem (wycofanie kanalów). Abonentów C+ i N którzy posiadali obie platformy jest cirka 4%. Więc dla 4% migracja jest opłacalna. A co z pozostałymi 96% ? O ile jeszcze troche abo N się oplaca migrowac, o tyle chyba 100% abo C+ nie opłaca się migrować bo ich oferta cenowa/programowa się pogorszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko może głupie ale mnie to zastanawia czy w all Inclusive w tej cenie mieszą się takie o to paczki :

-c+ all

- hbo

-filmbox

-kanały dla dorosłych

-cinemax

-history hd

-sundace hd

-nc+go

oraz vod + i netvod+ ?i jak w ogóle wyglądają te vod ? czy to są filmy jakieś w cenie pakietu czy po prostu mogę będąc posiadaczem tego pakietu wejść sobie w canal+ vod i kupić film czy program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy mając kompakt + paczkę c+ też będę mógł to mieć do końca trwania mojej umowy?

 

 

Podpinam się pod pytanie. NIe widzi mi się płacić takich kwot, a skoro mógłbym mieć paczkę C+, to chętnie bym został do końca umowy. Jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego najtańszy pakiet CP, dla pozostałych członków rodziny żeby dało rade obejrzeć też czasem coś innego i proszę, idealna oferta dla kogoś kto ma telewizje tylko dla sportu :)

Niestety nie - sport to nie tylko piłka nożna. Jakby tak się dało, to zdecydowanie bym tak zrobił.

 

Popatrz na program al jazeery http://www.en.aljazeerasport.tv/Schedule nie tylko piłka nożna... :) Każdy znajdzie coś dla siebie, jak dla mnie bardzo ciekawa oferta...

Do kolegi który pisał że nie 700zł, odsyłam na Allegro, polskie sklepy oferują te karty (z aktywacją) 1 wersja trochę ponad 400zł, 2 wersja trochę ponad 700zł.

Oferta ciekawa, jeżeli ktoś faktycznie ma tv tylko dla sportu to chyba nie ma się nad czym zastanawiać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko może głupie ale mnie to zastanawia czy w all Inclusive w tej cenie mieszą się takie o to paczki :

-c+ all

- hbo

-filmbox

-kanały dla dorosłych

-cinemax

-history hd

-sundace hd

-nc+go

oraz vod + i netvod+ ?i jak w ogóle wyglądają te vod ? czy to są filmy jakieś w cenie pakietu czy po prostu mogę będąc posiadaczem tego pakietu wejść sobie w canal+ vod i kupić film czy program ?

tak są one zawarte w pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sportowa to jakiś żart? Gdzie jest Extreme Sport Channel? Gdzie jest moje ESPN Classic? I oni te wszystkie ligi mają zamiar pomieścić na dwóch, ew trzech kanałach? Nawet powtórki meczu nie zobaczymy bo jeszcze ten [beep] żużel i NBA...

No widzisz - ja mam takie same zdanie, ale o kopaninie... A propos żużla, to właśnie rozpoczęła się degradacja tej dyscypliny sportowej, w której odnosimy spore sukcesy - http://pl.wikipedia.org/wiki/Dru%C5%BCy ... 20medalowa

 

A żeby nie było frekwencja jest bardzo podobna:

Żużel - http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31867 ... -2012-roku

Piłka Nożna - http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... kstraklasy

 

Boże kochany.. Piłka nożna w wydaniu naszj rodzimej T-Mobile Ekstraklasy jest takim nie wypałem jak cenowo nc+. Mnie interesują tylko zagraniczne ligi i Champions League ♥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze na forum już ho ho, dziś widząc te wpisy musiałem sie zalogować:)

PO ostatnich artykułach jasno wynika że ktoś tak jak ja przedłużył sobie umowę kilka dni temu będzie miał możliwość dokończenia jej, czyli u nie 18 miesiecy. Jak mniemam mam akurat C+Optimum HD - wszystkie canale+ mi zostaną w pakiecie przez cały okres 18 m-cy tylko ze zmienionymi nazwami?.

pozdro

dokładnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże kochany.. Piłka nożna w wydaniu naszj rodzimej T-Mobile Ekstraklasy jest takim nie wypałem jak cenowo nc+. Mnie interesują tylko zagraniczne ligi i Champions League ♥

Tak zgadzam się i mnie bardzo irytuje, że dyscyplina w której odnosimy o wiele większe sukcesy jest stawiana poniżej piłki. Co do LM i całej reszty to nie ma tego na CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam wrażenie, że szkopuł tkwi w kanałach C+ i C+ Family 2, które pewnie nie będą dostępne bez migracji. Albo to tak posza[beep]ą żeby nie było C+ Sportów. Coś mi się to wydaje zbyt piękne żeby osoba mająca umowę na 18 miesięcy (niedawno podpisaną) miała możliwość oglądania tego wszystkiego za 60-70 zł, gdzie znamy ceny nc+.

w innym wypadku możesz wypowiadać umowę a oni tego przeciez nie chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni postawili na najbogatszych... w końcu średnia krajowa to ok. 3700 zł :)

Z okien warszawskich biurowców i apartamentowców tak to wygląda. W dodatku w tv na okrągło pewnie leci im TVN24 w której stoi Donek na tle czerwonej mapy gdzie tylko Polska jest zieloną wyspą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...