Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie... mam umowe do kwietnia na c+kompakt 62zł miesięcznie, co będzie jak nie przedłuże umowy, ona poleci na czas nieokreslony? ile to będzie wtedy kosztować?

 

i jeszcze jedno, Ci co przedłużyli umowe na pakiet c+optimum przed wejściem nc+ to oni zostaną tylko z c+ i c+sport? czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalili chyba z oferty paczkę trzech kanałów Universal. Czego jeszcze nie ma z dotychczasowej oferty Cyfry+?

 

Kanałów CBS, History

 

Ceny dla przedłużających umowę zapewne będą niższe.

 

Czyli w sumie wyleciało sporo kanałów filmowo-serialowych non-premium a z History (bez HD) to nie rozumiem ich...

 

Nie wiem jakie będą ceny migracji ale w sumie jak ktoś ma umowę teraz z Cyfrą+ a nie będzie zaraz przymusowej migracji to lepiej na niej siedzieć do końca i czekać aż ceny spadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom Standard HD - Opłata aktywacyjna

49 zł

Abonament miesięczny to 15 zł za każdy dekoder dodatkowy

 

Aktywacja dekodera do drugiego pokoju – 49 zł

(maksymalnie 5 dekoderów)

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA NIECH SIĘ PAŁUJĄ KMIOTKI

 

Ja dostalem w nc + in incl za 179 , + wimp 19 + 4 kanaly mezzo za 5 zl, multi za darmo. Mam wszystko oprocz erotycznych vod i da vinci vod.

 

ps: wlaczyli mi juz nc + mam wszystkie kanaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie teraz ruch marketingowy, gdyż ta oferta jest zdecydowanie dla napaleńców, ile czasu będzie się wypalać, kiedy opadną emocje i wrócą promocje 50% ceny. Moim zdaniem bez takiej promocji Cyfra nie uzyska przychodu na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem z chęcią migracji, ale powiedziano mi że jako, że jestem abonentem zarówno Cyfry+ jak i N to zostanie dla mnie przygotowana specjalna oferta. Mają dzwonić koło 18

 

A ja nie chcę migrować z C+ tylko z N a C+ zostawić tak jak jest i co nie pozwolą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny trochę z kosmosu, ale ja na to patrzę z pewnym dystansem.

Zawsze trzeba dać takie ceny żeby mieć z czego schodzić i myślę, że spokojnie będzie można negocjować.

Jak nie teraz to za miesiąc czy dwa, gdy zobaczą że nikt się na to nie rzucił bo zwyczajnie jest za drogo [bo jest].

Ponadto myślę [już ktoś tu to napisał], że dla migrujących będzie taniej.

A jeśli będzie tak, że ceny długo pozostaną bez zmian to marnie widzę tą ich nową rewolucję, bo u mnie jest tak, że teraz za coś za co płacę 84 zł [full Canal+, bez HBO, dekoder dzierżawa] musiałbym zapłacić 119 zł, a nie wiem jak tam z dekoderem będzie ;]

Ostatecznie mam jeszcze 2 miesiące czasu na wygaśnięcie umowy, zobaczymy co będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna mi fuzja.. Zuobożona o kilkanaście kanałów oferta Nki z dołożynymi 6 Canal+ zamiast 4 NPremium za 100 zl drożej niż dotychczasowy full :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem w nc + in incl za 179 , + wimp 19 + 4 kanaly mezzo za 5 zl, multi za darmo. Mam wszystko oprocz erotycznych vod i da vinci vod.

ps: wlaczyli mi juz nc + mam wszystkie kanaly :)

 

Wrzuć jakieś fotki jak wyglądają te nowe kanały :) ( Np.Canal+'sy) :)

 

P.S Jak ja bym miał zapłacić za HBO HD 30zł/mc to chyba by mnie musiało :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie ceny, brak spliterków czyli rynek piratów i sharinhowców zaciera ręce. :(

W cyferce jestem od jej startu, abonament mam do końca maja i niestety dziś wysyłam wypowiedzenie od początku opłacałem ful opcję i oglądałem na 4 telewizorach, niestety czas się rozstać i pewnie takich jak ja będzie więcej. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta za 39 zł to jakaś totalna masakra. Tyle napalonych głów, a tu taki syf zaprezentowali.

2 kanały dokumentalne + 1 kryminalny!!! TRAGEDIA

Polsat może spać spokojnie, w tej cenie niszczy nc+ i pewnie najdalej do końca stycznia pogodzę się z nimi na nowo.

Szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...