Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jakich googlach ? O co chodzi ?

 

W Google wpisałem "Antena 700/800 PVR" i z tego co widzę jest to 60-ka a więc trzeba będzie wymieniać?

 

Teraz patrzę na zdjęcia anten i jestem pewien że na mojej antenie było Canal+ HD, czyli będzie to 80-ka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja cyfrowa nc+ przygotowała ofertę telewizji cyfrowej na kartę. Oferta będzie korzystna dla klienta, ponieważ zagwarantuje mu elastyczność w doborze pakietów i kontrolowaniu opłat za telewizję cyfrową nc+.

Panie cyfra.tv więcej szczegółów proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi czy doczekamy się kiedyś oferty prepaid z prawdziwego z darzenia , swego czasu ( nim nie było dvb-t) w swojej cenie idealna była tnk - choć teraz jest dla ludzi mało wymagających ok , bo to co oferowała cyfra + było droższe od abonamentu - w sumie rynek nie lubi pustki - więc może ktoś ją zapełni ( tak jak w telefonii wypromował się play - głównie dzięki prepaid)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Świat HD + nPremium HD + HBO HD

z Dekoderem HD z nagrywarką (5800SX) na własność za 199 zł

 

Ciekawe jak będzie z tą promocją . Kartę niby można aktywować do końca kwietnia! Dostaje się 3 miesiące na start gratis , a później można np. pakiet Film HD za 59 zł miesięcznie (umowa bezterminowa)

W tym pakiecie są wszystkie nPremium , które znikają.... I oto jest pytanie!! Czy dadzą w zamian wszystkie C+ ??! oferta byłaby wyśmienita , haha... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie jasne w czwartek ...

Nie ma przypadkiem jakiejś listy punktów gdzie będzie dostępna nc+? Bo ciekawi mnie czy u mnie na wsi coś zostanie. Do tej pory gościu prowadził sklep komputerowy i przy okazji miał Cyfrę+. nc+ stawiała jakieś wymagania odnośnie takich punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ może nie chcieć wyrzucać HBO. To HBO samo może sobie pójść np. do CP :) CP może przedstawić jakąś atrakcyjną ofertę HBO tak by mieć filmową kontrofertę premium. Sportową będzie budować na bazie Polsat Sport. Jeśli z nc+ wyleci 13th Street i reszta Universal to nie zdziwiłbym się gdyby za kilka miesięcy zmieniły one nazwę na Polsat 13th Street, Polsat Universal i Polsat SciFi. E! Entertaiment, to chyba też Universal, już jest na wyłączność w CP. Już chyba to pisałem że przy dwóch platformach może być tak że poszczególne kanały, poza podstawowymi, nie będą się powtarzały w obu platformach.

Farmazony piszesz. Universal nigdy nie pójdzie na taka współprace. Jest to marka znana na całym świecie i Polsat nie jest im do niczego potrzebny.

 

@Cyfra.tv, wiem że się czepiam, ale Twoje obecne logo nad nickiem wygląda jeszcze gorzej niż poprzednio :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...