Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Inna sprawa wydaje się być ważna 2 premiery tego samego dnia na dwóch różnych kanałach oznacza jedno... C+ i C+ Film są w innych pakietach programowych.

 

 

Igrzyska (CANAL+) są lepszym filmem i by były w podstawowym a Róża (C+FILM) w pakiecie droższym - Nie trafiłeś - bez sensu

 

 

To zależy dla kogo i przez jaki pryzmat patrzysz! Canal + stanie się stacją bardziej dla ludzi. Masową. Ambitniejsze kino trafi do Filmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że pełny pakiet nie będzie droższy niż 200zł. Maksymalnie właśnie tyle jestem w stanie zapłacić za telewizję miesięcznie. Oczywiście interesują mnie wszystkie kanały sportowe i filmowe, bez wyjątków. więc pełny 100% pakiet będzie mi potrzebny.

Kolego ty chyba nie wiesz co piszesz przy takiej cenie full opcji dodatkwo np. 4xMR po 10zl platforma może juz zwijac żagle. Przy takim rozkladzie cenowym pakiet "średni" bedzie kosztować tyle co premium w CP. Zejdz na ziemię ...

 

 

Skoro uważasz, że będzie drożej i to się potwierdzi, to zostaje przy UPC.

Jesli chca zaskarbic sobie nowych abonentow to tylko i wyłącznie dzięki cenom niewielki procent abonentow to fani sportu którzy zapłacą im każde pieniążki za to. Nowymi kanałami tez nas mocno nie zaskoczą przynamjiej tymi Canal+ o których mowa w postach. Jesli każą sobie dopłacać za każdy odbiornik w MR po 10 zl to juz będzie odstrzal nie wliczam tu ludzi którym za tv płaci mamusia czy tatus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vip-picks

Zrób sobie ankiete na ulicy i zapytaj tylko 10 przypadkowo napotkanych osob to przekonasz sie szybko. Jak w każdym biznesie na zyski trzeba sobie zapracowac jesli chca pozostac przy takiej liczbie abonentow jak dotychczas to zaproponowane przez ciebie ceny sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że będą połączone 2 platformy,to nie znaczy że będzie więcej kanałów ! Bo większość kanałów była taka sama w c+ jak i n,część wywalą,a inne dojdą więc ilość może być taka jaka była .W sumie jak dla mnie to 30 % bym wywalił ,dołożył kilka innych i poprawił jakość nadawania .Co do ceny jak będzie większa to nie wróżę im sukcesu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listy są pewne na 100%??

 

Wróżbita wilos zapowiada, że "jutro dopiero najwcześniej dotra". Prawda jest taka, że ktoś p.i.e.r.d.n.ą.ł z datą 11/12 i tak plotka goni plotkę. Nie wydaje Wam się dziwne, aby regulaminy itp. pier.d.oły o jakich tutaj pisano bajki miały dotrzeć do odbiorców przed 21 marca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno lubię oglądać piłkę kopaną ,ale mam nadzieję że panowie z n nie znajdą zatrudnienia w nowej platformie,bo jak słyszę tego pana " co na krzakach w lesie rośnie " to mi się krew w żyłach gotuje .

Zapewne zostanie tak, że LM i LE będą komentować goście z n'ki, a ligi europejskie komentatorzy z Canal+. Lepiej żeby tak zostało. Nie chcę słuchać Jagody, Kalinowskiego czy Terleckiego podczas meczów Premier League...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno lubię oglądać piłkę kopaną ,ale mam nadzieję że panowie z n nie znajdą zatrudnienia w nowej platformie,bo jak słyszę tego pana " co na krzakach w lesie rośnie " to mi się krew w żyłach gotuje .

Zapewne zostanie tak, że LM i LE będą komentować goście z n'ki, a ligi europejskie komentatorzy z Canal+. Lepiej żeby tak zostało. Nie chcę słuchać Jagody, Kalinowskiego czy Terleckiego podczas meczów Premier League...

 

Ja go wcale nie chcę słyszeć ,wolę oglądać z Arabskim lektorem !!! :lol2:

 

@ zuchnet ,ok,domyślam się bo pod starym dawno nie byłeś widoczny,tak nagle znikłeś ,pozdrawiam,kiedyś trochę na pm pisaliśmy . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie przeginajcie ,,,albo to pierwszy list z C+ do Was przyszedł (idzie). To , że je wydrukowano z data 10 czy 11 nie znaczy, że chłopaki od razu rzucali listy do skrzynki.

CAnal+Cyfrowy to nadawca masowy i ma konkretna umowę z operatorem (kiedyś Pocztą, teraz pewnie też).

Nie pamietacie listów nadawanych w Urzędzie Pocztowym w...Pile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno lubię oglądać piłkę kopaną ,ale mam nadzieję że panowie z n nie znajdą zatrudnienia w nowej platformie,bo jak słyszę tego pana " co na krzakach w lesie rośnie " to mi się krew w żyłach gotuje .

Zapewne zostanie tak, że LM i LE będą komentować goście z n'ki, a ligi europejskie komentatorzy z Canal+. Lepiej żeby tak zostało. Nie chcę słuchać Jagody, Kalinowskiego czy Terleckiego podczas meczów Premier League...

 

Ja go wcale nie chcę słyszeć ,wolę oglądać z Arabskim lektorem !!! :lol2:

Ja też bym wolał, żeby ich wywalono, ale niestety szans na to nie ma. Na bruk ich nie wywalą :D :D Chociaż mogliby ich przenieść gdzie indziej, byleby nie za mikrofon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Family będą dostępne bodajże od drugiego pakietu od dołu. Najnowszych premier tam nie doświadczycie; koncerty, dokumenty, seriale, i filmy, które jakiś czas temu miały już premierę na C+. W wyższym pakiecie pojawiają się kanały Canal+ Film, a w dwóch najwyższych pakietach 2 kanały Canal+ Sport.

 

 

Dopiero teraz zwróciłem uwagę że ten post napisał Hugo, jeśli to jest prawda to jest pozamiatane, co prawda byłem jednym z pierwszych którzy twierdzili że coś kombinują z paczką premium, ale ostatnie "plotki" cenowe dawały nadzieję że skończy się na pewnej podwyżce cen a nie na wyjątkowo niekorzystnym dla posiadaczy niższych pakietów podziale premium. Oczywiście podział podany przez Hugo ma jakieś uzasadnienie - kibice sportowi są dla swojej pasji zrobić najwięcej więc i Canal+Sport w najwyższych pakietach z punktu widzenia nadawcy ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...