Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś nie pasuje z tym startem 21 marca, wszystkie zmiany są zapowiadane na 5 kwietnia. Wychodzi na to że 21 będzie przedstawiona oferta z cenami oraz zmiany dla obecnych abonentów N i C+, a prawdziwy start 5 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotalplus masz rację GlobeCast - pomyliło mi sie z 13th Street, który uplinkuje Arqivia w Viaccesie na 9e. Swoją drogą 13th Street wcale nie musi wylecieć z oferty c+ w momencie, gdy zmieni transponder, bo może po prostu zlikwidują uplink z 9e i nadawaca sam będzie kanał nadawał z 13e podobnie jak to robi z Universalem i Sci-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie pasuje z tym startem 21 marca, wszystkie zmiany są zapowiadane na 5 kwietnia. Wychodzi na to że 21 będzie przedstawiona oferta z cenami oraz zmiany dla obecnych abonentów N i C+, a prawdziwy start 5 kwietnia.

 

A jak myślałeś... że włączą nc+ 21 marca ? Nikt nie miał by możliwości oglądania startu nowej platformy ? :brawo: Wiadomo że 21 marca padną oferty na stół i do 5 kwietnia jest czas by się każdy przeniósł. Z resztą pierwsze premiery C+ i C+ Film zapowiedział właśnie na 5 kwietnia.

 

Ja za obecny pakiet OPtimum + HD jestem w stanie zapłacić nie więcej niż 89 zł (obecnie 69 zł) 20 zł myślę że byłoby sprawiedliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas z przymrużeniem oka traktowałem spekulacje o Canal+Sport, który pojawi się wyłącznie w najdroższym pakiecie nc+.

Ale skoro Hugo potwierdza te informacje, to znaczy że coś jest na rzeczy i niestety jest to bardzo zła informacja.

 

Załóżmy, że ktoś jest kibicem Barcelony albo Realu. Dotychczas był przyzwyczajony, że w CANAL+ mógł zobaczyć dosłownie każdy mecz ligowy tych drużyn już od pakietu CANAL+Start czyli ~40zł.

Teraz za taki komfort przyjdzie mu płacić najwyższy pakiet (ceny nie znamy, ale śmiało można założyć kwotę powyżej 100zł) albo wziąć niższy pakiet z CANAL+Family (który z pewnością cenowo nie będzie korzystniejszy od CANAL+Start) na którym owszem, pewnie zobaczy Barcelona-Levante, ale już Barcelona-Real Madryt nie. Przecież ta druga opcja jest żenująca. Zrozumiałbym wydzielenie osobnego kanału na Ligę Mistrzów, Ligę Europejską i Serie A (które dotychczas były w N) ale rozdrabnianie Premiership czy Primera Division na różne pakiety (dotychczas były w jednej paczce CANAL+) to jakiś żart :lol2: To trochę taka polityka w stylu N, klient wykupi CANAL+ w przekonaniu, że zobaczy wszystkie mecze Premiership, a potem się okaże, że najważniejsze mecze są na innym kanale (oczywiście niedostępnym w jego pakiecie) :brawo:

 

Ale wstrzymajmy się z krytyką do startu platformy i prezentacji oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że pełny pakiet nie będzie droższy niż 200zł. Maksymalnie właśnie tyle jestem w stanie zapłacić za telewizję miesięcznie. Oczywiście interesują mnie wszystkie kanały sportowe i filmowe, bez wyjątków. więc pełny 100% pakiet będzie mi potrzebny.

Kolego ty chyba nie wiesz co piszesz przy takiej cenie full opcji dodatkwo np. 4xMR po 10zl platforma może juz zwijac żagle. Przy takim rozkladzie cenowym pakiet "średni" bedzie kosztować tyle co premium w CP. Zejdz na ziemię ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ i C+ Film narazie nie są w żadnych pakietach nc+

 

Jakby miały wszystkie kanały premium być w różnych pakietach to jakby to miało się odnosić do hasła elastyczności nowej oferty

 

Może i będą - ale na pewno też bedzie mozliwość zakupu całej paczki bez brania najdroższych pakietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że pełny pakiet nie będzie droższy niż 200zł. Maksymalnie właśnie tyle jestem w stanie zapłacić za telewizję miesięcznie. Oczywiście interesują mnie wszystkie kanały sportowe i filmowe, bez wyjątków. więc pełny 100% pakiet będzie mi potrzebny.

Kolego ty chyba nie wiesz co piszesz przy takiej cenie full opcji dodatkwo np. 4xMR po 10zl platforma może juz zwijac żagle. Przy takim rozkladzie cenowym pakiet "średni" bedzie kosztować tyle co premium w CP. Zejdz na ziemię ...

 

 

Skoro uważasz, że będzie drożej i to się potwierdzi, to zostaje przy UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to się szczypać zrobili by na prosto ofertę i by było:

 

Pakiety standardowe jak teraz w Cyfrze plus do tego opcja dodatkowa

 

Canal + Full - 35 zł

Canal + Medium - 25 zł (bez filmu lub bez sportu)

Canal + Start - 10 zł (kanał C+)

 

Czyli w najdroższej opcji pakiet Optimum 56 zł + 35 zł = 91 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomhd,

w tym rzecz, że właśnie każdy abonent posiadający obecnie paczkę CANAL+ w umowie (CANAL+Start, Canal+Kompakt itd.) będzie mógł zrezygnować lub dobrowolnie przenieść się do nc+.

100% potwierdzenia tej informacji nie mamy, ale wszystko na to wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Cie dziwi?

Cyfra i N po nowym roku znikaja.

teraz sie liczy tylko co sie znajdzie w nowej platformie-stare ida na odstrzal i bedzie tylko programow ubywac az do calkowitego zamkniecia.

 

i jeszcze jedno..nie wierze ze cala paczka canal+ i na dodatek HBO bedzie ponizej 150 zl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa wydaje się być ważna 2 premiery tego samego dnia na dwóch różnych kanałach oznacza jedno... C+ i C+ Film są w innych pakietach programowych.

 

 

Igrzyska (CANAL+) są lepszym filmem i by były w podstawowym a Róża (C+FILM) w pakiecie droższym - Nie trafiłeś - bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...