Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny pewnie bandą promocyjne z drobnym druczkiem. la typu pewnie, ze po paru miesiącach promocja się skończy i bum zaskoczenie.

Tak jak ktoś wcześniej napisał, ci co będą pionierami w podpisywaniu umowy niech ja dobrze przestudiują.

PS: jeśli nazwa Family by się sprawdziła, to czy nie można użyć polskich nazw?? co to tv dla EU :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w reklamie pokazano w szczególności kanały z rodziny Canal+,pytanie gdzie HBO i Cinemax?????.Nawet w tle nie widać :(

 

a co byscie chcieli zobaczyc odrazu liste kanalow w tak krotkim spocie

 

mośki z was juz szukacie dziury w calym , cieszyc sie ze wkoncu cos dziala i czekac na telelefon z oferta NC+

 

i NIE MARUDZIĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś co będzie dla osób które właśnie podpisały nową umowę z Cyfrą na pakiet C+optimum HD i HD promo i pol roku Nsport HD i MGM HD? Jakie kanały dostaną z tej fuzji? Czy będzie to samo co w NC+ czy nie? Czy mogę liczyć na C+family i LM czy będe miał mniej niż dotąd? Ma ktoś jakieś teorie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto napisał że będzie parowanie Docelowy system to NMA a czy nc+box działa w conax?? na 99% nie:) może to być 0100 a może i 1813:P nie wazne...Gdyby chciano coś zablokowac to już by były liczniki etc:) no i nie dawano by 0100 na nowych kanałach.Dużo sie nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamierzam biec do NC+ i podpisywać nic na hura. Poczekam spokojnie do Wielkanocy; wtedy przeanalizuję co i jak; zobaczę co zaproponują.

To właśnie jest najlepsza podjęta decyzja.

Sam myślę że oferta+cena będzie odpowiednia to zrobię migrację, napalanie się odrazu to źle można wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne stanowisko NC + na facebooku na pytanie kiedy poznamy ofertę programową.

 

@Marcin: sprzedaż nowej oferty rozpoczyna się 21 marca, wtedy też powinniśmy znać wszelkie szczegóły na jej temat. Zachęcamy Cię do pozostawienia kontaktu na https://ncplus.pl/ - skontaktujemy się po 21 marca i odpowiemy na wszystkie pytania związane z nową ofertą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółów dowiemy się z pewnością dwa, trzy dni przed oficjalnym startem. Inaczej być nie może.

Odbędzie się konferencja i wszystko zostanie przedstawione, zainteresowani będą mieli te dwa dni na zapoznanie się z ofertą, spokojne kalkulacje i wybór pakietu który ich interesuje. Nikt nie ujawnia szczegółów w dniu premiery bo była by to mina logistyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master455. uważaj na słowa chłopczyku.obrażasz tutaj ludzi.mieć swój sprzęt to nie piractwo chłopcze.i nic się nie skończy,bo dalej będzie można mieć swój dekoder w nc+,a ty dalej kiś się ze swoim dedykowanym cudem :)

 

Panowie. Dajcie spokój. 90% ludzi ma gdzieś alternatywne dekodery. Ludzie chcą podłączyć i używać. Ja sam kiedyś lubiłem pisać rozwiązania pod siebie, bawić się w różne kombinacje a teraz mam to gdzieś, zbyt szanuję swój czas by poświęcać go na tego typu [beep]oły. Dedykowany dekoder ktory gwarantuje, że "it just works" jest tym co mi wystarczy. I większości ludzi. Nie mierzcie więc innych swoją miarą bo po prostu jesteście geekami w mniejszości. Przykładem jest n: brak cam-ów nie obchodzi ich. Zbyt duże potencjalne koszty przy zbyt małym zysku. Z tego nawet nie da się zrobić porządnego marketingu bo ludzie nie zrozumieją o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pewno ktos kompetentny to pisal co nie umie rozroznic abonentów od abonamentu... żenujące

 

Koleś się przejęzyczył, a ty wysuwasz deb*lne wnioski.

Piotr Salak (ur. 19 maja 1970 w Warszawie) – prezenter telewizyjny i radiowy dziennikarz sportowy związany aktualnie z TVN, TVN24 i nSport.

Piotr Salak ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Wcześniej prowadził w TVP program Woronicza 17. Przez 10 lat pracował w radiu RMF FM, gdzie był szefem redakcji sportowej. W latach 1997-1998 pracował w TVN (redakcja Faktów), potem ponownie w RMF FM – do 2005 roku. Od lipca 2005 na antenie TVN24 wraz z Pawłem Wilkowiczem prowadził program Orange Ekstraklasa. Potem został także gospodarzem Sportu w TVN i Sportowego podsumowania dnia w TVN24. Związany jest także z kanałem nSport, w którym od początku jego istnienia prowadzi program publicystyczny nmagazyn.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Salak

http://n-magazyn.n.pl/typo3temp/pics/IM ... 6b0db6.jpg

Nie ma to jak pisać bzdury i nie mieć pojęcia o tym o czym się pisze.

 

A tak w ogóle to mój 1 post. Fajna beka z tego tematu i tego wcześniejszego też. Setki (tysiące?) postów o niczym i dywagacje na temat '[beep] maryni' jakby to miało jakikolwiek wpływ start nowej tv. Poczekajcie aż ogłoszą konkrety i wtedy rozmawiajcie, bo tak to śmiech na sali,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na ceny, bo to jakby nie było dla wielu /przynajmniej dla mnie/ to najważniejszy czynnik który przeważy szalę.

Dokładnie. Powinno być wreszcie tanio. W tym kraju nikt nie myśli o osobach zarabiających ledwie 2/3 najniższej krajowej. Tacy abonenci także powinni mieć dostęp do w miarę szerokiej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na ceny, bo to jakby nie było dla wielu /przynajmniej dla mnie/ to najważniejszy czynnik który przeważy szalę.

Dokładnie. Powinno być wreszcie tanio. W tym kraju nikt nie myśli o osobach zarabiających ledwie 2/3 najniższej krajowej. Tacy abonenci także powinni mieć dostęp do w miarę szerokiej oferty.

Oferta premium wyklucza tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...