Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Acha, rzeczywiście te ceny skreślone są z cennika... Czy to oznacz że dadzą rabacik 19zł dla migrantów z cyfry? :) Czyli jak była platyna za 119zł to cyfrowiczom dawali za 99zł... Hmm Platyna za 80zł z mediaboxem za 49zł jednorazowej opłaty? Skusiłbym się...

Ale zobaczcie myk z Silverem, kompletnie nie opłacalne jak po 2 m-cach zapłaci się 20zł za FilmHD :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum był za 119zł jak pamietam...

Dokładnie. Platinum jest za 20zł taniej. I to jedyna obniżka. Zniknął Gold. A ceny przekreśli te nie-promocyjne, że niby taka wielka obniżka :D.

Dokładnie tak zrobili dla zmyłki dla nowych ,kombinują jak się da, ale platyna na przedłużenie powinna być max za 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórych jak widać fantazja niesie ;D. Ludzie to jest telewizja płatna a nie DVB-T. 79zł za samą platynę dla stałych klientów to opcja wręcz idealna. Nie płacimy tylko za paczkę Canal+ ale i za resztę programów. Trochę zdrowego rozsądku :). Ja osobiście płacę 80,99zł za Platynę (bez kanału AXN Spin HD) oraz HBO i History HD. Załapałem się na okazję dla abonentów byłej N. Teraz nie ma co liczyć na tego typu "umowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście płacę 80,99zł za Platynę (bez kanału AXN Spin HD) oraz HBO i History HD. Załapałem się na okazję dla abonentów byłej N. Teraz nie ma co liczyć na tego typu "umowy".

Dychę więcej za to samo, mam już w nc+. Oprócz wspomnianego przez ciebie AXN Spin HD doszły kolekcje VOD i netVOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórych jak widać fantazja niesie ;D. Ludzie to jest telewizja płatna a nie DVB-T. 79zł za samą platynę dla stałych klientów to opcja wręcz idealna. Nie płacimy tylko za paczkę Canal+ ale i za resztę programów. Trochę zdrowego rozsądku :). Ja osobiście płacę 80,99zł za Platynę (bez kanału AXN Spin HD) oraz HBO i History HD. Załapałem się na okazję dla abonentów byłej N. Teraz nie ma co liczyć na tego typu "umowy".

No widać nie poniosła skoro Ty masz za 80 to czemu ja mam nie migrować za 80 biorąc pod uwagę że na wypowiedzeniu dają to za 60.... :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Platinum to prawdopodobnie początek większych zmian w cenach. Zauważcie, że na razie wprowadzili jeden pakiet po nowej cenie, natomiast na stronie www pisze, że to "przedsprzedaż - nowe promocje nc+ tylko on-line". Czyli niewykluczone, że zaplanowano coś więcej. Wszystko zapewne przed startem nowego sezonu Ekstraklasy, który ma być mocno promowany w mediach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...