Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam pakiet All inc. i nadal nie mam dostępu do wszystkich kanałów. Dziś wieczorem minie 48h od migrowania i mam nadzieje że coś z tym zrobią. Inaczej dzwonie i powiem że nie mogę zapłacić całego abonamentu gdyż nie mam dostępu do pełnej oferty.Eurosport HD Disney History ESPN nadal nie świecą o Polsacie HD nie wspominając. Ktoś też ma takie braki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal przy pakiecie Prestige Cyfry co "drugi" kanał ciemny - brak uprawnień. Czy naprawdę nie można było włączyć ludziom pakietów równorzędnych w nc+ a potem ich przekonywać do podpisania aneksu do umowy (migracji do nc+)???

Zastanawiam się czy ktoś wpadnie na to aby oprogramowanie dekodera pozwalało sortować listę kanałów np: wg nadawców, wg rodzaju programów, o możliwości ułożenia własnej listy nie wspomnę. Chodzi mi o Pace PVR 500gb. W cyfrze układ nie był idealny ale teraz to zgroza. Jakieś mango z przodu C+30, HBO 160, Filmboxy gdzieś jeszcze dalej. To już nie można było kanałów filmowych dać w kupie?

Multiroom nc+ może stać się atrakcyjny kiedy można będzie dokupić prostą kartę wifi usb (cena 15-20zł) działającą z dekoderami box+ do multiroomu. Dokupywanie niezależnego AP z wifi i wyjściem lan po to aby działał multiroom to już wydatek 100 i więcej zł co wg mnie jest zbyt drogim rozwiązaniem.

Przykład prostej karty sieciowej na usb http://allegro.pl/karta-wifi-150mbps-us ... 83190.html

Tak jakby nie można było czegoś takiego wbudować w dekodery. Zwiększyło by to koszt dekodera o parę złotych przy produkcji seryjnej (które i tak zapłacił by klien) i porblem z głowy. Ech...

 

Czy może ktoś słyszał o tanich kartach sieciowych na usb z wifi które będą współpracowac z dekoderami nc+??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać więc napiszę tutaj.

 

Jak wyłączą mi 4 kanały nPremium to co dadzą w zamian i na jak długo. I czy będę musiał płacić jakąś dodatkową kasę za te kanały. Jest już tyle tego wszędzie że mam mętlik w głowie i już sam nic nie wiem.

 

Dodam że jeszcze nikt do mnie nie dzwonił a umowę mam do września i nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet All inc. i nadal nie mam dostępu do wszystkich kanałów. Dziś wieczorem minie 48h od migrowania i mam nadzieje że coś z tym zrobią. Inaczej dzwonie i powiem że nie mogę zapłacić całego abonamentu gdyż nie mam dostępu do pełnej oferty.Eurosport HD Disney History ESPN nadal nie świecą o Polsacie HD nie wspominając. Ktoś też ma takie braki ?
Tylko że za oferte nc+ płacisz dopiero od pierwszego kwietnia bynajmniej mi tak powiedzieli podczas czytania regulaminu.Zawiodło mnie jeszcze brak Extreme sport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet All inc. i nadal nie mam dostępu do wszystkich kanałów. Dziś wieczorem minie 48h od migrowania i mam nadzieje że coś z tym zrobią. Inaczej dzwonie i powiem że nie mogę zapłacić całego abonamentu gdyż nie mam dostępu do pełnej oferty.Eurosport HD Disney History ESPN nadal nie świecą o Polsacie HD nie wspominając. Ktoś też ma takie braki ?
Tylko że za oferte nc+ płacisz dopiero od pierwszego kwietnia bynajmniej mi tak powiedzieli podczas czytania regulaminu.Zawiodło mnie jeszcze brak Extreme sport.

 

 

Kolega ma umowę od 1.04 wtedy dostanie uprawnienia! Bardzo znany błąd nie do naprawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą to być 4 pierwsze Canal + ( Familijny 1 i 2 plus Film 1 i 2) tak mówiono mi na infolinii gdy pytałem kilku konsultantów.

 

 

To zaje....a oferta teraz dostane za free a jak przejdę do nc+ to będę musiał za to słono płacić. Pomijając fakt że mowa jest o 6 kanałach premium.POGRATULOWAĆ pomysłu na szybką kasę. Ale nie zemną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie w koncu dodzwonil i dowiedzial, czy Ci ktorzy maja teraz dostep do calego pakietu Canal+, rowniez beda miec dostep do calego pakietu nowych kanalow Canal+?? To jest najbardziej palaca kwestia dla zdecydowanej wiekszosci abonentow. Bylo 5 kanalow - bedzie 6. Jak to ma wygladac??

 

Obecnie również jest 6 i po 5 kwietnia bedzie tj. Canal +. C+film, C+sport, C+gol, C+weekend, C+3D :) Bez obaw, użytkownicy Cyfry dostaną wszystkie Canal + po rebrandingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...