Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy ta lista nie jest dobra?Moim zdanie jest bardzo dopracowana dlatego niech inni się wypowiedzą co sądzą o tej liście :] To jest kompromitacja NC+ że ludzie lepiej ją dopracowali niż pracownicy NC+ którzy biorą za to pięniądze i nic nie robią :lol2::lol2::lol2::!: jeśli nie dają żeby każdy sobie stworzył sam listy to niech ją zrobią tak jak tam jest :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ta lista nie jest dobra?Moim zdanie jest bardzo dopracowana dlatego niech inni się wypowiedzą co sądzą o tej liście :] To jest kompromitacja NC+ że ludzie lepiej ją dopracowali niż pracownicy NC+ którzy biorą za to pięniądze i nic nie robią :lol2::lol2::lol2::!: jeśli nie dają żeby każdy sobie stworzył sam listy to niech ją zrobią tak jak tam jest :]

Wszystko dobrze, ale kanały powinny być ustawione tematycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ułożona lista. Niech się uczą w nc+. Mam podobnie. Najpierw mam najważniejsze a więc wszystkie tvp, tvny, polsaty, potem lecą u mnie tematycznie: filmy, popularnonaukowe typu discovery , nationale, animals, potem sportowe wszystkie po kolei, potem muzyczne a na końcu [beep].

Myślę że kolejność tematycznych nie ma znaczenia czy ktoś chce mieć najpierw bajki a potem muzykę czy sport. Ważne by były w kupie razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kane11 A nie są :lol2::lol2::lol2::lol2::?::?::?:Też sądzę że ta lista jest ekstra :] Niech pracownicy NC+ się ogarną i zrobią korektę do aktualnej listy kanałów :] W ogóle to się zastanawiam dlaczego pracownicy NC+ są tak niemili dla osób którzy dzwonią się coś dowiedzieć o co kanam.Od kilku osób słyszałem że oszukują przy podpisywaniu umów.Nie kierownictwo się też za to weźmie.Jedna z osoba pracująca w nowej NC+ powiedziała że tam mają syf i nic nie robią :lol2::lol2::lol2: Więc niech przynajmniej wezmą się za tą aktualną listę którą ktoś dopracował!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedział bym że podobna!!! Jest owiele bardziej dopracowana jest i bez niepotrzebnych dubli :lol2::lol2::lol2: Ciekawe co na temat tej listy twierdzą pracownicy NC+ którzy nic nie robią :lol2::lol2::lol2: To wstyd żeby ludzie im wysyłali i dopracowywali listę :lol2::lol2::lol2: Prosimy o zrobienie korekty do takiej oto listy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie komuna a w dzisiejszym czasach klient nasz Pan :lol2: Więc myślę że gdyby posłuchali i zrobili taką korektę każdy byłby zadowolony :] NC+ sama siebie kompromituje i pokazuje że mają klientów gdzieś :/ Niech ludzie z dawnej Cyfry się wezmą za to i dadzą taką listę bo Ci z ITI naprawdę nie mają pojęcia zrobić nawet porządnej listy kanałów :lol2::lol2::lol2: Do pracy panowie bo wstyd dla całej NC+ :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie te duble to chyba największy minus oficjalnej listy kanałów nc+. Druga sprawa to skoro paczka TVN może być na samym początku listy, to dalej powinny być kanały Canal+ i kanały tematyczne Canal+ Cyfrowy, skoro na początku maja być promowane kanały własne. Niby czym gorsze są kanały ze stajni Canal+? Szkoda, że tak mało Cyfry+, a tak dużo n jest w nC+. ITI to nawet listę kanałów potrafi skopać.

 

Proponowana lista całkiem dobra, jedyne co bym w niej zmienił, to nSport i nSport 36, 37 zostawił blisko Canal+ Sport tak jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proponuję żeby Satkurier wysłał tą listę do NC+ :lol2 i poprosił NC+ o korektę. To ludzie z dawnej N-ki są winni tego całego zamieszania na wszystkich płaszczyznach.Nie wnikając i nie odbiegając od tematu prosimy zrobić małą korektę do tej listy którą wkleiłem :lol2: i zacząć słuchać osobów które zrobiły NC+ listę za free.Panowie z NC+ wyłączcie te telewizory(między stanowiskami) w pracy i brać do pracy :lol2::lol2::lol2: Prosimy o tą listę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P.N, a ja bym prosił, żebyś przestał trollować, bo zaczyna się to robić wkurzające - lista będzie taka jaką chcą ludzie z nc+, a nie taka jaką ty chcesz! :evil:

 

podejrzewam, że 95 procent abonentów z cyfry tego chce,a nie tylko on.

 

Pawop, tak wychodzi :),ale zaraz ze 3 sprzedadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, mam nadzieję, że nie będą tak krótkowzroczni i tego nie zrobią. Jak na razie za dużo wolnego miejsca tam nie ma. Zmieni się to dopiero po migracji wszystkich abo Cyfry i n do nc+. Wtedy będą mogli przełączyć pozostałe transpondery na DVB-S2 i wywalić duble SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że NC+ nie da raczej żeby każdy indywidualnie zrobił sobie listę kanałów.Więc dobrym rozwiązaniem była by taka lista którą ktoś zrobił a Ja tylko wkleiłem :] Wiem że pracownicy NC+ są wkurzeni faktem że prawda wychodzi na naj że nic nie robią ale żeby ludzie wstawiali listę i ją lepiej dopracowali niż pracownicy biorący za to kasę to naprawdę wstyd :] Ta lista to ciekawa alternatywa i jestem ciekaw czy ktoś z NC+ weźmie się to :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, mam nadzieję, że nie będą tak krótkowzroczni i tego nie zrobią. Jak na razie za dużo wolnego miejsca tam nie ma. Zmieni się to dopiero po migracji wszystkich abo Cyfry i n do nc+. Wtedy będą mogli przełączyć pozostałe transpondery na DVB-S2 i wywalić duble SD.

 

oby oby. jak zostaną i nie zapchają to i jakość powinna być zachowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...