Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cały czas mam problem z Portal+, po uruchomieniu wchodzi w aplikacje i pokazuje tylko napis Pogoda. Miałem nadzieje, ze nowy soft to naprawi ale ciągle u mnie to nie działa. Może ktoś zna sposób na reset tej przeglądarki. Dekoder odłączałem od prądu, przywracałem ustawienia fabryczne i nic. Inne serwisy internetowe jak Youtube czy netVod działają poprawnie ,tak że nie jest to wina sieci. Wygląda to tak jak by się ten Portal+ zblokował i nic z tym nie idzie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał wystarczy tak naprawdę tylko ten pierwszy zapis, a mianowicie:

Rozdział IX, pkt.16. Abonent ma prawo rozwiązać Umowę w każdym czasie ze skutkiem natychmiastowym w przypadku rażącego naruszenia

przez Dostawcę usług postanowień Umowy, Regulaminu, Cennika, Szczegółowych Warunków, Warunków

Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie...przeciez umowe obecnie mozecie rozwiazac wlasciwie ciagle...

bo ciagle sa zmiany..

rozwiazujcie a przestancie tylko pisac ze rozwiązecie..wypad do pana S...tam bedizecie placic za nic.

 

Ogarnij się człowieku :) Warczyyz i warczysz do wszystkich :) Więcej kultury. Masz problem ze znalezienirm odpowiedników słów typu wypad itp? Bo wiecznie ich używasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie będzie sporo takich osób które wypowiedzą dopiero co zawartą umowę z nc+ :lol2: gdy zawierałem umowę było jasno powiedziane ze będę miał polsatHD od 1.04 teraz okazuję się że na własnych dekoderach cyfry nie będzie tego kanału :!::?: więc mam prawo rozwiązać umowę do tego espn america też nie świeci a to miały być kanały gwarantowane polsat sport news też nie mam :evil: można ładnie ich zniszczyć przez takie podejście do klienta :!: wyśle wypowiedzenie może ugram coś więcej :> albo niech mi dadzą teraz nowy dekoder za friko mimo że mam już umowę z nc+ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mi nie świecą kanały Polsat HD i ESPN America to mogę żądać w zamian innego kanału np. Hustler HD lub History HD ?

Obawiam sie ze bedzie koniecznosc wymiany dekodera. U mnie na PACE nie dzialaly.Masz inna karte w dekoderze niz od cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mi nie świecą kanały Polsat HD i ESPN America to mogę żądać w zamian innego kanału np. Hustler HD lub History HD ?

Obawiam sie ze bedzie koniecznosc wymiany dekodera. U mnie na PACE nie dzialaly.Masz inna karte w dekoderze niz od cyfry?

 

nie mam 2 dekodery Cyfry+ philips 250GB i pace 500GB (multiroom) ale ja nie chce wymieniać dekoderów ! zresztą taka była umowa jak migrowałem do nc+ że sprzęt zostaje ten sam. wiec nie chce innych dekoderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dodzwonił się do N, do Krakowa?

Od wczoraj już straciłem 1 godz. 33 min - bez rezultatu

 

dodzwoniłam się do n do Krakowa od razu, okazało się że to dział utrzymania klienta i mnie przekierowali na ogólną infolinię 22 3104747, ale tam znowu trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem właśnie do nc+ w sprawie Polsat HD, ESPN America, History HD i Polsat Sport News, Pani zapewniła mnie że te kanały będą dostępne do końca kwietnia i powiedziała że na pewno nie będą wymieniali dekoderów jak i kart. Co do kanałów History HD i Sundance HD mają one być bezpłatnie w pakiecie, bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...