Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i masz rację Barti. Trapi mnie tylko pytanie kiedy Cyfra wpadnie na to aby parować wszystkie karty i spliter można będzie schować na pamiątkę? Piszą że niby zostaje na starych zasadach ale nie wspominają do kiedy ;-) Druga sprawa to czy Pace PVR 500gb dostanie takie samo oprogramowanie jak te nowe dekodery aby mając pełny pakiet nc+ można było używać wszystkich funkcji jakie są w pakiecie. Bo jeśli okaże się że tylko nowe dekodery nc będą posiadały pełną współpracę z najwyższym pakietem to sprawa się skomplikuje.

Na sprzecie cyfry możesz zostać i przez najbliższe 10 lat (zapewnienia konsultanta w rozmowie nagrywanej) ale mozliwosci całej oferty interaktywnej nie wykorzystasz. Coś za coś. Ja zostałem przy Pace C+ i splitterem z 6 dekoderami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

... ale mozliwosci całej oferty interaktywnej nie wykorzystasz. Coś za coś.

Szczerze??? Lotto mi to. Nie mam czasu na życie, a co dopiero na "super-hiper" ofertę interaktywną. Przedkładam splitter i 4 deki nad interaktywne nie-wiadomo-co (o braku możliwości rozdzielenia sygnału przy parowaniu kart to już nawet nie wspomnę) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie cyfry możesz zostać i przez najbliższe 10 lat (zapewnienia konsultanta w rozmowie nagrywanej) ale mozliwosci całej oferty interaktywnej nie wykorzystasz. Coś za coś. Ja zostałem przy Pace C+ i splitterem z 6 dekoderami ;)

Mnie tam te serwisy interaktywne nc+ nie interesują. Zależy mi tylko na możliwości odbioru kanałów platformy nc+ na moim własnym, niezależnym tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie cyfry możesz zostać i przez najbliższe 10 lat (zapewnienia konsultanta w rozmowie nagrywanej) ale mozliwosci całej oferty interaktywnej nie wykorzystasz. Coś za coś. Ja zostałem przy Pace C+ i splitterem z 6 dekoderami ;)

Mnie tam te serwisy interaktywne nc+ nie interesują. Zależy mi tylko na możliwości odbioru kanałów platformy nc+ na moim własnym, niezależnym tunerze.

Mnie tez dlatego zostałem z Cameleonami i splitterem. I wyczytałem na Sat Kurierze że mysla już o modułach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My chcemy walczyć o klienta z kinami, organizatorami koncertów lub meczy piłkarskich. Mamy ofertę, która gwarantuje dostęp do absolutnie najnowszych filmów, koncertów oraz wydarzeń sportowych - powiedział w rozmowie z wirtualnemedia_pl Julien Verley, prezes zarządu i dyrektor generalny nc+.

źródło: satkurier.pl"

ale jaja. tego wcześniej nie widziałem. będą likwidować kina stadiony teatry itd. :D bo wszystko będzie w tv wiec nikt nie będzie przychodzil. nowość :D tak się robi telewizje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
"My chcemy walczyć o klienta z kinami, organizatorami koncertów lub meczy piłkarskich. Mamy ofertę, która gwarantuje dostęp do absolutnie najnowszych filmów, koncertów oraz wydarzeń sportowych - powiedział w rozmowie z wirtualnemedia_pl Julien Verley, prezes zarządu i dyrektor generalny nc+.

źródło: satkurier.pl"

ale jaja. tego wcześniej nie widziałem. będą likwidować kina stadiony teatry itd. :D bo wszystko będzie w tv wiec nikt nie będzie przychodzil. nowość :D tak się robi telewizje :D

To rzeczywiści walczcie o klienta, a nie z klientem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...