Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kłamliwe, kłamliwe... Polsat nie rzuca takimi powtórkami jak Ty :) Serio, co niektórym udziela się już polityka :censored: . Nie patrzycie na media pod względem technologii, jakości przekazu, czasem szybkości informacji, tylko przez okulary z napisami :censored: . Argumenty nudne do bólu.

A czego mam oczekiwać od stacji informacyjnej jak nie rzetelności i dociekliwości w przekazywaniu wydarzeń jak możliwie najpełniej i najprawdziwiej. Niestety to co się dzieje ostatnio utwierdza mnie w przekonaniu ,że media CELOWO przekazują fałszywy obraz wydarzeń,bo skoro na Youtubie można zobaczyć kto,kiedy i jak podpalił tęczę i że marszu tam nie było, jeśli pokazuje się wyłącznie obrazki zadym,a nie pokazuje się stutysięcznego pochodu Biało-Czerwonego, z którego przekazy można swobodnie znaleźć na Youtubie to chyba coś jest nie tak.

Jeśli tak ochoczo podejmujesz Ty czy inni koledzy temat upolitycznienia TV Republika ,zarzucasz jej brak obiektywności i partyjniactwo to dlaczego odmawiasz innym prawa do krytyki strony merytorycznej innych mediów.

 

Myślałem,że jest to forum gdzie można oceniać media zarówno pod względem technicznym(obraz, studio,kamery itd.) jak i część merytoryczną. W tym miejscu proszę o jasną deklarację Administratora- jeśli można rozmawiać jedynie o kwestiach technicznych to niech mi to jasno napisze. Wtedy ja usuwam konto,bo nie będę się wypowiadał w kwestiach nie leżących w mojej gestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mi narzuca kryteriów oceny kanałów . Cena to nie wszystko. Wolałbym zapłacić kilka złotych więcej za jedną telewizję reopublikę niż kilka złoty mniej za całą gamę kanałów powtórkowych z portofilio Polsatu. Lub za media kłamliwe typu TVN24. Dla Was najważniejsza jest jakość, dla mnie treść,a TVN24,TVP INFO,a także Polsat News udowodniły podczas marszu,że nie są warte złamanego grosza.

Karolu bo Ciebie nie interesuje jak tam bylo, ważne by twój wyimaginowy świat nie legł w posadach.

TV Republika jest liderem w kłamstwach. To najbardziej upolityczniona TV w Polsce. Czy TV Republika była na miejscu wybuchu gazu w Wielkopolsce? Dziennikarze pracują w GP gazecie powiązanej z PIS. Eh ta propaganda. Według Ciebie stacja której dziennikarze są na etatach spółki powiązanej z PIS mówią prawdę a prywatnej kłamią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją opinię wyrażam po skonfrontowaniu chociażby relacji TV Trwam z Marszu,a mediów mainstreamu. Tak te drugie kłamią i robią to celowo. Wskaż mi konkretne kłamstwa TV Republika,bo to ,że część środowiska dziennikarzy jest jakoś powiązana z PiS ( Ziemkiewicza przykładowo trudno uznać za PiS-owca) nie jest automatyczne z kłamstwem.

Nie rozumiem po co ta afera z tym wybuchem- wybuch jak miliony w tym kraju..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wyrazić jedynie swoją opinię. Moim zdaniem bardziej wiarygodnie od innych stacji informacyjnych relacjonuje bieżące wydarzenia krajowe,bo tamte CELOWO mówią nieprawdę i pokazują to co jest dla nich wygodne i pasuje pod z góry ustaloną tezę. Właśnie marsz to pokazał dobitnie kiedy to nie tylko psalmy pochwalne mogliśmy usłyszeć na temat tamtych wydarzeń właśnie w TV Republika. W innych stacjach informacyjnych przekaz był jednostronny i to co można znaleźć w internecie kłóci się z tym jednowymiarowym obrazem.

W czym jest lepsza?? Ma większy dystans do siebie . Przykładem choćby ta grafika : https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 6468_n.jpg

Innym przykładem może być udostępniona przez co prawda Tygodnik Lisickiego(jednak jej dziennikarze współtworzą TV Republika) : http://www.eska.pl/szymorning-wpis/2027 ... -republika

Warto dodać,że właściciel szalika żyje i był gościem TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czy to jest kłamstwo w wykonaniu innych mediów czy odwrotny styl relacjonowania marszu? Cały czas nie widzę argumentów. A tak swoją drogą: tylko [beep] wierzy w to, co mu wmawia telewizja. Trzeba mieć swój rozum, dlatego też nie rozumiem tej całej ekcytacji prawdą i kłamstwem w mediach, bo w moim przekonaniu media to media. Wszystko to kasa, oglądalność, nawet TV Republika. I po trupach będą dążyć do tego, żeby zarobić - TVN24 robi z siebie tabloid a TV Republika prawego i sprawiedliwego Supermana, który "ratuje" nas przed krwipopijcami z Wiejskiej, konkretnie chodzi o PO, bo przecież PiS to antidotum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to jest ta manipulacja my mamy monopol na prawdę oni mówią nieprawdę. Jeśli nie wierz jaka jest prawda to skąd możesz wiedzieć kto mówi prawdę? A no dlatego ze prawda jest jak [beep]a każdy ma swoją. To Ty oglądasz i Ty wyciągasz wnioski z tego co oglądasz a jak ktoś mówi Ci ze oni to prawda inni kłamstwa to jest zwykła manipulacja.

 

Karol - nie tylko PO Ci pseudo prawicowcy nie przepadają za SLD, a nazwiska Palikot to chyba nawet nie wymieniają ba nawet SP jest be co pokazała GP w kampanii uzupełniających wyborach do senatu na Podkarpaciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a TVN24,TVP INFO,a także Polsat News udowodniły podczas marszu,że nie są warte złamanego grosza.

 

Pokazali wszystko bardzo dobrze. Agresywny motłoch atakujący squat, tęcze i ambasadę Rosji.

Chcesz tu wszystkim wmówić że to wszystko się nie wydarzyło ?

Nawet :censored: wiedział że nie warto aby :censored: się pokazywał tego dnia w Warszawie, bo przeczuwał że dojdzie do takich burd.

 

TV Republika broniła uczestników marszu bo to jest jej widownia. Gdyby tego nie zrobili, straciliby tą nieliczną oglądalność jaką mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika chwali się wynikami oglądalności: http://wyborcza.pl/1,75478,14970810,TV_ ... yniki.html Tylko nie wiem, skąd Atmedia te wyniki wzięła, bo nie słyszałem, żeby mieli grupę badawczą, chyba, że chodzi o tą z UPC? Bo wiem, że Nielsen np. TV Trwam w ogóle nie bierze pod uwagę w swoich badaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba przyjąć fakty,a nie z nimi się kłócić. Na 168 stacji będących w UPC TV Republika na razie jest 47 i wyprzedza TV TRWAM i inną stację o podobnym potencjale czyli Superstację. Z rekinami typu TVN24,Polsat News czy TVP INFO nie wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się według jakiego klucza dokonano tego zestawienia. Na początku sądziłem, że to ma być zestawienie kanałów informacyjno-publicystycznych, ale nijak mi do tego nie pasowała telewizja Trwam. :) Może ktoś, ma pomysł, jaki to klucz? :)

 

Media powinny pokazać wszystko : czyli zarówno incydenty jak i sam marsz,a pokazali wydarzenia z okolic marszu.

Coś słabo oglądałeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika triumfuje i mówi o celach stacji i o brakach środków na jakie mogła liczyć konkurencja ze strony Państwa.telewizjarepublika.pl/wildstein-o-telewizji-republika-mamy-sie-czym-chwalic-a-to-dopiero-poczatek,704.html#.Uopwn-Lm76J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaczną mówić, że kto nie ogląda ten nie jest patriotą.

A te badania oglądalności troche naciągane (bo u większości operatorów kanał jest mnogo płatny), ale w sumie można w nie wierzyć. Pytanie czy jest się czym chwalić skoro, o ile dobrze na szybko licze, to jest prawie 20 razy mniejsza oglądalność niż TVN24. I to pomimo tego całego szumu jaki Republika wokół siebie robi ;p To jest dramat.

 

PS. tak btw. mam takie spostrzeżenie, jedna z moich powiedzmy znajomych jest zwolenniczką. Kupiła sobie specjalnie Republike i wałkuje ją z powodu "prawdy i objawienia". Czyli ogląda przytakiwanie sobie wzajemnie gadających głów z wyciszonym dźwiękiem coby nie przeszkadzał jej w rozwiązywaniu krzyżowek. Ale jak tylko usłyszała że się palą domy to przełączyła na TVN24 - bo "tam najlepiej pokazują". I tak już kilka razy to zauważyłem. Pogode też ogląda gdzie indziej - na TVN Meteo. W ogóle to wszystko ogląda gdzie indziej, a Republika jest chyba tylko blankerem i wygaszaczem ekranu.

No wiem że zaraz ktoś napisze że znowu kopie leżącego, ale sam sie zastanawiam o kim, toto wyżej, gorzej świadczy - o stacji że jest mało oglądalna, czy o niektórych ludziach którzy rzekomo ją oglądają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie wyniki są naciągane,a wnioski jakie wyciąga TV Republika. Oni może są i czwartą stacją bo tak wynika z oglądalności za 10 dni,ale jedynie w UPC. Co warto zaznaczyć na razie kanal jest dostępny dla wszystkich abonentów co się zmieni . Problemem TV Republika nie jest to,że ich gdzieś nie ma, a fakt,że są w bardzo drogich pakietach, wynika to chyba z dużych oczekiwań finansowych TV Republika. Kanał nie jest na tyle atrakcyjny by decydować się na tak wysoki pakiet, w sumie mamy bogatą ofertę w internecie, dwa tygodniki opinii ("Do rzeczy" i "wSieci"), szereg innych pism. Teraz wychodzi kolejne -"Polska niepodległa". No i darmową TV Trwam,gdzie oprócz publicystyki mocno rozbudowanej mamy mocniej wyeksponowany wątek modlitewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tylko usłyszała że się palą domy to przełączyła na TVN24 - bo "tam najlepiej pokazują". I tak już kilka razy to zauważyłem.

 

 

To świadczy tylko o tym jak ludzie są przyzwyczajeni do oglądania tej stacji(przyczyn jest wiele np szybkość informacji ,,ale niestety ta stacja mało kiedy podaje fakty ,ale ludziom można wmówić wszystko, a tak swoja droga jestem ciekaw gdyby obie stacje miały podobne zaplecze finansowe i startowały w tym samy czasie ,która z tych Tv była by obecnie chętniej oglądana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogląda przytakiwanie sobie wzajemnie gadających głów z wyciszonym dźwiękiem coby nie przeszkadzał jej w rozwiązywaniu krzyżowek.

 

Przytakiwanie sobie? A widziałeś, jakich oni gości zapraszają? Czy myślisz, że skoro katolicka TV Trwam zaprasza tylko środowisko okołopisowskie to i TV Republika tak robi? Przecież nawet na Youtube są dość popularne filmiki, które pojawiają się od czasu do czasu, jak niektórzy goście, z powodu zażartej dyskusji wychodzą ze studia. Przytakiwanie, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...