Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IPLA jest dostępna w nowoczesnych telewizorach jako składnik zaimplementowanego internetu w telewizorze. Więc - nie trzeba się będzie męczyć na monitorze czy zabierać domownikom komputer. Trzeba będzie zabulić - ale będzie w telewizorze nawet u tych z nc+ czy u tych bez żadnej platformy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, 5 zł miesięcznie to jak nic. Teraz ważne, żeby program był dobry. Z tego co widzę z dnia na dzień coraz lepiej to wygląda. Oczywiście niektórzy, tak jak np. Karol chcieliby HD, 3D, a nawet 4D i DD oraz Hbb TV, no ale jak na telewizję robioną jak najmniejszym kosztem to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią oglądne jak będzie dostępny ten kanał FTA przez miesiąc. Z zakupem tego jako abonament by oglądać to przesadzone, kanał TV Republika ewentualnie sama upadnie za rok lub 2. Realia nowych stacji to ciężkie początki, widzów można bardzo odepchnąć od oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo i telewizja to narzędzie propagandy i takie zadanie ma spełniać ale RussiaToday ma większy zakres wiadomości i lepszy poziom analiz. Podobnie PressTV choć nie ma tego rozmachu. Jakościowo RussiaToday to najlepsza telewizja i to właśnie ich materiały pojawiają się na niezależnych stronach. Bywają i materiały PressTV. A dodam też że i rosyjska i irańska telewizja mają w dorobku kilka dobrych dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na razie za darmo tylko w internecie, ale to już tylko w wersji demo, czyli musisz wybrać "demo" i co ileś minut znów, bo wyskakuje prośba o wykupienie dostępu.

 

EDIT: Albo się przed chwilą przesłyszałem, albo właśnie człowiek z redakcji sportowej TV Republika powiedział, że Lech jest liderem ekstraklasy, a wczoraj bramkę dla Legii strzelił Jakub... Kosowski ;).

 

EDIT2: Jednak wrócili do poprzedniej wersji transmisji na stronie i na razie można oglądać za darmo bez problemów. Tymczasem przekaz na HB jest kodowany. Czy ja dobrze pamiętam, że przez miesiąc miał być FTA? Ostatnio narzekałem na TVN, że miał być finał PP w TVN, a nie było, to i tu muszą napisać: KŁAMCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Start kanału był planowany na 6 maja tak wynika z informacji na stronie satkuriera

https://satkurier.pl/news/85066/prezes-t ... anale.html

Być może na częstotliwości 10911, V,27500 , 3/4.jest kilka testów kodowanych i jeden kanał , nazwa test11 - fta ale w tej chwili komunikat brak audio i video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzebna jest choćby marna alternatywna tv informacyjna pokazuje przypadek "kary" rolniczej KE.

1. kara -inaczej pozbawienie Polski ok.80 mln Euro z nowego planu rolnego za dawne błedy- czyli po łapkach nie urzędasów , a ROLNIKÓW0

2. Tusk z miejsca obarczył wina PiS (sprawa dotyczy wprawdzie planów przygotowanych przez rolników w ARiMR w latach 2004-06 czyli SLD i PiS) ale co potwierdza komisarz KE dotyczy kontroli 2007-2010 czyli lat tuskowych. Jaki związek mają zasady przyznawania z KONTROLĄ wydawania kasy (ao wydawanie kasy chodzi).

3. w TVP Info przedstawił to poseł Wojciechowski (przedstawił j.w.) , ale prowadząca wyszczypana baba z pomocą niby sprawdzajacej reporterki p. Tadeusiak UPIERAŁA się przy datach 2004-2006.

Skąd zwykły obywatel ma się dowiedzieć wiecej jeśli mainstreamowe tv tak manipulują?

Dziś jak prawda wyszła na jaw każdemu głupio się tłumaczyć, że zawalił tuskowy rzad i łazi taki Szejnfeld po tv i ściemnia i rozwadnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawne parametry to wg informacji cyfrowypolsatnews.pl: Eutelsat Hot Bird 13E, o częstotliwości 10758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK). Kanał jest kodowany i identyfikowany jako TV Republika. Na razie osobiście nie sprawdzałem... bo mi się nie chce ;).

 

Warto także wspomnieć, że w TV Republice lecą reklamy - zauważyłem na razie 3, w tym 2 mediów prawicowych, powiązanych z właścicielem TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Kanał TV Republika jest na częstotliwości 10758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK) -kodowany.

Nie mam karty cyfrowego polsatu i nie wiem czy jest obraz.Ale kanał na pewno w tej chwili jest kodowany.Warto przypomnieć ze kanał muzyczny stars.tv który nadaje z transpondera polsatu tez był przez jakiś krótki czas kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest n a CP ta stacja..?? Jak jest to dostępna dla wszystkich..??? Bo podobno jedynie dla tych w wyższych pakietach.??. Skoro maja startować dzisiaj to chyba jakiś oficjalny start. Prezesi z Kaczyńskim na czele Kwiaty wstęgi , kapelan kropiący wodą kamery etc.. Woda ognista w naczyniach.. Jest coś takiego..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest n a CP ta stacja..?? Jak jest to dostępna dla wszystkich..??? Bo podobno jedynie dla tych w wyższych pakietach.??. Skoro maja startować dzisiaj to chyba jakiś oficjalny start. Prezesi z Kaczyńskim na czele Kwiaty wstęgi , kapelan kropiący wodą kamery etc.. Woda ognista w naczyniach.. Jest coś takiego..???

nie ma bo to z gory przegrany projekt. Po cichu start to i po cichy koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...