Skocz do zawartości
  • 0

Jaki tuner Combo (DVB-S/S2 i DVB-T) z gniazdem CI+?


skyflex
 Udostępnij

Pytanie

Witam serdecznie.

 

Potrzebuję tunera typu Combo, czyli DVB-S / DVB-S2 oraz DVB-T w jednej obudowie przy czym KONIECZNE musi spełniać poniższe warunki, tj.

 

- slot CI+;

 

- nieograniczone nagrywanie materiału przez USB (także z kanałów kodowanych HD) i ich bezproblemowe późniejsze oglądanie po przeniesieniu na dysk komputera;

 

Na chwilę obecną udało mi się jedynie znaleźć tunery bez DVB-T i są to:

 

* Strong SRT 7300 HD CI+ PVR Ready;

 

* Xoro HRS 8750 CI+;

 

* Schwaiger DSR 700 HDCIPL;

 

* TechniSat S1;

 

* TechniStar S2

 

Dlatego pytam czy istnieje taki sprzęt, który obsługuje telewizję satelitarną oraz telewizję naziemną i jestwyposażony w gniazdo CI+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W Miracle jest rzeczywiście CI+. Teraz tylko tak:

 

a) Miraclebox 9 HD C/T2 TWIN - nie ma złączy DVB-S

 

B) Miraclebox 9 HD COMBO - również nie ma złączy pod DVB-S

 

c) Miraclebox 9 HD S TWIN - jak wyżej

 

I weź tu teraz bądź mądry do kogo napisać żeby przysłał rzeczywiste zdjęcia produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podepnę się do tematu, ponieważ też pilnie poszukuję tunera z gniazdem CI+. Tylko że ja nie potrzebuję dodatku DVB-T, i wolałbym, żeby był tylko DVB-S/S2. Podobnie jak autorowi tego tematu, mi też zależy KONIECZNIE na nieograniczonym nagrywaniu przez USB kanałów kodowanych i możliwości późniejszego oglądania na komputerze. Niestety w specyfikacjach technicznych producenci na ogół nie piszą o tym, czy nagrania z kanałów kodowanych są zdekodowane i można je oglądać na komputerze, czy są zakodowane i można oglądać tylko na tunerze, na którym zostały nagrane.

 

Będę wdzięczny za polecenie mi modelu tunera/tunerów DVB-S/S2 z gniazdem CI+, które spełniają moje wymaganie do nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

[at]andrzej_wu Jeżeli chodzi o dekodowanie materiału nagranego z satelity to na obecną chwilę najlepszy jest (w/g mojej wiedzy) Topfield SRP-2401 CI+ tylko, że to nie jest tuner COMBO a twin, no i cena jest "dość spora". ma tzw. wsparcie trwałej deszyfracji nagrań zapisanych jako kodowane.

 

http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbi ... -pvr-500gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...