Jump to content

skyflex

Users
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About skyflex

 • Rank
  Amator
 1. @Sławomir Pawłowski to byłaby cenna informacja. Dziękuję. Na pewno to sprawdzę. Wstępnie będę tam 11-go lutego i wtedy dam znać co z tego wynikło.
 2. Przepraszam, że post pod postem, ale już nie mogłem edytować. Moderatorów, Administrację proszę o nie kasowanie wpisu, a zespolenie z poprzednim komentarzem. Przypomniałem sobie, że mam tuner RTL-SDR i korzystając z wolnej niedzieli zasiadłem przed komputerem w swoim miejscu zamieszkania (temu sygnał znacznie słabszy niż u znajomego). Oczywiście niekodowany Polsat News z Poziomu Prog DVB-T działa (pozycja 101), ale z innych pidów. Ten kodowany znajduje się na pozycji 109. Pod tym samym numerem jest zapisywany na T-HD1000 (pewnie sortowanie po LCN jest aktywne). Także kolejny krok to aktualizacja softu w T-HD1000.
 3. Znalazłem na Flysat, że jest FTA, więc przeskanowałem niebo. Niestety nie ma dźwięku. Jakiś niewspierany kodek? /edit Miraclebox z Egami - działa Vu+ z Hyperionem - działa Ktoś coś?
 4. Moi Drodzy czy macie dźwięk na Top Kids / Junior Music? Korzystam z pakietu Premium Max i na H370G panuje cisza. Parametry poniżej.
 5. Może tak być, bo na 610 MHz są dwa obiekty nadające w SFN czy jak to tam się fachowo nazywa. https://radiopolska.pl/wykaz/dvbt/2762 http://radiopolska.pl/wykaz/dvbt/2763 Na swoim TV, tj. LG LD320 normalnie odbieram odkodowany Polsat News, ale to około 15 km różnicy, a PIDów w swoim TV nie mogę podejrzeć.
 6. Te wymienione z MUX4 zapisują się pod numerami 10X, ale to jest jedna i ta sama lista, gdy klikam P+/P-. Ja wiem, że tu najprawdopodobniej każdy dekoder się sprawdzi, ale starszy człowiek ogarnął już ten sprzęt i nie chce innego. Kiedyś wnuk Mu zainstalował inny sprzęt zamiast tego (też chodziło o brak jakiś kanałów). Niestety chłop nie mógł opanować jego obsługi i podmienili ponownie. Mam już ten soft v1.48.1.0. Przy okazji wgram i dam znać co i jak.
 7. Trudno. A czy poprawiono w kolejnych wersjach softu krok dla kanałów VHF (MUX8) w skanowaniu automatycznym? I o co może chodzić z tym Polsat News i brakującymi (nie zapisują się, zapchany flash?) kanałami MUX4? Ustawienia fabryczne nic nie dają.
 8. Kanałów mobilnej TV kodowanej w Irdeto (MUX4) wyszukuje znacznie mniej niż na moim TV czy dekoderach znajomych. Jakby człowiek zechciał to opłacić to na liście kanałów w tym problematycznym T-HD1000 jest tylko wspomniany Polsat News, TVN Styl,Polsat Play, Polsat Cafe i Comedy Central. Niestety dysponuję ubogim sprzętem. Nie mam jak porównać PIDów. Dopóki ktoś mi nie potwierdzi, że to się zmieni nie będę aktualizować softu w tym dekoderze. Chociaż tych brakujących kilku kanałów by się przydało to wizja uceglenia go bierze górę.
 9. Witajcie, U znajomego w podeszłym wieku stoi T-HD1000 z oprogramowaniem 1.16.1.0 (wiem, że stare jak świat). Nie pozwala on skanować ręcznie, a w sekcji sprawdź sygnał jest problem z 198,5 (MUX8, k.8), ponieważ wg dekodera k.8 to 194, a k.9 to 202 MHz. Czy aktualizując oprogramowanie z USB (wszystkie linki wygasły) zyskam opcję ręcznego skanowania lub zostanie poprawione skanowanie k.8 w automacie? Nie jest odkodowany także mający testowo nadawać Polsat News (z MUX4), który automatycznie się zapisuje na liście. Nie chcę eksperymentować, dlatego wolę się upewnić. Poniżej zdjęcia jak to wygląda. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...