Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12,5% nie jest smiesznie malym. Spojrzcie ile w panelu Nielsena daje UPC. Tyle daje Vectra, a Multimedia cyfrowa to .. no wlasnie, policzcie pakiety cyfrowe u tych "duzych" ;). Kibicuje Wam, bo widac, ze macie (tu bedzie dwuznacznosc) pasje :)

Historycznie Polo TV na zasiegu 23% (przed DVB-t) robilo niewyobrazalne wrecz wyniki. Zasieg techniczny faktycznie jest kluczowy, ale jest jeszcze metodyka badan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć ponad 35% jak Rbl.tv, to byście musieli nadawać w DVB-S MPEG2, a nie DVB-S2 MPEG4 :(

Stars TV jest chyba pierwszym, polskim kanałem MPEG4 FTA (nie liczę testów Novela TV czy Water Planet, które od początku miały być zakodowane...i nie ma ich teraz NIGDZIE, nadają sami dla siebie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze skąś dostać dekoder np po skończnej umowie polsatu lub n.

Wolał bym pierwszy bo można wyszukiwać kanały z satelitów.

Szkoda że nie ma was nawet na innej pozycji sat w dvb-s są tańsze od hotbirda np thor 0.8w. Atrakcyjna pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars TV jest chyba pierwszym, polskim kanałem MPEG4 FTA

 

A jednak to ESKA TV była pierwszym kanałem MPEG4 FTA - przez niecały rok była tak nadawana, potem zmieniono transponder na DVB-S. Faktycznie wybór DVB-S2 niesie za sobą konsekwencje w postaci wykluczenia pewnej grupy odbiorców, jednak w perspektywie najbliższych miesięcy zapewne nastąpi szybka wymiana dekoderów SD na HD. Docenić należy za to, że dzięki wykorzystaniu DVB-S2 uzyskano bardzo ładny bitrate, dzięki czemu nawet przy dynamicznych scena w teledyskach nie ma pikselozy - porównajcie to sobie np z RBL.

 

Porównanie zasięgowe z Polo TV nie jest do końca trafione. To jest kanał dla masowego odbiorcy, natomiast Stars.tv jest pozycjonowany dla grupy trzydziesto, czterdziestolatków, którym serce żywiej zabije przy melodiach z lat 80-tych, gdy powracają wspomnienia z lat szkolnych. Marketingowo ta grupa jest dość atrakcyjna, ale trudniej do niej dotrzeć, niż do przeciętnego wielbiciela Polo czy "hiciorów na czasie", więc żeby przełożyć to na sukces biznesowy, trzeba jednak zapewnić większą dostępność kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playlista z programu Best Decision z 16 marca 2013:

1. George Michael - Careless Whisper

2. 2Pac - Changes

3. Metallica - Whiskey In The Jar

4. Men At Work - Down Under

5. Hoobastank - The Reason

6. Roy Orbison - Oh, Pretty Woman

7. TLC - Waterfalls

8. ZZ Top - Gimmie All Your Lovin'

9. Alphaville - Big In Japan

10. Dido - Thank You

11. Olly Murs feat. Rizzle Kicks - Heart Skips A Beat

12. A-Ha - Take On Me

13. Bangles - Walking Like An Egyptian

14. Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge

15. Texas - Summer Son

16. Terence Trent D'Arby - Sign Your Name

17. Queen - Innuendo

18. Republica - ReadyTo Go

19. Good Charlotte - I Just Wanna Live

20. Wham - Wake Me Up Before You Go-Go

21. Scorpions - White Dove

22. Michael Jackson - They Don't Care About Us

23. Madonna - Frozen

24. Aerosmith - Janie's Got A Gun

25. U2 - Walk On

26. Righteous Brothers - Unchained Melody

27. Edwyn Collins - A Girl Like You

28. Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You

29. Sonique - It Feels So Good

30. Guns 'N'Roses - November Rain

31. INXS - Mistify

32. Adele - Rolling In The Deep

33. Captain Jack - Captain Jack

34. Savage Garden - Truly Madly Deeply

35. Bananarama - Cruel Summer

36. Depeche Mode - Enjoy The Silence

37. Roxette - Fading Like A Flower

38. Evanescence - Bring Me To Life

39. Scott McKenzie - San Fransisco

40. Billy Ocean - Get Outta My Dreams Get Into My Car

41. Ronan Keating - When You Say Nothing At All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Gwiezdnych ;-) Przeczytałem do tej pory wszystkie 158 stron... Mam 22 lata i nie słucham żadnej stacji muzycznej tylko Was ;-) Trafiacie w moje gusta, uwielbiam te starsze kawałki, zawsze się znajdzie jakaś "nowość" która mnie zaskoczy. Pierwszy raz tak porządnie oglądałem Was wczoraj tzn. BEST CHART od Fancy'ego do końca... Szacun dla Was, Redakcja odwala kawał dobrej roboty każdego dnia. Nie mam żadnych uwag (chyba :-D) co do kolorystyki ekranowej, jest dobra. Na ten moment oglądam Was na smartfonie ale już niedługo podłączam swój dekoder i gramy ;-) Zauważyłem, że dziś tak między 1:00 a 1:30 nie było żadnych oznaczeń programowych...pustka;-) To było zamierzone? W tym czasie leciało sporo polskiej muzyki co w dzień jakoś nie widzę...m.in.Perfect, Gosia Andrzejewicz, Piasek, Feel.

Teraz pytania do Redakcji i Forumowiczów: Czy stacja ma takie kawałki i czy były już emitowane na antenie? :-P

 

Alphaville - Sounds Like A Melody (1984)

Patrick Hernandez - Born To Be Alive (1979)

George Harrison - Got My Mind Send On You (1987)

Camouflage - Love Is A Shield (1989)

Pulp - Disco 2000 (1995)

Jean Michel Jarre - Rendez-Vous 4 (1986), Zoolookologie (1985)

Galleon - So I Begin (2001)

Activ - Superstar (2005)

Monika Brodka - W Pięciu Smakach (2010), Krzyżówka Dnia, Varsovie (2012)

 

Czy stacja w przyszłości wprowadzi nazwy Albumów, Kompilacji czy EPek tak między tytułem utworem a rokiem teledysku?

Pozdrowienia dla STARS.TV i życzę sobie i Wam Redakcjo i Forumowicze wspaniałych chwil z Tą stacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak oznaczeń programowych to zdecydowanie nie planowane, powinny zawsze być :)

Z wymienionych przez Ciebie zapytań gramy w tej chwili

Alphaville - Sounds Like A Melody (1984)

George Harrison - Got My Mind Send On You (1987)

Monika Brodka - W Pięciu Smakach (2010

 

Co do wprowadzenia nazw albumów do belki, gdyby ktoś nam to zrobił społecznie to proszę bardzo :) A poważnie mówiąc, gdy kiedyś znajdziemy chwilę to zdecydowanie się na tym tematem pochylimy :)

 

p.s.

BTV może chodzi o logo i nazwę pasma? Bo to zawsze powinno być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... Widocznie źle sformułowałem zdanie i nie potrzebnie w błąd chciałem wprowadzić :lol2:

Ja wiem bardzo dobrze, że stacja nadaje na koncesji czeskiej ;-) ... I niech nie przestaje grać :-), a co do reklam... Przyzwyczaję się. Lepsze to niż zaśmiecanie ekranu "Zdradnikami" czy inymi śmieciami z VIVY itp. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...