Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Jestem użytkownikiem telewizji Orange i jak wiadomo lista jest zablokowana i nie można dodawać stacji, a bardzo bym chciał was oglądać, zwłaszcza, że licze na hity disco lat 70 i klasyki tvp typu studio2, festiwal interwizji w sopocie itp. Czy jest możliwość załatwienia dodania STARS TV do listy Orange TV np do pakietu podstawowego co by mogło może zainteresować operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żenujące z ich strony wogóle z blokowaniem list kanałów. niestety nie ma możliwości zamienienia dekodera wieć trzymam kciuki za powodzenie w negocjacjach bo zawsze zazdrościłem niemcom programu goldstar tv, który się zajmuję podobną tematyka i wreszcie coś pojawiło się u nas. A tak nawiasem to zazdroszczę Wam, że możecie grzebać w archiwum TVP. To zawsze pozstanie moim niespełnionym marzeniem, bo dla zwykłych śmiertelników dostępu tam nie ma, a ja chciałbym tam zamieszkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy może ''poszukać'' programów z archiwum TVP. Oczywiście, nie osobiście, ale jeżeli napiszesz, jakie materiały chcesz to Ci przyślą.

Stars TV - a z Vectrą coś negocjujecie? ;)

A tu o Sylwestrze w Stars TV pisze Media 2 -> http://media2.pl/media/98709-Retro-Sylw ... eklam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Media2 dobrze napisali :)

 

1) Sylwestrowe BEST PARTY od godziny 19 do 4

2) Postanowiliśmy hity na czasie oddać na ten wieczór konkurencji, u nas tylko taneczne hity lat 70-tych, 80-tych i 90-tych :)

3) Tylko u nas ( jeśli chodzi o polskie kanały muzyczne dostępne na sat ) BEZ REKLAM i JINGLI! ( dokładniej mówiąc, będzie jeden JINGIEL na godzinę )

4) Playlistę przyszykuję własnoręcznie. Typowo imprezowo a nie telewizyjnie ( a kilka imprez w życiu się "zagrało" ) powinno więc wyjść jako tako :)

 

Polecamy się krótko mówiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol.@STARS.TV ... mam pytanko odośnie "Xmas Songs" ... na Waszej stronie www w budowie ,brak jest "rozkładu jazdy" czyli ramówki ... czy Xmas jest(będzie )nadawany w osobnym bloku np. godzinnym jak to robi VINTAGE TV ? czy to będzie zawarte w blokach tematycznych ? do tej pory jakoś tego nie zauważyłem .

A teraz tochę "wazelinki" ... stacja Wasza jest super i the best of ... ja mogę Was porównac do mojej jedynej i najbardziej ulubionej stacji radiowej (niestety już OFF ) czyli RADIA LUXEMBOURG 208 , która w jinglach miała takie hasło :"Station of the Stars "(aluzju ponjali ili niet) ... i dlatego Wasza TV musi być też tak dobra jak "Luxy208" i nawet lepsza bo macie dodatkowo Video . Dodam jeszcze , że w-g znawców i moim również ... R.Luxy208 najlepszy "złoty" okres miało w latach 60' i 70' ... ja uważam , że i Wasza stacja ma teraz ten "złoty" okres ... starajcie się go nie zmarnować ... czego Wam serdecznie życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość, żebyście kupili hity niem. zespołu MO-DO, takie jak "Ein Zwei Polizei" czy "Super Gut"? Ostatnio szukając fajnej kasety naptkałem się na taką i całkiem mi się spodobało, a teledysków jeszcze nie widziałem (o ile są). :-) To chyba taki Dance jest (o iłe mam jakiś słuch muzykalny :-P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zainteresowany i zupełnie nic nie wiedzący o Stars.TV, postanowiłem przeczytać cały wątek. Zajęło mi to ze 4 godziny, ale było warto. Cóż mogę napisać - stacja marzeń. Mam tylko nadzieję, że ta telewizja przetrwa. Nie posiadam odbiornika ani anteny SAT, więc czekam na stream w necie. A Sylwestra miałem oglądać w Polsacie, ale teraz to się waham. Jak będzie stream do Sylwestra to na pewno chociaż chwilę obejrzę. I z tego co wyczytałem to macie tak ogromną ilość teledysków, że mi szczena opadła. Ciekawi mnie też jakie koszty trzeba ponosić żeby utrzymać taką telewizję. Takie marzenie miałem kiedyś założyć muzyczną telewizję i grać to co mi się podoba. Nawet się w to bawiłem ściągając teledyski z YT i puszczając je o różnych godzinach. Podobnie z radiem, gdzie puszczałem mp3 o różnych godzinach zależnie od gatunku albo losowo. Czytając wasze posty podobnie myślicie i puszczacie to co lubicie. Jest to na pewno ogromna przyjemność. Można stwierdzić, że Stars.TV tworzą ludzie z pasją i to lubię najbardziej. Życzę wszystkiego najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...