Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4FUN jest jaki jest, ale trzeba mu oddać to, że jako jedyny, przynajmniej na głównej stacji, nigdy nic nie wykombinował z jej charakterem. Pomijając kiedyśniejsze KARTONY, które raczej były na plus niż minus, bo teraz są prawie że kultowe, zawsze na tej stacji była muzyka POP/DANCE. Żadnego kombinowania z gatunkami czy rozrywką tłumaczoną brakiem sensu stacji muzycznych w dobie internetu i wyniki jednoznacznie pokazują, że taka konsekwencja bardzo się opłaca. Kolejny przykład STARS na polu z 4FUN HITS, kto kombinuje a kto jest konsekwentny w swoich działaniach? I proszę co obserwujemy. Prawda jest taka, że ludzie są niewolnikami przyzwyczajeń, świadomie lub nie, i doceniają, jeśli ktoś te ich przyzwyczajenia szanuje. Takie moje zdanie przynajmniej ;)

Edytowane przez rafal6549
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Comfort+ i mi KPM zawsze działał pomimo, że według informacji na stronie ten kanał jest od pakietu Extra+. Ale to akurat było w Orange, a nie nc+, ale ogólnie pakiety bardzo podobne były.

 

Jak byłem u kogoś z rodziny, to KPM był w pakiecie podstawowym w Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsekwencja, siła, upór i pasja :) ja nadal tę stacje buduję w świadomości Polaków i przynajmniej kolejne 4 lata to potrwa. Tak sobie marzę po prostu żeby za kilka lat większość ludzi zaczepionych na ulicy potrafiła odpowiedzieć że STARS.TV to telewizja muzyczna :)

 

Jeśli byś tą stację stworzył w latach, co VIVA była stacją nr. 1, to może by się udało,a teraz to tak ciężko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsekwencja, siła, upór i pasja :) ja nadal tę stacje buduję w świadomości Polaków i przynajmniej kolejne 4 lata to potrwa. Tak sobie marzę po prostu żeby za kilka lat większość ludzi zaczepionych na ulicy potrafiła odpowiedzieć że STARS.TV to telewizja muzyczna :)

 

Myślę, że z takim podejściem szanse są ogromne, także kciuki trzymam niezmiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oprawa! Dopiero teraz postanowiłem ją zobaczyć (tak właściwie to po południu) i te gwiazdy! Ident REKLAMA coś mi przypomina. Oprawę Eski jesień 2015 - jesień 2016? A na ekranie logo - najpierw kolorki potem półprzezroczyste. Ale belka to mnie z nóg zwaliła! Stars, co to ma być! Wcześniej było jeszcze gorzej i mało czytelnie. Teraz trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima za oknem to akurat pasuje. Graj go częściej, na pewno wiele osób będzie zadowolonych.

No i fejsa nie czytasz, tam zapowiadalem na 19:06 i tak było. Kolejna świąteczna piosenka 6 grudnia.

No wiesz, nie spodziewalem się, ze akurat dzisiaj to napiszesz tym bardziej, że kilka dni temu napisałeś, że świateczne przeboje od 6 grudnia. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...