Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ile 4FUN TV ma zasięgu technicznego misiaczki? :)

 

Może sprawę pisma musimy właśnie przeżywać na forum, żeby Wam wstyd było. Chcecie grać oldies? Proszę bardzo, wolny kraj. Ale odczepcie się od mojego schematu i nazewnictwa, zapewne stać Was na wynyslenie swojej ramówki.

Wstyd to jest z takimi sprawami do sądu latać. Czyli nazwa '00 '90 '80 '70 jest już na wyłączność Stars? To muszę uważać co na fb pisze kurcze.. Czekam teraz kiedy 4FUN zaskarży STARS o pasmo Karaoke.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre posunięcie. Niektórzy tutaj nie rozumieja chyba o co chodzi. Nie chodzi o ściagnięcie nazw pasma tylko i wyłącznie, ale o sciagniecie pomysłu na kanał i bezczelne kopiowanie. Widocznie zauważono, ze coś takiego się sprzedaje dobrze bo STARS funkcjonuje juz jakiś czas, postanowiono stworzyć podobne pasma, grac podobną muze i "jechać" na STARSIE. Nie wiem na ile jest to zgodne z prawem, ale moralnie wygląda już średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dysktuje z Tobą o ramówce. tylko z Ipo o "pomyśle na kanal" czyli jak rozumiem formacie.

To, że masz problem z tym, że ktoś emituje w podobnym czasie to samo co Ty to już przyjąłem, tak jak wspomniałem - dziwi mnie, że jeszcze nikt nie wpadł na proces TVP vs. Polsat vs. TVN za emisję programów informacyjnych w tym samym czasie :)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w ten sposób nie będę z Wami dyskutował bo błaznujecie a zupełnie nie w tym rzecz. Nie chcecie zauważyć w czym rzecz to nie, nie ma problemu :) A mogę w ogóle iść do sądu jeśli coś mi się nie podoba czy odbieracie mi takie prawo? Niech sąd się wypowie, albo wygram albo przegram. Jak przegram to poniosę koszty prawników i sprawy, no nie? Więc w czym problem?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiego pomysłu na kanał? A Onyx, VH1, Deluxe Music i 10 innych stacji to pies? ;)

 

A takiego, że STARS emituje cos na swojej antenie, a za chwilę pojawia się takie samo pasmo u konkurencji z podobna nazwą. Tutaj zupełnie nie chodzi o fformat stacji tylko o nazwy pasma i o to w jaki sposób układana jest ramówka. No, ale czepiajcie się dalej tego, że STARS nie jest pierwsza tego typu stacją grającą starszą muzyke. Nie o to przecież chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w ten sposób nie będę z Wami dyskutował bo błaznujecie a zupełnie nie w tym rzecz. Nie chcecie zauważyć w czym rzecz to nie, nie ma problemu :) A mogę w ogóle iść do sądu jeśli coś mi się nie podoba czy odbieracie mi takie prawo? Niech sąd się wypowie, albo wygram albo przegram. Jak przegram to poniosę koszty prawników i sprawy, no nie? Więc w czym problem?

Nie ma żadnego problemu. Tzn. ja nie mam, Ty jak widzę masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale burzę rozpętałem. Jakby co, nie chcę być wzywany na świadka.

 

A tak poważnie. Mam taką sugestię odnośnie audycji typu best party classics. Zauważyłem że lecą tam często te same piosenki. Fajnie by było gdy jeszcze tam dołożyć jakieś inne piosenki, żeby było bardziej kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV nikt Ci tego nie broni, choć dla mnie to pieniactwo - bo w moich czasach jak Fakty nadawano równo z Wiadomościami (lata 97-98) to się to nazywało konkurencją ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany! Ja o pierniku a Ty o bananach. Ja mam gdzieś jaką muzykę nadaje 4FUN HITS pomiędzy 22 a 23, zrozum to. Ale nie mam gdzieś, że zamiast do tego grania ułożyć swoją ramówkę to zajumał moją a słowo BEST zamienił na słowo HITS. I cacy? No nie cacy! O TYM MÓWIĘ. 

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV: napisz jeszcze pismo do VH-1 Classics ;).

 

11:00 We Are The 80s
13:00 80s Vs 90s
14:00 Smells Like The 90s
....

 

Kolejni ściągneli "rewolucyjny" pomysł na podział pasm na lata 80/90 i współczesne.

Naprawdę szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że sam już nie wiesz o czym mówisz. Wyżej problemem było rzekomo ułożenie ramówki - VH1 Classics ma takie samo jak Ty i 4fun Hits, a nadaja 10 lat dłużej.

Kanał nazywa się 4fun Hits to jego pasma mają Hits w nazwie. Ty nazywasz się Stars i wymyśliłeś sobie Best, wolny rynek. Boli Cię oglądalność twóru 4funa to walcz z nimi na content (może przydałaby się zmiana tej wspaniałej oprawy i muzyczki?) a nie na pisma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do STARS.TV, ale wydaje mi się chyba nic nie wskórasz - nazwy nie sa zastrzeżone, używają powszechnie używanych (szczególnie w jęz. angielskim) słów, które tak naprawdę nie maja związku z marką/stacją, w której dane pasma się pojawiają. Układanie ramówki wynika głównie z badań gustów Widzów i próbie dopasowania audycji do upodobań. W przypadku stacji muzycznych jest to bardziej skomplikowane niż w kanale ogólnym, bo tutaj gra głównie muzyka - właściwie nie ma autorskich/adaptowanych audycji,  w których pojawia się choć cień dzieła własnego. Idąc tym tropem można uznać, że TVN i Polsat powinny się non stop sądować, bo jedni zżynają od drugich wszystko co się da i tam mamy do czynienia z szerokim wachlarzem audycji.

 

Oczywiście występują podobieństwa, ale same nazwy to za mało. Gdyby może kolejność teledysk była niemal identyczna byłoby już coś więcej na rzeczy. Poza tym same audycje są zbyt "ogólne" w swojej zawartości tj. skupiają się np. na latach 90. a nie stematyzowane np. audycja z lat 90. grające utwory konkretnych artystów, z konkretnym przedmiotem występującym np. w teledysku itp. 

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...