Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze potwierdza, że tak było jak pisze Pablo? Na fejsie, na którym jest 12.000 fanów nikt nie wspomniał o takim problemie... oczywiście jest szansa, że tylko Pablo oglądał wtedy Starsa ale chyba jest to mała szansa...

 

Kunkore, wiesz dobrze, że tego nie zagramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze potwierdza, że tak było jak pisze Pablo? Na fejsie, na którym jest 12.000 fanów nikt nie wspomniał o takim problemie... oczywiście jest szansa, że tylko Pablo oglądał wtedy Starsa ale chyba jest to mała szansa...

 

Kunkore, wiesz dobrze, że tego nie zagramy :)

 

Oglądałem do przerwy reklamowej przed 21 (od ok 19:30) i nic takiego nie widziałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nagrywałem od samego początku - gdzieś od 19.06 tak jakoś ale do końca prawie że i poleciały po kilku teledyskach znowu te same. Pętla poszła jakoś ok 20? Pod koniec znowu poleciał Sash! - Adelante :-( Mam od jakiego klipu poszła pętla - od Ace of Base - The Sigh a skończyła się na Sash! - Adelante. Właśnie przeglądam nagranie bo sobie wyłapuje na pamiątkę z TS Stars TV klipy EuroDance 90's :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, Ty lepiej sprawdź to swoje video :) Ace Of Base to miał być i był pierwszy numer o 20 a Adelante miał być ostatnim numerem przed 21 i był. Pomiędzy 19 a 20 tych numerów nie zauważyłem w emisji więc gdzie ta pętla?? :)

Tym bardziej, że Ipo oglądał od 19.30 do 21 i nie zauważył tych samych numerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to możliwe??? BEST DANCE trwa od 19 do 21. Ace Of Base pojawił się o godzinie 20 a Sash o 20.50 ( pomiędzy 19 a 20 ich nie było ) To gdzie znowu zagrały, w BEST PARTY?? Cała druga godzina BEST DANCE poszła raz jeszcze jako pierwsza godzina BEST PARTY po 21?? A łyżka na to... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już nie ma co rozstrząsać tematu. Następnym razem jak coś takiego się zrobi to wam wyśle nagranie w prezencie pocztą - całe 2 godz. Best Dance z Stars TV. Ja nie krytykuje bo się coś takiego może zdarzyć bo to tylko sprzęt :-)

Tak przy okazji Stars TV macie pozdrowienia i DUŻE podziękowania od moich znajomych z zagranicy fanów EuroDance 90's za dobrą robotę i SUPER kanał który jako jedyny nadaje klipy bez tych śmieci sms-owych :-)

Koledzy z Niemiec ogłosili was drugą starą VIVĄ - tą która jeszcze się trzymała póki Viacom ich nie zniszczył :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...