Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zauważyłem na moim koncie ICOK, że nagle płacę abonament za pakiet Familijny 42,80 zamiast 37,90. Kwota jest do uiszczenia za ostatni miesiąc wypowiedzenia, po którym dziękuję Polsatowi najprawdopodobniej. nie rozumiem za bardzo takiej praktyki wobec abonenta? Dlaczego zostaje zwiększony w ostatnim miesiącu obowiązywania umowy? Chcą jak najwięcej wyciągnać od ludzi? bo tylko mnie tym do siebie jeszcze bardziej zrażają...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam wszystkim podpisywanie nowych umów jedynie z dzierżawą dekodera, lub rozwiązanie starej umowy po jej zakończeniu i podpisanie nowej z nowym dekoderem (ja podpisałem drugą umowę do wykorzystania na posiadanym już dekoderze), bo gdy stary się zepsuje, każdy może znaleźć się w mojej sytuacji. Czego nikomu nie życzę...

 

Znam przypadek kiedy po okresie podstawowym / gwarancji zespół się dekoder. Użytkownik chciał podpisać nową umowę, rezygnując jednocześnie ze starej, bez zachowania 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia. Nową mógł podpisać, a starą zerwać standardowo czyli z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Umowę zerwał, zapłacił za 3 miesiące a w międzyczasie konkurencja ucieszyła się z nowego klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu ma CP na wlaczenie kanalow po otrzymaniu porozumienia :?: bo minelo 9dni i nie mam zadnego kanalu oprocz FTA. :evil:. Dzisiaj rano dzwonilem i powiedziala pani z CP ze do godziny 10 bede mail kanaly a jest za dziesiec dziesiata i nie ma nic. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam maja [beep], bo przed chwila dzwonilem i powiedzial facet z CP ze bede mial kanaly w poniedzialek. :evil: Tylko jestem ciekawy czy wlacza sygnal w poniedzialek bo to juz dzisiaj slyszalem ze mam miec ale do godziny 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem do nich oświadczenie że nie zamierzam kontynuować umowy po okresie podstawowym teraz mam pytanie czy muszę się z nimi skontaktować czy oni mnie jakoś powiadomią że wszystko jest OK :?::?::?:

Lepiej do nich zadzwon czy doszlo Twoje pismo nawet jak to wysylales poleconym, moja rezygnacja zmieniala daty dostarczenia jakies 3 razy na szczescie zdolali ja zarejestrowac przed nowym okresem rozliczeniowym wiec mam tylko 3 miechy wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc w rozwiązaniu mi tego problemu. Wiem , że w Polsacie są nowe cenniki które obowiązują od dziś. Mam Polsat od kwietnia tego roku. Czy mogę rozwiązać umowę w oparciu o to , że nie wyrażam zgody na nowe warunki?

I jeszcze jedno niewiem co się dzieje w tym BOK , ale dzwonie i oni są strasznie niezdecydowani. Ja się pytam czy już jutro mogę wysłać pismo o rezygnacji do nich jedni mówią że mogę a jedni piszą , że dopiero po otrzymaniu regulaminu. I teraz pytanie do was napewno BARDZIEJ kumatych od niektórych z BOK-u.

Czy rzeczywiście mogę takie pismo jutro wysłać czy muszę czekać na ten świstek z regulaminem od nich. Prosze was Admini niebądzcie źli , ale mam problem finansowy i łapię się każdej okazji pozbywania się zbędnych abonamentów. Więc niech ktoś chociaż odpisze dokładnie na mój wątek tutaj. Pozdrawiam i prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana w kwietniu na xx miesięcy, więc nie zdziwiłbym się, gdyby CP przysłaby ci nowy regulamin i cennik na miesiąc przed końcem okresu podstawowego umowy. W tym czasie i tak korzystasz z oferty CP na zasadach umowy, którą podpisałeś w kwietniu z dotychczasowymi cenami, więc według mnie dopóki nie otrzymasz nowego regulaminu i cennika, to przedterminowego zerwania umowy z powodu zmiany regulaminu mowy być nie może :roll: Nie zapominajmy, że ta zmiana jest przedewszystkim dla abonentów z umową na czas nieokreślony, a ty masz - i zapewne jeszcze przez kilkanaście miesięcy będziesz miał - umowę na czas określony :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss ja podpisywałem umowę na 13 miesięcy czy tam na 12 czyli na określony czas. To było moje pierwsze wzięcie Polsatu Cyfrowego. Więc jak dotyczy to mnie? Wydaję mi się , że mogę jednak zerwać taką umowę. Jak sądzisz? Mówie dodałem tu w tym poście to , że brałem na czas określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podpisałeś umowę na 13 miesięcy (od kwietnia 2009 do maja 2010), no to przypuszczam, że w kwietniu 2010 możesz dostać dopiero nowy regulamin i nowy cennik. A do maja 2010 raczej ta zmiana ciebie nie dotyczy, właśnie przez to, że jest to umowa na czas określony :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Proszę o wyjaśnienie następującej kwestii. Mam na wynajem od CP dekoder samsung hd. Wziąłem go w następującej opcji pakiet familijny +super film-koszt 87,80(brak opłat za dekoder, aktywacja 99 zł, 1miesiąc gratis). W czerwcu tego roku skończyła mi się roczna umowa, która automatycznie przeszła na umowę na czas nieokreślony. Mam pytanie czy po wejściu nowego cennika i regulaminu będę płacił 91,90, czy tez dodatkowo będę musiał płacić 15 zł za dekoder. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilką do CP i powiedzieli mi, że do 4.12 mam umowę i za jakiś czas przyjdzie do mnie pismo, z nową umową na 12 miesięcy i jeżeli jej nie podpisze i nie wyśle to obecna umowa zostaje przedłużona na czas nieokreślony ale z powiększonym abonamentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi na temat opłat za aktywacje w Cyfrowym Polsacie. Czy one dotyczą nowych dekoderów wziętych z Cyfrowego Polsatu? Czy też tych używanych np. które posiadamy w miejscu zamieszkania? Ja np. mam Samsunga DSB-H370G i działają mi na nim kanały FTA, ponieważ nie mam żadnej umowy zawartej. A w przypadku jak będę chciał zawrzeć umowę na pakiet Familijny zapłacę opłatę aktywacyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...