Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, moja umowa z CP przeszła na czas nieokreślony, mam familijny za 39.90 zł. Ile trwa okres wypowiedzenia przy takim stanie rzeczy. Nowej umowy nie podpisywałem pomimo propozycji ze strony CP, a chciałbym teraz zrezygnować tylko zastanawiam się ile będzie to trwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli jestem nowym użytkownikiem i chciałbym wypróbować pakiet familijny za 39 zł, to jesli mi sie nie spodoba to bede mógł zrezygnować z tego po jakims czasie?czy bedzie mnie to cos kosztowalo?aha i jak jest z tymi dekoderami, czy jak sie kupi dekoder i sie zrezygnuje z uslug to sie oddaje dekoder a oni pieniadze za niego?iem że pewnie gdzieś sa te informacje ale prosilbym o napisanie ich jeszcze raz :) z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli kupisz dekoder na własność to zostaje u Ciebie, jeżeli na udostępnienie to zwracasz go. Nie oddają pieniędzy za dekoder. I nie ma żadnych okresów próbnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podpisaną umowę z Polsatem na 29 miesięcy na Pakiet Familijny HD + dodatkowy pakiet Sport HD, będzie mnie ona obowiązywać jeszcze 14 miesięcy. W związku z wycofaniem z oferty kanału Polsatu Futbol chciałbym zrezygnować z ich oferty. Czy jeśli zrezygnuje i będę chciał podpisać nową umowę, gwarantującą już mniejszy abonament o 10 zł będę musiał kupić tuner i antene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie :) !!!

Jestem zainteresowany waszą Telewizją ,, Cyfrowy Polsat "

Planuję zakupić pakiet : Familijny HD + Sport HD + Extra HD (59,90zł)

Mam więc kilka następujących pytań :

1) Jakie dokumenty potrzebne do podpisania umowy sam dowód czy potrzebne jakieś oświadczenie o zarobkach ?

2) Jeżeli skończy się okres umowy 15 miesięcy później przechodzi na czas określony, płacę tyle samo czy drożej ?

3) Czy jest możliwość zamiast dekodera hd w cenie 1 zł dostać moduł cam ?

Gdyż nie potrzebny jest mi ich dekoder gdyż mam własny w hd i mam miejsce w czytniku.

4) Czy przez okres umowy raczej nie podnoszą cen ? Gdyż w Cyfra w której jestem co chwile jakieś zmiany w regulaminie i nie tylko.

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam Piotrek52090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po pierwsze to forum to nie jest forum Cyfrowego Polsatu. :)

A co do pytań to:

1. Dowód i jeszcze jeden dokument ze zdjęciem. Przynajmniej tak ostatnio było i chyba nic nie zmieniło się.

2. Jeżeli nie wypowiesz umowy to przechodzi na kolejne 12 miesięcy, ale cena nie zmienia się.

3. Jest taka możliwość, gdyż moduł CAM traktowany jest tak samo jak dekoder HD.

4. Ostatnimi laty nic takiego nie miało miejsca. Jeżeli Cyfrowy Polsat podnosi ceny do dotyczą one tylko nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Piotrek52090

Tak, jak napisałem - moduł CAM traktowany jest tak samo jak dekoder HD czyli ceny nie zmieniają się. Do tej pory były tylko na wynajęcie, ale nie wiem czy z nowymi promocjami to zmieniło się.

 

@SławekDragon

Bardzo śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem ale kiedyś słyszałem że za moduł płaciło się 99 zł a teraz 199 zł ?

Mam nadzieje że uda się jeszcze później za 1 zł dostać ten moduł.

Moje ostatnie pytanie, czy warto teraz lub jeszcze lepsza oferta będzie np na święta ?

Gdyż kończy mi się umowa z Cyfrą pod koniec roku i myślę poczekać.

Jak polecacie płacić rachunki normalnie listownie czy lepsze przez konto, bo nie wiem jaka tam obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi dokument na potwierdzenie wiarygodności, w końcu trudniej podrobić 2 dokumenty niż 1 :) pewnie zbyt duża liczba wyłudzeń dekoderów była. może być dowód i np: prawo jazdy, karta bankowa, paszport. Do umowy zrobią xero dokumentów. Dekodery i moduły tylko na wynajem, aktywacja 1zł., bez miesięcznych opłat za udostępnienie.

 

@SławekDragon, to do kogo pretensje jak nie zapłacili? w C+ czy N robią tak samo, a wystarczy zadzwonić na party line CP i warunkowo odblokują na kilka dni, w tym czasie może znajomi opłaca :)

 

 

edit: kiedyś modemy były sprzedawane jako prepaid, i takie były ceny. Jak bierzesz moduł CAM to tak jakbyś brał dekoder HD, tzn system sprzedaży tak to traktuje więc nie ma co dalej drążyć tematu. Przy podpisaniu umowy dostajesz nr konta, który jest przypisany do dekodera głównego, dostajesz 3 blankiety gdzie wpisujesz kwotę, a jak zapłacisz to twoja sprawa, możesz zrobić stałe zlecenie, możesz na poczcie, możesz przelewem bankowym, Twój wybór.

 

z dostępnością nie powinno być problemów. Przed świętami różnie może być z promocjami, gorzej nie powinno być, ale kto to wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc :)

Myślę jednak poczekać do świąt jeszcze lepsze promocje będą w tym pewnie 6 miesięcy za darmo jak co roku :)

A te moduły są bezproblemowe ? Pytam ponieważ chcę dodać do Fergusona HD i nie powinno być żadnych problemów.

Pewnie korzystacie z takiego modułu :) Jak go oceniacie zawsze lepszy niż dodatkowy dekoderek Polsatu ?

 

EDIT: Ok ostatnie pytanie a można wysłać np w jednym miesiącu 3x ta kwotę i mam miesiące spokoju ?

I posiadacie Tvn Turbo HD itd, bo w ramówce nic o tym nie ma ?

Kiedy mogą się pojawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - jak to jest w przypadku pakietu mini HD - pisze ,że umowa na 15 miesięcy a potem pakiet darmowy HD na zawsze ,czy trzeba mieć swój dekoder żeby dalej oglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...