Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwość przejścia na wyższy pakiet w CP na okres np. 2 miesięcy a potem ponownie powrócić do starego pakietu? Obecnie posiadam umowę na pakiet familijny(jeszcze ten stary przed zmianami) i chciałbym na okres wakacji przejść na wyższy pakiet Relax MiX lub/i dodać pakiet z HBO. Jeżeli jest taka możliwość to z góry dzięki za jakieś instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam pytanie od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do Polsatu tylko ze względu na Polsat Sport i tak mam dwa pytanie do obcykanych w tym temacie posiadam cyfrę z której oferty jestem zadowolony:

 

1) Zastanawiam się nad pakietem mini HD lub familijny HD i tu powstaje pytanie w MiniHD mam Polsat Sport a w FamilinymHD jest Polsat Sport Extra czy warto brać familijny w takim wypadku dla jednej stacji czym się różnią te dwie stacje? Ta druga to jest powtórkowa?

 

2) Czy jest możliwe podłączenie Cyfry i Polsatu korzystając z jednego talerza czy nie bardzo?

 

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkich podpisujących nową umowę z CP na mały haczyk, na który sam przez swoje zaniedbanie się nadziałem, otóż:

podpisałem 17.05.2011 umowę z CP na 18 miesięcy (nie dla siebie, bo sam na CP w obecnej formie nigdy bym się nie zdecydował), na minimum Familijny HD, który to muszę zachować przez cały okres umowy. Dodatkowo na pierwszy miesiąc dostałem gratis wszystkie pakiety plus HBO. Miałem zdecydować się do końca miesiąca (taką informację udzielił gość z APS) co chcę zostawić. Zadzwoniłem zatem 16.05.2011 do CP, a gość mi mówi, że się spóźniłem, gdyż miałem zadzwonić na minimum na 24h przed końcem okresu rozliczeniowego. Powiedziałem, że dzwonię o 10.00 a umowę podpisywałem o 16.00 więc nie minęły jeszcze 24h. Na to chłopiec z infolinii oznajmił, że dla CP 24h jest mierzony do 00.00 i jestem zmuszony płacić za następny miesiąc 104zł. Czy da radę coś z tym zrobić według was?

 

Ja miałem prawie identyczna sytuacje.Pakiet Familijny HD + dwa pakiety dodatkowe Sport HD i Extra HD,a także promocja na wszystko inne na miesiąc.Po upływie tego miesiąca odłączyli mi HBO itd. zostało tylko-Pakiet Familijny HD + dwa pakiety dodatkowe Sport HD i Extra HD.Wiec zadzwoniłem do CP pan poinformował mnie grzecznie ze jak chce mieć dalej HBO to przyjmie zlecenie beze problemu,oczywiście będę musiał płacić dodatkowo.Poza tym nie ma problemu na rezygnacje,lub wymianę jednego z pakietów dodatkowych.Spróbuj jeszcze to załatwić przez ICOK,jest tam opcja

Zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

1. jestem nowy,więc wybaczcie laickie podejście.

21-12-2010 podpisałem umowę ("nowy cyfrowy polsat - oferta świąteczna 2010") na pakiet familijny hd. dodatkowe pakiety :vod,extra hd,sport hd. wszystko to 6 miesięcy darmo. zakup przez internet. dzwoniąc wcześniej do biuro obsługi zdostałem informację,że po tym okresie opcje dodatkowe zostaną wyłączone - z automatu. teraz gdy przychodzi do płacenia mam rachunek na kwotę 89,88 !!! w tym 17,66 za usługę vod !!! dlaczego tak się stało ???

 

2. w warunkach umowy w pkt. 2 1.c iii (definicja) mam podaną listę kanałów niestety nie mogę znaleźć kilku kanałów ; bbc knowledge, bbc lifestyle, bbc entertainment, bbc cbeebies. czy mogę coś z tym zrobić???

 

3. podpisywałem umowę również ze względu na ofertę 2 tygodnika - . podpisałem zgodę na otrzymywanie tej gazety. niestety nie otrzymałem zadnego numeru. czy mogę coś z tym zrobić ???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pakiety nie są wyłączane z automatu (raczej tak by Ci nie powiedzieli, ale rozmowy są nagrywane można sprawdzić), nie wyłączyłeś ich więc naliczyli Ci za 7 miesiąc pełną kwotę, musisz to zapłacić i wyłączyć pakiety dodatkowe przez infolinię albo w APS.

2. Kanały zostały wycofane w lutym, nic nie zrobisz.

3. Gazetę przestali wydawać, nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym na forum, weź kwotę z umowy - ulga przyznana abonentowi i podziel przez liczbę miesięcy na ile została zawarta umowa, a następnie pomnóż przez liczbę miesięcy które zostały do końca umowy.

 

-----

Przy umowie zawartej w grudniu na 29 mies i z dekoderem HD5000 i chęci rozwiązania umowy w tej chwili, kara wynosi ok. 1670 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem. ten czyli za 2 miesiące po 89,88 . troszkę lipa. kiedyś sprzedawałem tv"n" i ludzie się wściekali,że sami muszą z czegoś rezygnować, i chyba n-ka to zmieniła,że same dodatkowe opcje gasną po terminie promocji. ale,życie. zawszy coś człowiek przeoczy. i tak muszę za 2 miesiące płacić jak za 4 - małe przeoczenie. szkoda,że o płatnościach przypominają smsem, a o terminie do darmowej rezygnacji z usług dodatkowych nie :( . zawsze będę o to miał żal do plaform telewizyjnych. ŻYCIE !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś dzwoniąc do BOK ofertę elastyczną na MiniHD.

 

umowa 18mies

4 miesiące Familijny HD /14,90

14 miesięcy Mini HD /14,90 (ew. Familijny HD)

 

Jako, że teraz lecę na prepaidzie oferta jest do przyjęcia.

Aktualnie "okres rozliczeniowy" dla prepaid mam 1 dzień miesiąca, chciałbym go zachować dla swojej wygody.

 

Rozumiem, że umowę w punkcie sprzedaży powinienem podpisać w piątek?

Czy nawet jak załatwię to wcześniej a pakiet mam opłacony do 2011-07-01 to umowa będzie obowiązywała od tego dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...