Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jest tak jak napisałem. Okres podstawowy do 16.09.2011r., więc wypowiedzenie musi dotrzeć do CP najpóźniej 15.06.2011r. (jeżeli chcesz, żeby umowa była rozwiązana z końcem okresu podstawowego).

 

W wypowiedzenie zawierasz: Info o tym, że chcesz wypowiedzieć umowę, imię, nazwisko, PESEL, nr karty/dekodera, czytelny, własnoręczny podpis. Wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mamy w rodzinie taki problem - jest dekoder CP z pakietem mini (umowa na czas nieokreślony). Dekoder się sypie, gwarancja już dano się skończyła. Są zakusy na pakiet Mini HD ale są dwa ale - CP chce 5 zł za wynajem dekodera z tym pakietem i umowę na 29 miesięcy. Czy poza zakupem na allegro dekodera używanego i wtedy podpisaniem umowy na Mini HD jest jakaś inna opcja by nie płacić 5 zł najmu? I czy ewentualnie jest możliwość zawarcia krótszej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawrzesz krótszej umowy. Na chwilę obecną też nie zejdziesz z czynszu.

 

Oczywiście Twój pomysł to jakiś sposób. Tylko musisz pamiętasz o 3 miesięcznym wypowiedzeniu na obecnej umowie i skąd ta pewność, że masz umowę bezterminową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19,90 za obecną zawartość MINI HD (niedługo dojdzie PSN) i użytkowanie dekodera to nie jest dużo... Jak chcesz to kombinuj, ale najczęściej jest tak, że Ci co chcą przyoszczędzić i kombinują to ponoszą największe koszty. Zresztą weź sobie Familijny HD, też nie majątek, a wybór o wiele bogatszy.

Rozumiem, że w tej chwili za MINI płacisz 11,90, bo jeżeli 9,90 to masz umowę na czas określony, może zrolowaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder się sypie, gwarancja już dano się skończyła.

(...)

zakupem na allegro dekodera używanego i wtedy podpisaniem umowy na Mini HD jest jakaś inna opcja by nie płacić 5 zł najmu?

W drugim przypadku, w razie awarii, masz problem, abonament trzeba dalej płacić. Dodatkowo, możesz trafić na kogoś nieuczciwego i kupić zadłużony tuner.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie dotyczące oferty Cyfrowego Polsatu, mam zamiar przenieść się do tej Platformy.

Pyt.1 - Czy jeżeli wezmę ofertę Premium za 99,90 na okres 18 miesięcy + Internet 4GB (w prezencie) + Telefon (30 minut w prezencie) to ile dostanę miesięcy oglądania za darmo? Bo wiem że można dostać nawet pół roku bez opłat na pakiet Familijny+2pakiety dodatkowe, ale w ofercie Premium brak informacji o prezencie.

Pyt.2- Czy jeżeli wezmę ofertę tą samą na okres 36 miesięcy to ile dostanę oglądania za darmo?

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder się sypie, gwarancja już dano się skończyła.

(...)

zakupem na allegro dekodera używanego i wtedy podpisaniem umowy na Mini HD jest jakaś inna opcja by nie płacić 5 zł najmu?

W drugim przypadku, w razie awarii, masz problem, abonament trzeba dalej płacić. Dodatkowo, możesz trafić na kogoś nieuczciwego i kupić zadłużony tuner.

Przecież nie zamierzam brać w ciemno - sprawdzenie i przerejestrowanie to absolutna konieczność.

19,90 za obecną zawartość MINI HD (niedługo dojdzie PSN) i użytkowanie dekodera to nie jest dużo... Jak chcesz to kombinuj, ale najczęściej jest tak, że Ci co chcą przyoszczędzić i kombinują to ponoszą największe koszty. Zresztą weź sobie Familijny HD, też nie majątek, a wybór o wiele bogatszy.

Rozumiem, że w tej chwili za MINI płacisz 11,90, bo jeżeli 9,90 to masz umowę na czas określony, może zrolowaną...

W tym przypadku nie chodzi o ilość kanałów ale o cenę. Dekoder jest mało używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem xx.xx.xxxx r. - czyli na koniec okresu rozliczeniowego - wypowiadam umowę o świadczenie usług przez Cyfrowy Polsat S.A.

z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia. Termin ten upływa w dniu xx.xx.xxxx r.

Po wygaśnięciu umowy proszę o odblokowanie dekodera, a co za tym idzie umożliwienie oglądania programów FTA.

 

Z poważaniem

 

 

 

przksztalci mi to ktos na moje dane ktore podalem nizej bo nie chce błedu zrobic .pozdrawiam

 

pakiet familijny

data podpisania 2009-04-16

okres podstawowy (ilosc okresow rozliczeniowych ); 29 z mojej umowy

 

ostatni rachunek 16.08.2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eduardo555@

 

Dane personalne osoby która podpisywała umowę

....Wypowiadam umowę abonamentową... dane sprzętu ( numer seryjny dekodera, numer karty, id kontraktu ), powód rezygnacji z umowy, czytelny własnoręczny podpis osoby rozwiązującej umowę ( a jak wiadomo musi to być podpis abonenta )

Wystarczy że wyślesz teraz wypowiedzenie, musi ono dotrzeć do CP przed 16.06.2011r. I tyle. Wyślij listem poleconym. Gdy wypowiedzenie dotrze przed 16.06.2011 ( im wcześniej tym lepiej ), umowa zakończy się Tobie 16.09.2011r. Będziesz wtedy tak zwanym użytkownikiem FTA, odbierającym kanały niekodowane na tym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! mam pytanie. Podpisałem umowę za CP 24 listopada 2010r i w tym 6 miesięcy promocji, po 37,90zł, według mnie okres 6 miesięcy kończy się 24 maja, czyli 2 dni temu, i do tego czasu płaciłem abonament w wysokości 37,90zł a za miesiąc już powinienem płacić 88,50zł ( nie słusznie ponieważ miałem, mieć możliwość wyłączenia pakietów, a jak się okazało takiej możliwości nie ma :/ ), jednak dziś dostałęm sms z informacją, że mam zadłużenie 50zł :/ Zadzwoniłem na infolinie i gość mi mówi, że od 24 maja mam płacić 88,50 zł :/ a nie od 24 czerwca :/ według mnie to miesiąc za wcześnie. Z tym CP same problemy mam nadzieję, że szybko pozmieniają cos w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie okres 6 miesięcy kończy się 24 maja, czyli 2 dni temu

 

No i tak jest a za okres 24 maja - 24 czerwca płacisz już zwykły abonament.

 

Chodzi o dekoder HD.

 

Sorry bo myślałem że głównie o cenę. I o to że stary dekoder się sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...