Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nazywa, ile kosztuje oraz na ile jest umowa na najniższy pakiet dla nowych abonentów, gdzie w skład wchodzi kanał wedding tv? Oczywiście mnie on w ogóle nie interesuje, ale żona mi truje głowę, bo widziała go u znajomych i bardzo jej się spodobał. Na stronie CP nie mogę znaleźć szczegółowych tych informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym że przedłuża się automatycznie, ale zawsze mogę w odpowiednim momencie wyrazić wolę przejścia na okres nieokreślony. Co w tedy?

 

jest taka opcja bo kojarzę ceny, chyba coś około 49,90zł za familijny HD, spróbuję poszukać tego dokumentu z którego to wyczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko kończy mi się umowa i nie wiem czy mam kochanemu CP wypowiedzieć i czekać na telefon od nich z nowymi propozycjami i przedłużyć umowę, lub poprostu zrezygnować i podpisać nową. Interesuje mnie umowa najkrótsza (15 miesięcy) i czy przy takiej umowie jest możliwość otrzymania dekodera hd. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD-5000 to jedyny dekoder HD w tym momencie w ofercie na 15msc, można czasem po APSach znaleźć Echostary lub Samsungi ale rzadko, trzeba pytać. Moim zdaniem mozna wziąć ten dekoder a zmienić pilota na uniwersalny: Medion za 40zł, Vivanco za 60zł albo Logitech za 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że piszę posta pod postem, ale dzwoniłem przed chwilą do CP w ramach przedłużenia umowy i dostałem propozycję na 15 miesięcy na pakiet familijny hd +extra hd +sport hd+VOD

przez pierwsze 4 miesiące za 37.90, potem zostaje familijny hd za 39.90 i co ciekawe możliwość wyboru dekodera. Jak wygląda Waszym zdaniem taka oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczna oferte dostaniesz tez w APSie, tylko ze w APSach sa praktycznie same hd5000, jesli cie interesuje inny to musisz jezdzic i szukac. Co do tego ze z infolinii mozna sobie wybrac dekoder to tu bylbym ostrozny - wielu ludzi pisalo tu na forum ze dekodera sie nie wybiera tylko dostaje sie tak jak by losowo, no ale moze w tym przypadku jest inaczej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:

 

Wysłałem do CP rezygnację z powodu odejścia kanałów BBC, na dwa dekodery, dwa oddzielne listy. Jedna rezygnacja i druga doszły do CP z tym, że tylko jeden tuner został odłączony i kazano go odesłać, co też uczyniłem. Drugi natomiast ciągle działa i wyskakuje mi kom. że nie mam opłaconego abonamentu. Na infolinii CP mówią, że nie mam płacić bo widzą moją rezygnacje w systemie i sygnał może być odłączony w każdej chwili.. Tylko, że to już trwa od ok. dwóch miesięcy.. i mineły mi już od czasu rezygnacji dwa okresy rozliczeniowe. Wiedza osób na infolinii CP jest tragiczna, dlatego nie chciałbym się sugerować ich zdaniem. Co byście radzili zrobić, żeby ten temat zamknąć? Dekoder który posiadam to Echostar 7400 HD.

 

Druga sprawa: Posiadam w domu C+ i N-kę. Rodzice mimo moich porad ;) uparli się , że chcą zostać przy CP. Więc mam zamiar zrobić tak, że jak zakończą w systemie tą starą umowę, podpiszę im nową na pakiet familijny HD. Czy istnieje możliwość bym mógł zachować stary dekoder, czy muszę koniecznie wziąć któryś z nowo oferowanych? Lepiej chyba wypada HD5000 od Sagema, jednak mój Echostar 7400 wydaje się lepszy od niech dwóch. Dzięki z góry jakby ktoś chciał odpowiedzieć na moje pytania, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...