Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Po tygodniu od zawarcia umowy z CP na pakiet Familijny HD, z wszystkich odblokowanych kanałów zostało tylko tyle ile wchodzi w skład Familijny HD + dodatkowo zostal jeszcze Cinemax HD. I teraz pytanie, czy nowi abonenci CP biorą udział w promocji otwarte okna ? Bo aktualnie jak pisałem powyżej zostały tylko kanały z pakietu Familijny HD,oraz dwa z otwartych okien : Eurosport 2, AXN Crime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinyl_

 

Zle mnie troche zrozumiałeś. Umowe zawarłem na pakiet Familijny HD, bez pakietów dodatkowych. Na początku miałem odblokowane wszystkie kanały, oprócz paru HD, możliwe ze to swoista zachęta CP do wykupienia dodatkowych opcji, tego nie wiem. Dzisiejszego dnia, włączyłem tv i zostały kanały tylko i wyłacznie z pakietu Familijnego HD + 2 kanały wchodzace w skład otwartych okien. No i zastanawiam się czy kanały z otwartych okien podlegają pakietowi Familijny HD, dla nowych użytkowników CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, moj blad, widocznie dostales dekoder jeszcze z aktywacja, bo dekodery wydane z magazynu cp maja miesieczna aktywacje praktycznie full - wiec widocznie teraz dopiero dekoder pobral uprawnienia na twoj pakiet. Natomiast co do kanalow z otwartego okna to tu nie pomoge - wiem ze przy starych pakietach jak najbardziej swieca (zreszta w zawiadomieniu o tym otwartym oknie byla mowa o abonentach pakietow mini i familijnego czyli starych pakietow)- ale jak sie to przedstawia przy nowych pakietach nie sprawdzalem wiec nie powiem ani tak ani nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, może ktoś inny będzie wiedział. W każdym bądź razie dzieki za zainteresowanie. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy przy pakiecie Familijnym HD z możliwoscia zmiany na Mini HD, mogę dołączyć pakiet HBO ? Z tym, że chciałbym z niego korzystać tylko w okresie zimowym ( jakieś 3 miesiące ), pózniej z niego zrezygnować. Więc czy jest możliwość kupna takiego pakietu, z możliwością rezygnacji bez dodatkowych kosztów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16,90 - wynika to z cennika dla uzytkownikow (skoro jednorazowo chcesz ten pakiet to bedzie on traktowany na zasadach pre-paid czyli z cennika dla uzytkownikow), musisz tez przy tej okazji np zadzwonic na infolinie i zlozyc deklaracje na pakiet sport (nie jest ona jednak zobowiazujaca do utrzymywania tego pakietu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak zapłacisz, to musisz zadzwonić, że opłaciłeś jednorazowo ten pakiet, bo Ci nie uruchomią bez tego :wink: Jak będziesz chciał się zobowiązać na dłużej na ten pakiet umową, to musisz zadzwonić i poprosić o przesłanie Ci porozumienia (czy jak to tam teraz nazywają) na pakiet Sport - tak mi się zdaję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre posty mam wrażenie,że mało kto czyta umowę,którą podpisuje,a właściwie nie wszyscy wiedzą na jakie pakiety ,za ile i na jakich warunkach się z CP umawiają,a potem płaczą,że to nie to co chcieli i że umowa jest na tak długi okres itd.,a potem złość za swoją niewiedzę i brak odpowiedzialności zwalają na tych z którymi umowę podpisywali w APS-ie,lub uzgadniali telefonicznie z konsultantem z iCOK CP.Czytajcie to,co chcecie podpisać,a nie będziecie miec problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą z ciekawości przeskanowałem transponder 12265 i okazało się, że działa mi "AXN HD" (przy okazji zauważyłem, że emitują tam "kontent" "SD", w kwadratowych ramkach :D ), natomiast nie działa "Fox HD"...

 

Mam pakiet "familijny" (ten zwykły), więc brak "Fox HD" mnie w zasadzie nie zdziwił, ale zadziałanie "AXN HD" w takim układzie już trochę tak (ma jakąś promocję???) :D .

 

Przy okazji mógłby mi ktoś (najlepiej taki kto już tego próbował :D ) ostatecznie wyjaśnić, jaka jest procedura przejścia abonenta pakietu "familijnego" (od 2007 roku), na tę nowa ofertę z kanałami "HD" ("familijny HD" itp.)???

 

Dodam, że mam (od samego początku) umowę z modułem "CI" i obecnie jest to już umowa na czas nieokreślony i raczej nie chciałbym tego zmieniać (podpisywać nowej terminowej).

 

Z góry dzięki za wyjaśnienia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...