Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń, spytaj się czy na kogoś jest zarejestrowany ten dekoder, jeśli nie na Ciebie to ok. I raczej powinni Ci udzielić odpowiedzi czy jest na nim umowa zawarta czy nie. Jeśli jednak będzie odmowa ze strony konsultanta to idź do APS. APS zadzwoni w Twoim imieniu i wszystkiego się dowiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na czas nieokreślony.

Wiem że żeby rozwiązać umowę muszę napisać wypowiedzenie 3 miesiące wcześniej - czyli najbliższym terminem jest 5 styczeń 2011r.

Czy jeśli zdecyduję się podpisać nową umowę na czas określony muszę wypowiedzieć tą starą ? Czy jeśli podpiszę tą nową CP sami anulują tamtą?

Albo jeśli opłacę teraz abonament do 5 stycznia i wyślę to wypowiedzenie będę mógł podpisać nową umowę na czas określony w grudniu w okresie przedświątecznym na ten dekoder który mam na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na czas nieokreślony.

Wiem że żeby rozwiązać umowę muszę napisać wypowiedzenie 3 miesiące wcześniej - czyli najbliższym terminem jest 5 styczeń 2011r.

Czy jeśli zdecyduję się podpisać nową umowę na czas określony muszę wypowiedzieć tą starą ? Czy jeśli podpiszę tą nową CP sami anulują tamtą?

 

Masz dwie możliwości:

1. wypowiedzieć starą i później podpisać nową w styczniu na warunkach promocyjnych (pewnie jeszcze świąteczne będą), ale musisz wtedy zakupić nowy dekoder (jako nowy klient)

2. przedłużyć poprzednią (nie trzeba wypowiadać), ale zazwyczaj są gorsze "promocje" przy tej opcji, i pamiętaj że dekoder pewnie już będzie po gwarancji (ma 2 lata licząc od początku umowy)

 

Albo jeśli opłacę teraz abonament do 5 stycznia i wyślę to wypowiedzenie będę mógł podpisać nową umowę na czas określony w grudniu w okresie przedświątecznym na ten dekoder który mam na własność?

 

będziesz mógł podpisać dopiero po 5 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey mam takie pytanie, razem z bratem w styczniu na allegro kupiliśmy dekoder Polsatu , była tam ta promocja 6 miesięcy za darmo potem albo Fta albo podpisujesz umowę, te 6 miesięcy się skończyło i wyskakuje żeby opłacić abonament, zamiast zablokowanych kanałów są one nadal, ale widnieje caly czas okno o zadłużeniu i spłacie, o co chodzi ?? z nikim nie podpisywaliśmy umowy, dekoder kupiony na allegro.

 

Prosze nie kasować postu nie wiedzialem gdzie się spytac. pozdr.

 

W APS-ie jedynie mogą powiedzieć ci czy masz jakąś umowę na siebie, na kogo jest dekoder i tak nie sprawdzą bo nie mają takiej możliwości.

Musisz przedstawić sytuację na infolini, może pomogą, bo jeśli faktycznie jest na nim umowa(na kogoś) to ci niedługo zablokują go całkowicie i będzie do wyrzucenia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Mam umowę z CP, kończy się 27 grudnia, chciałbym wziąść sobie C+. Jak po tej dacie wyglądała będzie moja sytuacja? Może mi to ktoś dokładnie opisać bo chyba jest coś takiego, że jeśli się nie wyśle wypowiedzenia to CP sam przedłuża umowę na rok, ale z większą ceną za abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cie obowiązuje nowy regulamin to umowa przedłuży się na kolejne 12 miesięcy, a cena zostanie ta sama. Przed początkiem ostatniego okresu czyli przed 27 listopada możesz wysłać oświadczenie, że chcesz aby umowa przeszła po 27 grudnia na czas nieokreślony i w tym wypadku cena nieznacznie wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam po prostu dość tej platformy! Nie dość, że dekoder źle działa, ciągle wyświetla komunikaty o tym, że mam uregulować zaległości (w salonie CP mówili, żebym się tym nie przejmował) to jeszcze dzisiaj dostałem list, abym uregulował zaległości w kwocie ok. 100 zł i sprawa jest zgłoszona do firmy windykacyjnej, mimo że ja ciągle płacę!! To jest nie do pomyślenia jak CP traktuje swoich klientów! I tu moje pytanie. Czy jest jakiś sposób, jakikolwiek, aby jak najszybciej zerwać z nimi umowę?! Mam dość użerania z nimi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja kilka razy byłem w centrum Polsatu to mówili mi, żebym się tym nie przejmował. No kurde, jak tu mówią tak, a tu przychodzi list no to ja już sam nie wiem co mam robić. Były komunikaty na dekoderze, byłem w Centrum i mówili 'Proszę się tym nie przejmować'. No ale jak teraz przyszedł ten list, to ja naprawdę głowę tracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet Mini w Cyfrowym Polsacie, umowa została zawarta na nowych warunkach zgodnie z nowym cennikiem. Umowa została zawarta na czas oznaczony na 12 miesięcy ale w umowie jest jakaś mowa nt. dodatkowego okresu 12 miesięcy. Umowa kończy mi się 28.12.2010r. czy po tym okresie umowa sama się przekształci na kolejne 12 miesięcy za 9,90 zł czy muszę coś podpisywać? Zauważyłem w ICOK że następną płatność mam już w kwocie 11,90 zł a nie 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś dokładnie przeczytał umowę to masz w niej napisane, że po okresie podstawowym umowa przedłuża się o okres dodatkowy, który jest w części A umowy chyba, że inaczej stanowią promocyjne warunki umowy.

 

I wszystkie umowy, które zostały zawarte po 1.11.2009r. się rollują !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki a ja mam takie pytanie! Po jakim okresie moge zmniejszyc pakiet na nizszy. Mam pakiet Premium HD za 99pln a chcialbym zmniejszyc na Familijny + Katalog VOD. Teraz, jak Polsaty sa w C+ nie ma sensu podwojnie placic. Mysle, ze jest to napewno gdzies tu napisane ale musialbym przegrzebac caly temat a to kosztuje troche czasu. Bardzo dziekuje za kompetenta odpowiedz. Mysle, ze moje pytanie jest, jak najbardziej na czasie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...